Darček pre muža futbalistu, toto je 8 praktických vecí na futbal

1. 3. 2021 |
 

Máte doma nadšeného futbalistu, no chýba mu základná výbava? Stačí len pár minút zasurfovať po internete a hneď nájdete originálne darčeky pre futbalistu, ktorý bude môcť konečne predvádzať kúsky ako Ronaldo či Messi.

Máte doma nadšeného futbalistu, no chýba mu základná výbava? Stačí len pár minút zasurfovať po internete a hneď nájdete originálne darčeky pre futbalistu, ktorý bude môcť konečne predvádzať kúsky ako Ronaldo či Messi.

Darček pre muža futbalistu, toto je 8 praktických vecí na futbal

Základným prvkom pre každého futbalistu je obuv. Pokiaľ hľadáte nenáročnú obuv pre zápasy vonku, najlepšia voľba bude zaobstarať si kopačky na hru na pevnom povrchu.

Takými je aj model Agility 140, ktorý má pohodlnú vnútornú vložku, vďaka ktorej vás topánky navyše nebudú po niekoľkých zápasoch tlačiť a udržíte lepšiu stabilitu pri technických kúskoch. Sú celkovo odolné voči oderu a vďaka vnútornej výstuže bude vaše chodidlo po celý čas dokonale spevnené.

Kopačky Agility 140, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Na to, aby sa vôbec mohol hrať futbal je však potrebná lopta. Pri jej kúpe je vždy potrebné myslieť na to, že hrať sa nebude len v peknom slnečnom počasí. Futbalovou loptou Exclusive vás ale nástrahy prírody neprekvapia. Okrem toho, že je šitá z 32 samostatných dielov z pravej kože a potiahnutá polyuretánovou vrstvou, je využiteľná na každý povrch počas celého roka.

Futbalová lopta Exclusive, kliknite a objednajte tovar ONLINE

Futbal je kontaktná hra. Aj keď hráte pozorne a bez faulov, súper môže zmýšľať inak. Najzraniteľnejšie sú pritom holenné kosti, preto najlepšie je, keď si na ne umiestnite chrániče. Takými sú aj futbalové chrániče Puma One, ktoré dokonale chránia citlivú holennú kosť počas zápasu či tréningov.

Darček pre futbalistu

Vďaka tvrdému plastu nebudete pri prudšom alebo tvrdšom náraze cítiť žiadnu bolesť. Základom tejto funkcie ochrany citlivých kostí je aj výplň v podobe peny EVA. Chrániče navyše jednoducho utiahnete na nohu vďaka nastaviteľným popruhom.

Futbalové chrániče Puma One, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Na výkony počas futbalového zápasu vplývajú aj malé detaily, akým je kvalitné oblečenie. Pohodlie pri hre tak docielite aj vďaka futbalovému dresu F500. Predajňa Decathlon ho ponúka v rôznych farbách a je praktický aj vďaka svojej kvalite. Je totiž vyrobený z priedušného materiálu, ktorý efektívne odvádza pot. Tiež sa ľahko neroztrhá a veľmi rýchlo schne.

Futbalový dres F500, kliknite a objednajte ONLINE

Aby čerstvý futbalista mohol hrať svoju obľúbenú hru vonku aj pri zhoršenom počasí, určite uvíta spodné tričko, ktoré zvyšuje telesnú teplotu pri nižších stupňoch. Takým je aj tričko Keepwarm 900, ktoré je využitelné vo veľmi chladnom počasí. Ak je vonku od -10 do 7 stupňov Celzia, určite by ste nemali bez tohto spodného prádla hrať. Navyše, materiál dokonale odvádza pot a udržiava tak pokožku v suchu.

Keepwarm 900, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Darček pre muža futbalistu

Pokiaľ chcete potešiť futbalistu, tak výborným darčekom budú futbalové šortky. Také môžu byť aj značkové čierne šortky Parma. Vďaka špeciálnej látke so systémom Climate bude nový majiteľ neustále v suchu aj pri vyššom dlhšom výkone. Šortky majú navyše všité slipy z hebkej tkaniny, čo zaručuje maximálne pohodlie počas celého zápasu.

Šortky Parma Adidas, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Nikto nemá rád naháňanie sa a rýchle balenie na poslednú chvíľu. S taškou na kolektívne športy Duffel XS Puma to ani nikdy nezažijete. Má totiž objem až 22,5 litra, vďaka čomu budete mať veci neustále po ruke a prehľadne utriedené skôr ako sa na presun na ihrisko prichystáte.

Táto praktická taška obsahuje až štyri priehradky pre prehľadnejšie uloženie vecí, a je vyrobená z polyesterového materiálu. Presuny uľahčujú ľahké polyesterové ušká na lepšie uchopenie.

Taška Duffel XS Puma, klinite a objednajte tovar ONLINE

Na to, aby ani futbalového začiatočníka neprekvapila bolesť kĺbov, by mal siahnuť po kvalitnej doplnkovej výžive. Najháklivejšími sú aj pri futbale kĺby, preto je Animal Flex Powder určite jednou z najvhodnejších. Obsahuje látky určené na regeneráciu a ochranu kĺbov, tkanív a chrupaviek. Zmes minerálov a vitamínov navyše zvyšujú samotné účinky prípravku, ktorý aj zmierňuje bolesť a funguje tiež ako prevencia pred zápalom.

Animal Flex Powder, kliknite a objednajte tovar ONLINE

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo