HC Košice HC Slovan Bratislava ONLINE dnes príprava Eastern Cup 2021

22. 8. 2021 |
 

HC Košice vs HC Slovan Bratislava. Online prenos dnešného zápasu Eastern Cupu 2021 štartuje od 14:00.

Hráči HC Slovan Bratislava.  Foto - TASR

HC Košice vs HC Slovan Bratislava. Online prenos dnešného zápasu Eastern Cupu 2021 štartuje od 14:00.

HC Košice HC Slovan Bratislava online prenos dnes príprava Eastern Cup 2021

Hokejisti HC Košice zvíťazili v piatok vo svojom druhom zápase Eastern cupu nad maďarským klubom DVTK Jegesmedvék Miškovec 10:3.

Presvedčivé víťazstvo si pripísali aj hráči Slovana Bratislava, ktorí zvíťazili v Michalovciach nad domácim tímom 5:1.

Oba kluby sa dnes postavia proti sebe. Vzájomný zápas oboch tradičných rivalov štartuje od 14:00.

Eastern cup 2021

HC Košice - HC Slovan Bratislava -:-, online prenos dnes príprava Eastern Cup 2021

HC Košice
1 : 2
(1:2, 0:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 12. McPherson (Slovák, Saucerman) – 1. Gašpar, 16. Yogan (Kytnár). Rozhodca: Korba, Kalina – Bogdaň, Janiga.
HC Košice: Košarišťan (Riečický) – Saucerman, Cibák, Tansey, Novota, Romančík, Deyl, Jacko, Jokeľ – McPherson, Slovák, Lapšanský – Klhufek, Chovan, Pereskokov – Bartánus, Milý, Belluš – Rogoň, Havrila, Frič
HC Slovan Bratislava: Gudlevskis (Beke) – Maier, Mackenzie, Golian, Štajnoch, Beňo, Valach, Sersen – Gašpar, Yogan, Takáč – Jääskeläinen, Zigo, Matoušek – Urbánek, Kytnár, Sukeľ – Kundrik, Fominykh, Bezák
Aktualizuj online prenos
59:49 dôležité McPherson to dával pred bránkovisko, kde to hostia odpálili cez všetky čiary. Icing.
59:23 dôležité Košice už bez brankára!
53:54 dôležité Len to tak lietalo pred Košarišťanom. Ani Takáč, ani Gašpar a ďalší slovanisti nepoistili vedenie svojho tímu spred brány.
49:21 dôležité Slovan si vybral oddychový čas.
46:49 dôležité Puky len tak lietali pred hosťujúcou bránou. Strieľané prihrávky a teče, McPherson, Slovák a ani Lapšanský puk do siete nedostali.
40:24 dôležité Saucerman hneď v prvej akcii z vrcholu kruhov a zaváňalo to gólom.
39:56 dôležité Puk poskakoval pred bránkoviskom, Gudlevskis aj so šťastím odolal tomuto ataku.
37:09 dôležité McPherson naznačil strelu, ale predsa prihrával. Pred bránou dorážal Belluš, ktorý mal aj o pár sekúnd novú šancu – zblízka trafil iba Gudlevskisa.
34:12 dôležité Rastislav Gašpar si to upravil na hokejke a z ľavého kruhu trafil asi aj spojnicu Košarišťanovej brány!
29:34 dôležité Jääskeläinen dokonca triafa Košarišťana do masky, ten dokázal ubrániť aj dorážku.
27:46 dôležité To sa často nevidí! Košarišťan opäť pohol so svojou bránou, hostia mali puk na hokejke a už to bolo dvaja na jedného! Arbitri po prerušenej hre automaticky oznámili gól, čakáme ešte na strelca. Tak napokon nie, po rozhovore to gól nie je, ale bude to presilovka piatich na troch. Košarišťan sa po pôvodnom rozhodnutí tak rozčertil, že rozhádzal svoj výstroj po ľade. Bláznivé momenty v košickej Crow aréne.
26:44 dôležité McPherson sa rozbiehal pomaly, potom zrýchlil, ale aj tak bránu Gudlevskisa netrafil. Kanaďan to chcel mieriť do protismeru – nevyšlo.
26:44 dôležité Allan McPherson zabojoval na vlastnej modrej, vypichol puk, dostal sa až pred Gudlevskisa, kde bol faulovaný! Máme tu trestné strieľanie.
18:31 dôležité Fominykh tečoval puk pred Košarišťanom, ktorý sa odrazil za jeho chrbát, ale z bránkovej čiary ho odpálil jeden z obrancov.
15:30 gól Slovan Bratislava dal gól!
Keď košická presilovka bola využitá bleskovo, tak toto bol riadny expres! Vyhraté buly dozadu od Milana Kytnára, strela a ANDREW YOGAN vracia vedenie na stranu hostí!

Asistencia: Milan Kytnár.
11:55 gól Košice dali gól!
Bleskovo využitá presilovka. Vyhraté buly, posunutý puk pozdĺž mantinelu a späť pred bránkovisko, kde už bol pripravený ALLAN MCPHERSON. Rana z pravého kruhu a máme vyrovnané.

Asistencie: Marek Slovák, Colton Saucerman.
11:23 dôležité Klhufek z rohu nezištne na Pereskokova pred bránou, najproduktívnejší Košičan na turnaji však naskytnutú príležitosť zoči-voči Gudlevskiskovi nevyužíva.
08:52 dôležité A opäť ťažká robota pre Gudlevskisa. Pereskokov a spol. ťahali akciu sprava, puk poskakoval po bránkovisku, ale v sieti predsa len neskončil.
06:05 dôležité Pereskokov už dvíhal ruky nad hlavu, keď si myslel, že po jeho zakončení skončí puk v sieti! Výborne to ale zahrala druhá košická lajna.
03:24 dôležité Máme za sebou tri a pol minúty a Košice boli prakticky tri minúty zatlačené vo vlastnej tretine. Aj preto si fínsky kouč Kalle Kaskinen vybral oddychový čas!
00:47 gól Slovan Bratislava dal gól!
Domáci mali puk za svojou bránou, zrazu rozohrali, no priamo na hokejku súpera. Puku sa zmocnil RASTISLAV GAŠPAR a z pravej strany prekonal dezorientovaného Košarišťana.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo