Top 10 prípravkov športovej výživy z GymBeam do 10 eur

6. 2. 2021 |
 

Dokonalý výkon počas tréningu alebo cvičenia dosiahnete až správnou stravou. GymBeam má v ponuke množstvo výživových prípravkov. Tu sú tie najefektívnejšie a za rozumnú cenu.

Športová výživa z GymBeam. FOTO: GymBeam.

Po každom cvičení alebo kvalitnom tréningu potrebujete dať svalom výživu. V podobe proteínu je to najjednoduchšie a najefektívnejšie. S prípravkom Proteín Soy Isolate navyše získate sójový izolát až s 86 percentným podielom bielkovín.

10 prípravkov športovej výživy z GymBeam do 10 eur

Ide o rastlinnú bielkovinu s nízkym obsahom tukov, aj preto je vhodný pre vegetariánov či ľudí s neznášanlivosťou laktózy. Výborné využitie s ním nájdete v redukčných diétach.

Proteín Soy Isolate, kliknite a objednajte prípravok ONLINE

Chudnite efektívne s L-karnitín 100 tab. Ide o je prípravok vo forme tabliet, ktorý zvyšuje spaľovanie tukov. Karnitín je v tele prítomný prirodzene, no týmto prípravkom zvýšite produkciu energie z mastných kyselín, čo výborne využijete pri tréningu a najmä cvičení. L-karnitín totiž znásobí účinky samotnej látky a tak budete spaľovať ešte viac. L-karnitín 100 tab je výhodným produktom, ktorý nestojí viac ako 10 eur a nájdete v ňom až 100 kusov tabliet.

L-karnitín 100 tab, kliknite a objednajte prípravok ONLINE

Doprajte vášmu telu pevnosť komplexnou kĺbovou výživou Articular Drink. Stačí ho zmiešať podľa návodu s vodou a vypiť. Okrem toho, že prípravok napomáha regenerácii väzov, kĺbov či chrupaviek, tiež predlžuje vitalitu a silu kĺbov. 

Articular Drink navyše obsahuje účinné látky ako MSM, Glukosamín, Chondoritín či RunCollg kolagénové peptidy. Ak teda po dlhšom čase začínate so športovaním, tento substrát by nemal vo vašej výbave chýbať. V ponuke aj so šumivým multivitamínom.

 

Articular Drink, kliknite a objednajte prípravok ONLINE

Aj vy dlho pracujete na tom, aby vaše svaly vyzerali dokonale. Ak áno, nemali by ste zabúdať na ich dostatočnú regeneráciu. Okrem proteínov je však dôležité ich zásobovať aj esenciálnymi aminokyselinami.

Vďaka BCAA Elite Rate to dokážete efektívnejšie. Tento prípravok totiž obsahuje L-Valín, L-lucín a  L-izoleucín. Keďže telo si tieto prvky nedokáže vyprodukovať samo, pri vyššej aktivite je potrebné ich doplniť prostredníctovm takýchto prípravkov.

BCAA Elite Rate, kliknite a objednajte ONLINE

Top 10 prípravkov športovej výživy z GymBeam do 10 eur

K filmu sa najviac hodí popcorn, avšak počas obdobia poctivého tréningu a vyváženej stravy, by bolo niečo také asi veľkým krokom späť. Avšak s BIO kukuricou na popcorn nič nepokazíte.

Táto je navyše bez genetickej modifikácie s vysokým podielom vlákniny, takže sa vyhnete tzv. "zapečeniu". Ak teda máte chuť na niečo chutné aj v počas prísnych stravovacích plánov, BIO kukurica na popcorn je tou vhodnou voľbou.

BIO kukurica na popcorn, kliknite a objednajte ONLINE

Každý má neraz chuť na niečo sladké. Siahnuť po nezdravých čokoládach alebo tyčinkách zo supermarketu nie je však ten najlepší krok. Aj preto je vhodnou náhradou arašidové maslo. Crunchy maslo z dielne GymBeam je navyše 100 percentne čisté a prírodné orieškové maslo z arašidov.

Okrem lahodnej chuti si vás získa až 30 percentným obsahom bielkovín spolu so sacharidmi a zdravými tukmi. Nechýba vysoké množstvo vitamínov, minerálov a vlákniny, pre správne fungovanie čriev. Výborne chutí v kombinácii s ovocím.

Arašidové maslo, kliknite a objednajte ONLINE

GymBeam do 10 eur - top 10 vecí

Nerastú vám svaly tak ako by ste chceli, aj keď dodržiavate každý postup do bodky? Potom zrejme robíte chybu v ich výžive. Správnym dávkovaním proteínov to už problém nebude.

Anabolic Whey je jedným z cenovo dostupnejších a zároveň efektívnych prípravkov na rast svalstva. Tento prípravok totiž obsahuje až 50 percent bielkovín, vďaka čomu zbadáte rast svalstva veľmi rýchlo. Obsahuje tiež aminokyselinový profil s vysokým obsahom BCAA.

Anabolic Whey, kliknite a objednajte ONLINE

Vitamíny sú pomocníkom, vďaka ktorým telo funguje správne. Pomáhajú metabolizmu a imunitnému systému. A presne tieto dve funkcie sa pri vyššej fyzickej záťaži oslabujú. Na to, aby ste ich posilnili je vhodné dopĺňať zdravú stravu o komplexné vitamíny. Jednými z nich sú aj cenovo dostupné kapsule ZMB6.

Ide o kombináciu minerálov horčíka, zinku a vitamínu B6, ktorý okrem zrýchlenia regenerácie zvyšuje silu a výdrž. Vitamín B6 je známy aj ako ZMA, ktorý tiež zvyšuje hladinu testosterónu. Produkt tvorí optimálne množstvo 100 percentných prírodných látok.

ZMB6, kliknite a objednajte produkt ONLINE

Pri budovaní svalovej hmoty je vhodné tréning skombinovať s vhodnou výživou. Svaly totoiž po záťaži potrebujú doplniť prvky na spevnenie svojich vlákien. Najefektívnejšou formou bol a dodnes stále je aj kreatín. V súčasnosti však prešla výroba do takých detailov, že pozostáva už zo 100 percentnej zložky kreatínu.

Jednou z takých je aj Creatine Monohydrate, ktorý má všetky vlastnosti kretínu monohydrát. tie zaručujú jeho čistotu a výbornú vstrebateľnosť. Ak teda potrebuje zväčšiť svoje svaly, je  Creatine Monohydrate skvelou voľbou, nakoľko zvyšuje aj fyzický výkon.

Creatine Monohydrate - Amix, kliknite a objednajte produkt ONLINE

Máte chuť na niečo dobré, ale nechcete mať výčitky svedomia? Váš problém vyrieši Porteínová pizza, ktorá je na nerozoznanie od tej klasickej. Obsahuje však až 21 g bielkovín a len 0, 5 g cukru.

Ak teda túžite podvečer niečo dobré zakúsnuť, určite neváhajte nad touto zdravou pizzou. Jej príprava trvá len 10 minút.

Proteínová pizza, kliknite a objednajte produkt ONLINE

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo