Slalom Killington nedeľa štartová listina Petra Vlhová

28. 11. 2021 |
 

Slalom v Killingtone má dnes (v nedeľu) na programe 1. kolo od 15:45. Petra Vlhová dnes vyrazí na štart s číslom 1. 

Slovenka Petra Vlhová sa teší v cieli druhého kola obrovského slalomu Svetového pohára alpských lyžiarok na ľadovci Rettenbach v rakúskom Söldene v sobotu 23. októbra 2021. Vlhová skončila na treťom mieste. FOTO TASR - Martin Baumann

Slalom v Killingtone má dnes (v nedeľu) na programe 1. kolo od 15:45. Petra Vlhová dnes vyrazí na štart s číslom 1. 

Slalom Killington nedeľa štartová listina Petra Vlhová

Po zrušenom obrovskom slalome, ktorý sa v americkom lyžiarskom stredisku Killington mal uskutočniť včera (v sobotu) sa dnes (v nedeľu budú oči fanúšikov zjazdového lyžovania upierať na štart slalomu - špeciál.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová do 1. kola vyrazí ako prvá, vyžrebovala si štartové číslo 1. Jej najväčšia americká súperka, teda Mikaela Shiffrinová štartuje dnes s číslom 5.

Zjazdové lyžovanie celkové poradie SP v slalome

1. VLHOVÁ 200, 2. Shiffrinová 160, 3. Dürrová 120, 4. Holdenerová 86, 5. Gisinová 77, 6. Liensbergerová 72
      
Celkové poradie SP v zjazdovom lyžovaní žien

1. VLHOVÁ a Shiffrinová po 260 b, 3. Andreja Slokarová (Slov.) 184, 4. Dürrová 156, 5. Thea Louise Stjernesundová (Nór.) 140, 6. Liensbergerová 137 

Takáto je kompletné štartová listina dnešného slalomu špeciál a Killingtone.

28.11. nedeľa - slalom, Killington, USA, online prenos - kliknite

Štartová listina - Slalom Killington - 1. kolo od 15:45

  • 1 VLHOVÁ Petra 1995 SVK
  • 2 GISIN Michelle 1993 SUI
  • 3 HOLDENER Wendy 1993 SUI
  • 4 SWENN LARSSON Anna 1991 SWE
  • 5 SHIFFRIN Mikaela 1995 USA
  • 6 DUERR Lena 1991 GER
  • 7 LIENSBERGER Katharina 1997 AUT
  • 8 HECTOR Sara 1992 SWE
  • 9 SLOKAR Andreja 1997 SLO
  • 10 BUCIK Ana 1993 SLO
  • 11 ST-GERMAIN Laurence 1994 CAN
  • 12 LYSDAHL Kristin 1996 NOR
  • 13 MAIR Chiara 1996 AUT
  • 14 DUBOVSKÁ Martina 1992 CZE
  • 15 MOLTZAN Paula 1994 USA
  • 16 TRUPPE Katharina 1996 AUT
  • 17 HUBER Katharina 1995 AUT
  • 18 MIELZYNSKI Erin 1990 CAN
  • 19 RAST Camille 1999 SUI
  • 20 NOENS Nastasia 1988 FRA
  • 21 STJERNESUND Thea Louise 1996 NOR
  • 22 GALLHUBER Katharina 1997 AUT
  • 23 PETERLINI Martina 1997 ITA
  • 24 HOLTMANN Mina Fuerst 1995 NOR
  • 25 POPOVIC Leona 1997 CRO
  • 26 NULLMEYER Ali 1998 CAN
  • 27 FJAELLSTROEM Magdalena 1995 SWE
  • 28 MEILLARD Melanie 1998 SUI
  • 29 GUEST Charlie 1993 GBR
  • 30 O BRIEN Nina 1997 USA
  • 31 TVIBERG Maria Therese 1994 NOR
  • 32 BRIGNONE Federica 1990 ITA
  • 33 DELLA MEA Lara 1999 ITA
  • 34 ROSSETTI Marta 1999 ITA
  • 35 STOFFEL Elena 1996 SUI
  • 36 FILSER Andrea 1993 GER
  • 37 SPORER Marie- Therese 1996 AUT
  • 38 REMME Roni 1996 CAN
  • 39 HROVAT Meta 1998 SLO
  • 40 SCHMOTZ Marlene 1994 GER
  • 41 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE
  • 42 LJUTIC Zrinka 2004 CRO
  • 43 SMART Amelia 1998 CAN
  • 44 DVORNIK Neja 2001 SLO
  • 45 ESCANE Doriane 1999 FRA
  • 46 HENSIEN Katie 1999 USA
  • 47 HONKANEN Riikka 1998 FIN
  • 48 AICHER Emma 2003 GER
  • 49 MIDALI Roberta 1994 ITA
  • 50 KOMSIC Andrea 1996 CRO
  • 51 HUDSON Piera 1996 NZL
  • 52 SAEFVENBERG Charlotta 1994 SWE
  • 53 HURT A J 2000 USA
  • 54 EGGER Magdalena 2001 AUT
  • 55 HOFFMAN Madison 2000 AUS
  • 56 GOOD Nicole 1998 SUI
  • 57 ZIMMERMANN Zoe 2002 USA
  • 58 GULLI Anita 1998 ITA
  • 59 POHJOLAINEN Rosa 2003 FIN
  • 60 ARONSSON ELFMAN Hanna 2002 SWE
  • 61 RESNICK Allie 2001 USA
  • 62 NELLES Mathilde 1997 BEL
  • 63 BRUNNER Stephanie 1994 AUT