Najlepšie športové darčeky do 10 eur

23. 2. 2021 |
 

Najlepšie športové darčeky do 10 eur. Nie je nad to, kvalitne si zašportovať. Neraz však k tomu potrebujete rôzne doplnky, bez ktorých to nejde. Pozrite si pár praktických vecí, ktoré určite potešia aj ako darček.

Najlepšie športové darčeky do 10 eur. Koláž - redakcia

Najlepšie športové darčeky do 10 eur. Nie je nad to, kvalitne si zašportovať. Neraz však k tomu potrebujete rôzne doplnky, bez ktorých to nejde. Pozrite si pár praktických vecí, ktoré určite potešia aj ako darček.

Športové darčeky do 10 eur

Investovanie do oblečenia na cvičenie nie je nikdy na škodu. Základom je, aby bolo pohodlné a nijak vás pri tréningu nelimitovalo. Takým je presne fialové tričko Make Muscles. Vďaka kvalitnému materiálu a komfortnému strihu vás nebude obmedzovať pri žiadnej pohybovej aktivite. Využijete ho aj pri bežnom nosení.

Tričko Make Muscles, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Činky sú nevyhnutnou pomôckou pre každého trénera či športovca. Na to, aby ostal vo forme, je totiž nutné udržiavať sa v pohybe, pričom nie je nič lepšie ako si pri tréningu vypomôcť činkami s nízkym závažím. Také sú aj činky na Fitness Nyamba. Uchopenie v rukách je pevné a nekĺžu. Vďaka špeciálnemu tvaru sa na zemi nekotúľajú a nezanechávajú čmuhy.

Činka Fitness Nyamba 1 kg, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Najlepšie športové darčeky do 10 eur

Výbornou pomôckou pri ľahkej turistike sú podopierateľné palice na chôdzu. Medzi také sa radí aj palica A200, s ktorou zvládnete aj náročnejšie trasy v horách. Dlhšia penová rúčka vám uľahčí chôdzu na svahoch a určite uvítate aj nastaviteľný remienok. Palica váži len 230 g a je veľmi ľahko nastaviteľná vďaka Push-pin systému.

Turistická palica A200, kliknite a objednajte tovar ONLINE

Ak sa vám nechce chodiť do posilňovne a túžite ostať vo forme, začnite cvičiť doma. Väčšie pohodlie pri každom cviku budete mať však s podložkou na cvičenie. Takou je aj Yoga Mat s protišmykovým povrchom z oboch strán. Využijete ju na rôzne typy tréningov, jogu, pilates alebo iné strečingové či posilňovacia cvičenia.

Podložka na cvičenie Yoga Mat, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Doplniť energiu pred či po tréningu je alfou a omegou cvičenia. Záleží však aj na tom, z akej nádoby svoje doplnky výživy aplikujete. Klasické plastové šejkre totiž neraz zanechávajú nepríjemný pach a časom ich je nutné vymeniť.

Podobné problémy nebudete mať so Šejkerom Steel s objemom 750 ml. Je totiž vyrobený z nerezovej ocele a oveľa odolnejší i hygienickejší ako tie plastové. Nezadržiava spomínaný pach a závit zaručuje pevné uzavretie šejkera.

Šejker Steel 750 ml, kliknite a objednajte tovar ONLINE

Všetci sa chceme vyhnúť zraneniam alebo nepríjemným bolestiam. Nie vždy sa to však podarí, špeciálne pri športovaní. Pokiaľ ale ide o ľahké zranenie alebo natiahnutie svalu, neraz pomôžu kvalitné krémy. Takým je aj chladivý krém HEAD Cooling.

Vďaka vysokému obsahu mentolu, mäty piepornej a eukalyptu, vyvoláva príjemný chladivý pocit. Aplikáciou na boľavé miesta bude pôsobiť doslova ako balzam. Krátko po tom navyše zanecháva príjemný chladivý pocit a pekne voní.

Krém HEAD Cooling, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Ak máte radi turistiku, určite by ste mali dbať na ochranu pred nástrahami počasia. Ak vás teda v prírode prekvapí ľahký dážď, mali by ste siahnuť po plášti ARPENAZ. Vyznačuje sa nepremokavým materiálom a pokrytím celého tela spolu s batohom. Kapucňa sa uťahuje šnúrkami a celý plášť sa veľmi ľahko navlieka.

Pončo ARPENAZ, kliknite a kúpte tovra ONLINE

Aj vám sa v posilňovni neraz stalo, že ste nemohli poriadne uchopiť ťažšiu činku? S tekutou kriedou Liquid Chalk sa to už nestane. Z mŕtveho ťahu už tak nebudete mať nočnú moru a úchop bude odteraz pevný ako nikdy predtým. Tekutú kriedu si obľúbite aj preto, že nezanecháva stopy na činkách alebo iných nástrojoch či oblečení.

Tekutá krieda Liquid Chalk, kliknite a objednajte ONLINE

Potrebujete si doma dokončiť cviky alebo si len chcete pridať série ako správny šampión. V takomto prípade vám nesmie chýbať poriadny nástroj na cvičenie. Takým je univerzálna Dumbbell činka s hmotnosťou 2,5 kg. Vďaka šesťuholníkovému tvaru zaisťuje lepšiu stabilitu a gumový povrch je odolný voči nárazom a pošmyknutiu.

Univerzálne činka Dumbbell, kliknite a kúpte tovar ONLINE

Pokiaľ máte doma zanietenú bežkyňu, tak tričko Run Dry+ bude pre ňu ideálny darček. Popri obľúbenej pohybovej aktivite totiž zabudne, že športuje, pretože materiál odvádza pot na vonkajšiu stranu oblečenia. Na miestach v podpazuší a chrbte má tričko dokonca priedušnejší materiál, ktorý vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zabraňuje tak nedmernému poteniu.

Tričko Run Dry+, kliknite a objednajte tovar ONLINE

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo