7 tipov na vianočný darček pre športovcov

11. 12. 2020 |
 

Stacionárny bicykel, termo oblečenie či výživové doplnky? To sú presne darčeky pre každého športového nadšenca. Tu je 7 tipov, ktoré nájdete online a sú stále k dispozícii.

7 tipov na vianočný darček pre športovcov. Foto - koláž

7 tipov na vianočný darček pre športovcov - Rotoped pre celú rodinu

Kto chcel v uplynulých dňoch zhodiť prebytočné kilogramy, mal vďaka vládnym opatreniam smolu. Ani počasie veľmi športu nepraje, tak prečo si tréning nepreniesť domov? Stačí si sadnúť na kvalitný Rotoped inSPORTline Klegan.

Tento stacionárny bicykel je dokonalý na spaľovanie prebytočných kíl a ešte k tomu v pohodlí domova. Jeho výhodami sú pevná konštrukcia a tichý chod či snímač tepovej frekvencie. Je vhodný pre každú vekovú skupinu čiže si na ňom dokáže zacvičiť ktokoľvek z rodiny.

[Rotoped si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

 

7 tipov na vianočný darček pre športovcov - Inteligentné hodinky

Kto však potrebuje pravidelný kontakt s prírodou, mal by si zaobstarať kvalitné fitness hodinky. Vďaka nim totiž pri vonkajšej športovej aktivite presne zistíte, koľko kalórii ste spálili či akú vzdialenosť prekonali.

V súčasnosti je na trhu množstvo takýchto hodiniek, preto je vhodné vyberať od profesionálov. Medzi také patria hodinky Vivoactive 4 od spoločnosti Garmin. Disponujú sledovaním aktivít, GPS či funkciou kardio na zápästí.

Sú vodotesné a výdrž batérie siaha až do 6 hodín v režime GPS. Mimo neho až 8 dní. Okrem toho s nimi môžete po spárovaní s kompatibilným smartfónom využívať rôzne funkcie.

Dokážete nimi platiť, sledovať príchody vašich emailov či správ. Dokonca môžete čítať a odpisovať na SMS.

[Inteligentné hodinky si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

 

Nepremokavé oblečenie na tréning či futbal

Zahrať si futbal v hale dnes nie je možné. Iba ak máte 72 hodín starý a negatívny test na COVID-19. Hrať futbal sa však stále dá vonku. Lenže v našich zemepisných šírkach potrebujete vhodné oblečenie. Aby ste nezmrzli a zároveň neprechladli, určite siahnite po kvalitnej a nepremokavej bunde. Takú nájdete napríklad v Givsport pod názvom Rain Scudo.

Táto šušťáková bunda vás ochráni pred chladom, vetrom i dažďom. Je vyrobená z nylonu s podšívkou sieťoviny. Zips a manžety na rukávoch dokonale ochránia teplo zvnútra a nechýba kapucňa i dve bočné vrecká.

[Nepremokavé oblečenie na tréning si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

 

7 tipov na vianočný darček pre športovcov - Fleecová bunda do hôr

Ak sa pred sviatkami alebo počas nich chystáte stráviť voľný čas v horách, určite nezabudnite na kvalitné oblečenie. Najlepšie také, ktoré udrží teplo aj pri nízkych teplotách. Medzi také patria fleecové bundy.

Jednou z možností je aj Bunda Salewa ORTLES FULL ZIP FLEECE. Má ergonomicky tvarované rukávy, mäkký vnútorný golier a optimálny odvod vlhkosti. Takže pri väčšej námahe nebude vystavená premoknutiu zvnútra, čo neraz vedie k prechladnutiu. Táto bunda je vhodná pre všetkých milovníkov prírody a využijú ju aj obľúbenci extrémnych športov.

[Výbornú fleecovú bundu kúpite pohodlne online - kliknite tu]

 

 

Proteíny All-in one

Pokiaľ chcete obdariť na Vianoce vášnivého kulturistu, ktorý dbá o svoj zovňajšok, určite sa poteší, keď nájde pod stromčekom kvalitné výživové doplnky. Asi najlepšou voľbou bude proteín All-in one. Tento pojem aj neznalým napovie, že v prípravku bude všetko.

Presne taký je aj Torrent – Universal Nutrition. Až 1,73 kg vážiace balenie totiž v sebe skrýva 18000 mg dôležitých živín, ktoré potrebujete na dokonalú výživu po tréningu.

Poškodené svaly po cvičení potrebujú výživu, aby sa spevnili a presne tento kompletný potréningový suplement im dá všetko potrebné. Každou dávkou tak dodáte telu proteíny, sacharidy, leucín, kreatín a ďalšie aminokyseliny pre podporu obnovy svalstva.

[Skvelý výber proteínov kúpite pohodlne online - kliknite tu]

 

 

Tepláky na tréning i domáci relax

V chladnom počasí je praktické mať doma po ruke kvalitné tepláky. Nie všetky sú však pohodlné a preto je vhodné aj do tejto triedy oblečenia občas zainvestovať. Značka Under Armour v modeli Rival Fleece Joggers podobné vyrába.

Ide o tepláky, ktoré vás dokážu vďaka technológii coldgear udržať dlhšie v teple aj mimo vyššieho zaťaženia. Takisto disponuje voľnejším strihom pre väčší rozsah pohybu a majú uzavretý pás s vnútorným sťahovaním klasicky na šnúrku.

Ak teda chcete skombinovať tepláky na poctivý tréning a zároveň ich využívať počas relaxu v zimnom období, našli ste tie správne.

[Výborné tepláky kúpite pohodlne online - kliknite tu]

 

 

7 tipov na vianočný darček pre športovcov - A čo stanovačka?

Chystáte sa po zimnom období na stanovačku? Tak vo vašom kufri by nemal chýbať kvalitný stan. Dnes je v ponuke na trhu množstvo typov, preto je nutné rozmyslieť si, aký potrebujete. Záleží na tom, koľkí chcete v stane prespať.

Pokiaľ ide len o dve osoby,  tak by ste mali siahnuť po skladnom stane Campgo One-Layer Dome 2P. Pozostáva zo sklolaminátovej konštrukcie s veľmi jednoduchým stavebným postupom. Samozrejmosťou je odolnosť voči poveternostným podmienkam a poteší aj transportný objem a hmotnosť 1,4 kg. Veľmi jednoducho stan aj zložíte.

[Jednoduchý stan pohodlne kúpite online - kliknite tu]

 

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo