Slovensko Nemecko hokej U20 ONLINE

23. 12. 2021 |
 

Slovensko Nemecko hokej U20 ONLINE. Jedná sa o náš jediný prípravný zápas pred juniorským šampionátom MS do 20 rokov  hokeji 2022. Online prenos zápasu štartuje od 22:00.

Na snímke sprava Andrej Golian (Slovensko) a Tim Fleischer (Nemecko) počas úvodného zápasu turnaja hokejových reprezentácii do 20 rokov Summer Hockey Challenge 2019 Slovensko - Nemecko v Poprade 1. augusta 2019. FOTO TASR - Oliver Ondráš

Slovensko Nemecko hokej U20 ONLINE. Jedná sa o náš jediný prípravný zápas pred juniorským šampionátom MS do 20 rokov  hokeji 2022. Online prenos zápasu štartuje od 22:00.

Slovensko Nemecko hokej U20 ONLINE

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov odohrá v príprave na juniorský šampionát v Kanade jeden prípravný zápas proti Nemecku. Duel je po zmenách na programe 23. decembra o 14.00 miestneho času (22.00 SEČ). Po stretnutí zúži trénerský štáb nomináciu o troch hráčov na konečných 25 mien.

Slováci mali v Red Deere pôvodne odohrať dve prípravné stretnutia proti Fínom a Rakúšanom. Napokon sa zopakovala situácia z minulého roka. Organizátori rovnako ako vlani upravovali rozpis prípravných stretnutí a Slovákom z dvoch duelov povolili odohrať len jeden. Vlani proti Česku, tentoraz 23. decembra o 14.00 miestneho času proti Nemecku.

„Vždy, keď niečo plánujete a prídu zmeny, nie je to príjemné, no otvára vám to nové možnosti. Naša príprava pokračuje. Hlavu máme nastavenú správne. A program sa snažíme dodržať čo najviac. Hoci nám zrušili prípravný zápas s Fínmi, na tréningu sme si namodelovali 60-minútový duel proti sebe. Teraz nám do rozpisu pribudol prípravný zápas s Nemcami. Tešíme sa naň a verím, že sa odohrá. Každý súper má obrovskú kvalitu a Nemci nás určite preveria zo všetkých stránok,“ uviedol na margo zmeny pre hockeyslovakia.sk hlavný tréner Ivan Feneš.

Keďže slovenská výprava má každý deň k dispozícii na tréning len 90 minút, popoludňajšie voľno spestrujú hráčom mítingy s trénermi či ostatnými členmi realizačného tímu. „Keďže čas do štartu majstrovstiev sveta sa kráti, snažíme sa každú voľnú chvíľu využiť naplno,“ dodal Feneš.

Pozitívnou správou bolo, že v pondelok sa k mužstvu pripojil Servác Petrovský, ktorému organizátori po piatich negatívnych PCR testoch a jednom antigénovom dovolili opustiť izoláciu po kontakte s pozitívnym spoluhráčom v klube Owen Sound Attack pred pripojením k slovenskej výprave. „Je to pre nás pekný darček. Na Serváca sme sa veľmi tešili. Nebolo preňho príjemné sedieť na izbe, najmä vzhľadom na fakt, že je zdravý. Ešte raz opakujem, veľmi sa naňho tešíme,“ uviedol Feneš.

Prípravný zápas v hokeji

hokej U20 ONLINE Slovensko - Nemecko -:-, dnes od 22:00

Kompletný online prenos zápasu nájdete aj tu - kliknite

Nemecko
0 : 4
(0:1, 0:2, 0:1)
Slovensko

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 20. Chromiak (Kašlík, Kňažko), 22. Slafkovský (Petrovický, Nemec), 30. Mešár (Slafkovský, Faith), 46. Myklukha.
Nemecko: Bugl (32. Quapp) – Munzenberger, Glotzl, Pilu, Szuber, Giebel, Dziambor, Bottner, Klein – Volek, Samanski, Schweiger – Borzecki, Elias, Rossmy – Dunham, Leonhardt, Eham – Rutkowski, Blank, Petersen – Burghart, Heigl, Lunemann, Quapp
Slovensko: Latkóczy (Bolo) – Kňažko (C), Stacha, Petrovický, Nemec (A), Bečár, Štrbák, Bakala, Kmec – Chromiak, Myklukha, Kašlík – Mešár, Petrovský, Slafkovský – Jedlička, Dvorský, Faith (C) – Lašák, Demek, Sýkora – Groch, Krajč, Štetka
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
45:25 gól Slovensko dalo gól! Gól strelil MYKLUKHA.
Gól padol v presilovej hre.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
31:22 striedanie Striedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Bugl, prichádza Quapp.
29:02 gól Slovensko dalo gól! Gól strelil MEŠÁR. Asistencie Slafkovský, Faith.
Gól padol v presilovej hre.
21:01 gól Slovensko dalo gól! Gól strelil SLAFKOVSKÝ. Asistencie Petrovický, Nemec.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:56 gól Slovensko dalo gól! Gól strelil CHROMIAK. Asistencie Kašlík, Kňažko.
Gól padol v presilovej hre.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
O 22:00, deň pred Štedrým večerom, si naši mladíci zmerajú sily s rovesníkmi z Nemecka. Jedná sa o náš jediný prípravný zápas pred juniorským šampionátom.

Po ňom bude známa konečná 25-členná nominácia na MS U20. Káder tak ešte musia opustiť traja hokejisti.

Šampionát sa pre našich chlapcov začína v pondelok 27. decembra zápasom proti USA. Úvodné buly je na programe o 3:30.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 22:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo