Apple Watch či Garmin? Pozrite si TOP 5 najlepších športových hodiniek

6. 1. 2021 |
 

Športové hodinky, Apple Watch, top 5, najlepšie hodinky, inteligentné hodinky, krokomer. V novom roku prichádza čas aj pre pravých športových nadšencov. Chystáte sa behať alebo začať cvičiť, tak vo vašej výbave by nemali chýbať kvalitné športové hodinky. Poradíme vám, ktoré sú tie najlepšie.

Pozrite si TOP 5 najlepších športových hodiniek. Foto - redakcia a produktové foto mp3.sk a alza.sk

Športové hodinky, Apple Watch, top 5, najlepšie hodinky, inteligentné hodinky, krokomer. V novom roku prichádza čas aj pre pravých športových nadšencov. Chystáte sa behať alebo začať cvičiť, tak vo vašej výbave by nemali chýbať kvalitné športové hodinky. Poradíme vám, ktoré sú tie najlepšie.

TOP 5 najlepších športových hodiniek

Garmin FENIX 6 Sapphire

Špecialistom medzi športovými hodinkami je aj značka Garmin. jej typ FENIX 6 Sapphire je určený pre náročnejších užívateľov, ktorí uprednostňujú kvalitné materiály v kombinácii s potrebnými funkciami.

Hodinky totiž obsahujú pulzomer, ktorý vám odmeria pulz aj počas plávania. Novinkou je funkcia PULSE OX, čo je snímač okysličenia krvi. Hodinky sú zhotovené z odolného a ľahkého materiálu fiber-reinforced polymer. Samotný displej hodiniek pokrýva zafírové sklíčko, ktoré je mimoriadne odolné voči poškriabaniu.

Garmin FENIX 6 Sapphire - kliknite a kúpte hodinky online

 

Xiaomi Amazfit

Pre úžívateľov, ktorí nechcú veľmi do športových hodiniek investovať, no stále požadujú dostatočný servis sú hodinky Xiamoi Amazfit ako stvorené. Elegantnú konštrukciu s dlhou výdržou batérie dopĺňajú funkcie merania každodenného pohybu či spánku.

Xiaomi amazfit tvorí vodeodolné telo, ktoré vydrží okrem sprchovania aj pri plávaní. Na farebnom displeji uvidíte všetky potrebné informácie o vašom športovom výkone, ale aj SMS správy či notifikácie z Facebooku či emaily.

Xiaomi Amazfit - kliknite a kúpte hodinky online

 

TOP 5 najlepších športových hodiniek

Apple Watch SE

Spomedzi inteligentných hodiniek sú Apple Watch SE výbornou voľbou v pomere ceny a kvality. Stále moderné a vysoko kompatibilné hodinky s najnovšími verziami telefónmi iPhone. Dokážete nimi platiť či prijímať správy, ale aj merať športový výkon. Zmerajú vám spálené kalórie či spočíta počet krokov, ktoré ste počas dňa urobili. Nechýba kompas, GPS či barometer, ale aj mp3 prehrávač, ktorý využijete pri akomkoľvek športovom výkone. 

Apple Watch SE - kliknite a kúpte hodinky online

 

Huawei Watch GT 2 Black Fluoroelastomer Strap

V hodinkách Huawei Watch GT 2 Black Fluoroelastomer Strap nájdete dokonalého osobného trénera. Okrem elegantného dizajnu ponúkajú tieto športové hodinky funkcie podporujúce satelitné lokalizačné služby GPS a GLONASS.

Hodinky zaznamenávajú každú športovú aktivitu do detailov. Nechýba výpočet kalórií či meranie tepu na zápästí. Navyše, hodinky disponujú monitoringom spánku, počas ktorého dokážu diagnostikovať až 6 tipov problémov so spánkom.

Huawei Watch GT 2 Black Fluoroelastomer Strap - kliknite a kúpte hodinky online

 

Xiaomi MiBand 4

Pre absolútne nenáročných užívateľov je Xiaomi MiBand 4 ako stvorený. Pri naozaj nízkej cene totiž dostanete výkonné športové hodinky s potrebnými funkciami. Monitoruje až šesť rôznych športových režimov a tiež aj spánok.

Nechýba snímač srdcovej frekvencie, krokomer a upozorní vás aj na príšliš dlhé sedenie. Na jedno nabitie vydržia hodinky až 20 dní. Sú vodeodolné aj počas plávania. 

Xiaomi MiBand 4 - kliknite a kúpte hodinky online