Top 5 vecí, ktoré ponúka DECATHLON do 10 eur

18. 1. 2021 |
 

Top 5 vecí, športová taška, bežecké hodinky, 10 eur. Niekedy je vhodné šetriť svoje peniaze, kde sa dá. Existujú spôsoby, ako však nájsť kvalitné výrobky za celkom dobrú cenu. Tú je zopár takých, ktorých cena nepresiahne 10 eur.

Hoci je vonku poriadny mráz, prečo nemyslieť už dopredu na leto a kúpanie. Do vody budete určite potrebovať kvalitné plavky a pohodlné plavky. Celkom určite by ste mohli siahnuť po SWIMSHORT 100. Sú ľahké a vhodné pre začínajúcich plavcov.

SWIMSHORT 100 KRÁTKE ALL TOG - kliknite a kúpte plavky online

Top 5 vecí, ktoré ponúka DECATHLON do 10 eur

Radi športujete či beháte? Ak áno, vo vašej výbave by nemali chýbať ani bežecké hodinky. Pokaiľ nie ste profík a veľmi náročný, úplne vám postačí typ ATW 10 so stopkami. Jednoduché funkcie merajú čas behu či akýkoľvek druh tréningu, aký si zvolíte. A sú dokonca vodotesné. 

ATW100  - kliknite a kúpte hodinky online

Nadšencom lyžovania či snowboardingu sa určite neraz stalo, že potrebovali rýchlo dotiahnuť viazanie alebo inú časť svojho náčinia. Ak nemali nič po ruke, bol problém. So skrutkovačom DREAMSACPE však už tento problém nebudete mať. Obsahuje všetky potrebné hlavice na skrutkovanie a vojde sa aj do vrecka.

DREAMSCAPE - kliknite a kúpte skrutkovač online

Kam s loptou či kopačkami. Do čoho zablíte uterák alebo boxerske rukavice na tréning? Stačí obyčajný vak alebo taška. Lenže nie každá má dostatočný priestor a je za rozumnú cenu. KIPOCKET vška medzi ne patrí. Jej obsah je 20 l, tak do nej vložíte všetko potrebné na bežný tréning. Okrem toho sa dá pri vyprázdnení zložiť tak, že ju dokážete umiestniť aj do vrecka na bunde.

KIPOCKET 20 l - kliknite a kúpte tašku online

Každý chce vyzerať elegantne pri každej príležitosti. Šport nevynímajúc. Ak obľubuje tenis, určite nepohrdne príjemnou dámskou suknou SK Dry 100. Sukňa je pružná a dobre odvádza pot a zaručí dokonalé držanie pri intenzívnych presunoch počas zápasu.

SK DRY 100 - kliknite a kúpte sukňu online

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo