Top 10 najlepších hier na Playstation, xBox a PC

17. 12. 2020 |
 

Cyberpunk 2077, pc, xBox, Playstation, hry, konzola, Vianoce. Tu je top 10 najlepších hier za rok 2020.

Top 10 najlepších hier na Playstation, xBox a PC? Cyberpunk 2077 jasnou jednotkou Vianoc. Foto - koláž

Cyberpunk 2077 - kliknite a kúpte

Jednoznačným lídrom medzi hrami sa tento rok stal skvost vývojárov CD Projekt. Ich Cyberpunk 2077 získal takmer po celom svete najvyššie hodnotenia. Akčná RPG zasadená do blízkej budúcnosti zatiahne do deja každého fanúšika 80. rokov, kedy hra prvýkrát vznikla. Predlohou počítačovej verzie totiž bola klasická stolová hra. Dnes však majú hráči vyššie nároky a Cyberpunk 2077 si tak zahráte na PC, Playstation či xBox. Hra vás zatiahne do ulíc Night City plného gangov, sexu a drogových dílerov. Bude len na vás ako sa s nástrahami života tohto mesta vysporiadate. Úchvatná grafika a najmä originálny dej vám spestrí dlhé vianočné večere až na takmer 200 hodín hrania.

Cyberpunk 2077 - kliknite a kúpte si hru online

Top 10 najlepších hier na Playstation, xBox a PC

The last of us part II

Postapokalyptický príbeh otca s adoptívnou dcérou, Joela a Ellie pokračuje novým smerom. Tenokrát sa dostanete o päť rokov ďalej od prvej časti, kde žijete v komunite preživších. Idylku dokonalého spolužitia však nalomí čin, ktorý rozhnevá Ellie. Tá vezme všetko do vlastných rúk, aby našla spravodlivosť v rozľahlom svete plného nebezpečenstva. Do deja vás vtiahne krásna grafika, dokonalé herecké výkony i hudba. The last of us part II je výborným pokračovaním jednotky a určite stojí za to si ju zahrať.

The last of us part II - kliknite a kúpte si hru online

 

Doom Eternal 

Klasika, ktorá nikdy neomrzí dostala pred štyrmi rokmi remake. V roku 2020 prišlo pokračovanie legendárnej strieľačky. Vychutnáte si opäť nadupanú rýchlosť a silu s arzenálom, aký tu ešte nebol. Hlavný hrdina Slayer bude mať pritom na ramene zasadený kanón s plameňometom. Opäť budete ničiť krutých démonov rôznymi spôsobmi. Vďaka idTech zažijete padajúce mrakodrapy v Pekle či na Zemi v nevídanej grafickej atmosféra a dostanú vás aj klasické postavy ako Pain Elemental, Archvile či Arachnotron. V Doom Eternal taktiež objavíte starodávne tajomstvá príbehu.

Doom Eternal - kliknite a kúpte si hru online

 

FIFA 21 

 Najpopulárnejšia športová hra posledných rokov dostala aj túto sezónu svoje pokračovanie. Okrem aktuálnych súpisiek a vylepšenej grafiky sa tvorcovia z EA Sports zamerali na vylepšenie inteligencie hráčov a rozhodovanie v situáciách s loptou i bez nej.

Hráči tak dostali realistickejší pohyb, pričom sa  zintenzívnili situácie 1 na 1, vďaka čomu zažijete fantastický futbalový zážitok. Agilný dribling s prekotúľaním lopty alebo prekotúľaním lopty s naznačením rozširuje možnosti prechádzania obranou. Systém inteligentnej pozičnej hry vám umožní byť v správny čas na správnom mieste a kreatívne nábehy zase ovplyvnia pohyb spoluhráčov bez lopty. Jednoducho nová FIFA je opäť o úroveň vyššie.

FIFA 21  - kliknite a kúpte si hru online

Top 10 najlepších hier na Playstation, xBox a PC

F1 2020

Zoznam športových hier rozšíril tento rok aj najnovší simulátor Formuly 1. Výborné grafické spracovanie kráľovnej motošportu nenechá chladným žiadneho fanúšika pachu spáleného benzínu. Nechýba všetkých 22 tratí z tejto sezóny a realistické spracovanie každej zákruty či kolízie monopostov. Aj tento rok dostanete možnosť odjazdiť sezónu Formuly 2, no sklamať môže absencia príbehu. Napriek tomu by táto hra nemala chýbať žiadnemu nadšencovi automobilových pretekov F1.

F1 2020 - kliknite a kúpte si hru online

 

Microsoft Flight Simulator 

Táto detailmi prepracovaná hra chytí za srdce aj nefanúšikov lietania. Spoločnosť Microsoft si totiž na svojom výtvore dalo naozaj záležať. Grafika hry je totiž na takej úrovni, že sa blíži realite. A to sa v niektorých prípadoch aj stáva, pretože lietať budete v aktuálnom počasí nad miestom, nad ktorým sa budete v tej chvíli nachádzať. Rovnako sa budete môcť kochať nádhernými scenériami miest či kopcov. A v hre dokonca môžete preletieť ponad Bratislavou. Ak vám teda bude cez Vianoce tesno, skúste si zalietať s Microsoft Flight Simulator.

Microsoft Flight Simulator - kliknite a kúpte si hru online

 

NHL 21 

Síce hokejová séria od EA Sports už roky nedosahuje konkurenciu spracovania iných populárnych športov, aj tento rok sa hokejoví nadšenci mohli tešiť novej verzii. Okrem vylepšenej hrateľnosti či prepracovanejšie systému organizácie, na hráčov čaká vynovený Be a Pro mód. V ňom si zahráte za postavu, ktorá postupne robí prvé kroky smerujúce do najprestížnejšej ligy sveta. Hoci aj tento rok chýba naša najvyššia súťaž, za slovenský tím môžete hrať v podobe Bratislava Capitals. NHL 21 totiž obsahuje nadnárodnú rakúsku Ice Hockey League.

NHL 21 - kliknite a kúpte si hru online

 

Mafia: Definitive Edition 

Kto nehral slávnu Mafiu od českých tvorcov Illusion Softworks, mal by to zmeniť. A práve cez Vianoce sa naskytá možnosť prejsť všetky tri edície naraz vo vynovenej verzii Definitive Edition. Opäť sa dostanete do mafiánskej rodiny od Salieriho. Ako taxikár Tommy Angelo budete prechádzať staré známe misie a nebude chýbať ani pretekárska časť. Všetko s českým dabingom, kde dominuje Marek Vašut. Vylepšená grafika a doplnený príbeh vám určite spestrí vianočné sviatky. 

Mafia Definitive Edition - kliknite a kúpte si hru online

10 top hier na Playstation, xBox a PC

Crash Bandicoot 4: Its About Time

Vianoce sú časom aj dobrej zábavy a s Crash Bandycoot 4 si ju užijete viac než dosť. Vydarené RPG pre deti sa vracia aj s postavami Crasha a Coco. Obaja musia opäť zachrániť svet. Neo Cortex a Dr. Nefarious Tropy totiž unikli z interdimenzionálneho väzenia a pri tom narušili hranice času a priestoru. Začína veľká naháňačka, kto sa pridá? 

Crash Bandicoot 4: Its About Time - kliknite a kúpte si hru online

 

Assassins Creed Valhalla

Nový diel Assassins Creed nás zavedenie do časov Vikingov. V hre budete putovať Anglickom na konci prvého tisícročia ako Viking Eivor. Ako tretie pokračovanie predošlých titulov Assassins Creed Origins a Odyssey sa tak do tretice pozrieme do prostredia Vikingov. V otvorenom svete budete súčasťou príbehu, ktorý však nie je až tak výrazný. Napriek tomu budete súčasťou ďalších epizód kráľov a emóciu z hry vylepšujú aj spracované boja či nájazdy a vylepšený systém RPG prvkov. Ak ste fanúšikmi otovoreného sveta a boja proti Templárom, pokračovanie série by ste si nemali nechať újsť. 

Assassins Creed Valhalla - kliknite a kúpte si hru online

 

  

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo