Ružomberok Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga 2020 dnes

7. 11. 2020 |

Ružomberok, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes. Sptarak Trnava dnes cestuje do Ružomberka kde sa pokúsi získať tri body. Online prenos štartujeme od 17:00 hod.

Na snímke radosť hráčov Trnavy po strelení gólu v zápase 1. kola Fortuna ligy  FC Spartak Trnava - ŠKF iClinic Sereď v Trnave 21. júla 2019. FOTO TASR - Lukáš Grinaj

Ružomberok, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes. Spartak Trnava pritom minulý týždeň prehral na domácom trávniku s MFK Michalovce. Domáci kopali v úvode tri rohové kopy, z ktorých však nič nevyťažili.

V 5. minúte mali výhodu priameho kopu, z ktorého však bránu hostí neohrozili. Hostia pohrozili v 9. minúte, ale strela kapitána Bednára išla priamo do rúk Rusova. V 13. minúte najskôr strela Bukatu a vzápätí Vlaska neprešla cez michalovskú obranu.

Hostia sa po zisku lopty pokúšali o nebezpečné kontry, no ich snaha končila pred 16-kou. V 19. minúte Yao po priťuknutí lopty Yusufom minul bránu Zemplína. Ďalšie dve príležitosti mali domáci, v 25. minúte, keď Vlasko nedôrazne zakončil a o chvíľu Savvidis krížnou strelou minul bránu hostí.

V 40. minúte z otočky prestrelil Yusuf a do polčasu sa už nič mimoriadne na ihrisku nestalo.

V druhom polčase v 46. minúte Bukata z priameho kopu poslal loptu priamo na brankára Markoviča. V 48. minúte po priamom kope Zemplína hlavou prekonal Rusova Taiwo. Hostí gól povzbudil a v ďalšom priebehu si s prehľadom udržiavali územnú prevahu.

V 62. minúte vystrelil z priameho kopue vedľa brány striedajúci Pačinda. Hostia svoje vedenie zvýšili v 65. minúte, keď opäť Taiwo z uhla prestrelil Rusova. Hostia zápas dohrávali v pohode, naopak domáci nič poriadne nevymysleli a tretíkrát doma prehrali a budú mať nad čím rozmýšlať.

Už v nadstavenom čase faul hosťujúceho hráča priniesol domácim aspoň pokutový kop, z ktorého Vlasko uzavrel skóre dnešného stretnutia na 1:2.

MFK Ružomberok
0 : 1
(0:0)
FC Spartak Trnava

Góly: 64. Bamidele Isa. ŽK: 41. Maslo (RUZ), 69. Regáli (RUZ) – 89. Grič (TRN), 90+1. Bamidele Isa (TRN), 90+6. Kolesár (TRN). Rozhodca: Kružliak – Ferenc, Galo.
MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo (C), Mrva – Kmeť, Takáč, Kochan, Mojžiš (81. Bobček) – Kostadinov (68. Ďungel), Regáli, Gerec (68. Almási).
FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Izuchukwu, Tumma, Grič – Turňa, Saymon (80. Kolesár), Savvidis, Miković, Tsaousis (46. Yao) – Vlasko (74. Bukata), Olejník (46. Bamidele Isa).
90+5 dôležité Tentokrát už bol úspešnejší, lenže jeho strelu spoza obrancu chytá Macík.
90+4 dôležité Bobček dostal prihrávku v šestnástke, bez váhania vypálil a Rusov výborným zákrokom vyrazil loptu.
90+3 dôležité Ružomberčania mali veľký nápor, ale hosťom sa z neho podarilo vymaniť a išli do protiútoku štyroch na jedného. Ten sa im však nedarí zúročiť a hráč ťahajúci celú akciu míňa bránu.
79 dôležité Yao zachytil dlhú prihrávku a triafa spojnicu na ružomberskej bráne.
75 dôležité Ďungel si nabehol na dlhý center, ale jeho krížna strela smeruje vedľa vzdialenejšej žrde.
70 dôležité Yao prenikol po ľavej strane, jeho zakončenie smeruje vedľa bližšej žrde.
64 gól Trnava dala gól!
YUSUF ISA BAMIDELE sa sám pred Matúšom Macíkom nemýli a otvára skóre strentutia!
63 dôležité Kostadinov nachádza spoluhráča za vzdialenejšou žrďou, jeho hlavička však nesmeruje do siete.
59 dôležité Kostadinov vystrelil spoza šestnástky tesne vedľa brány.
56 dôležité Regáli si nabehol v šestnástke na center a okamžite zakončoval, lenže mieri nad brvno.
43 dôležité Po priamom kope veľmi nebezpečne zblízka hlavičkuje Izuchukwu a Macík chytá jeho hlavičku.
29 dôležité Olejník dostal prihrávku v šestnástke, tam ho Ružomberčania hneď odzbrojili. Krátko na to páli Grič tesne nad brvno.
22 dôležité Po rohovom kope sa pri vzdialenejšej žrdi dostával k nebezpečnej hlavičke Čurma, v páde však míňa bránu.
9 dôležité Po Vlaskovom rohovom kope nasleduje nebezpečná hlavička, ktorú zastavuje brvno ružomberskej svätyne, následne Tsaousis miery spoza šestnástky vysoko nad.