Ružomberok Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga 2020 dnes

7. 11. 2020 |

Ružomberok, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes. Sptarak Trnava dnes cestuje do Ružomberka kde sa pokúsi získať tri body. Online prenos štartujeme od 17:00 hod.

Na snímke radosť hráčov Trnavy po strelení gólu v zápase 1. kola Fortuna ligy  FC Spartak Trnava - ŠKF iClinic Sereď v Trnave 21. júla 2019. FOTO TASR - Lukáš Grinaj

Ružomberok, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes. Spartak Trnava pritom minulý týždeň prehral na domácom trávniku s MFK Michalovce. Domáci kopali v úvode tri rohové kopy, z ktorých však nič nevyťažili.

V 5. minúte mali výhodu priameho kopu, z ktorého však bránu hostí neohrozili. Hostia pohrozili v 9. minúte, ale strela kapitána Bednára išla priamo do rúk Rusova. V 13. minúte najskôr strela Bukatu a vzápätí Vlaska neprešla cez michalovskú obranu.

Hostia sa po zisku lopty pokúšali o nebezpečné kontry, no ich snaha končila pred 16-kou. V 19. minúte Yao po priťuknutí lopty Yusufom minul bránu Zemplína. Ďalšie dve príležitosti mali domáci, v 25. minúte, keď Vlasko nedôrazne zakončil a o chvíľu Savvidis krížnou strelou minul bránu hostí.

V 40. minúte z otočky prestrelil Yusuf a do polčasu sa už nič mimoriadne na ihrisku nestalo.

V druhom polčase v 46. minúte Bukata z priameho kopu poslal loptu priamo na brankára Markoviča. V 48. minúte po priamom kope Zemplína hlavou prekonal Rusova Taiwo. Hostí gól povzbudil a v ďalšom priebehu si s prehľadom udržiavali územnú prevahu.

V 62. minúte vystrelil z priameho kopue vedľa brány striedajúci Pačinda. Hostia svoje vedenie zvýšili v 65. minúte, keď opäť Taiwo z uhla prestrelil Rusova. Hostia zápas dohrávali v pohode, naopak domáci nič poriadne nevymysleli a tretíkrát doma prehrali a budú mať nad čím rozmýšlať.

Už v nadstavenom čase faul hosťujúceho hráča priniesol domácim aspoň pokutový kop, z ktorého Vlasko uzavrel skóre dnešného stretnutia na 1:2.

MFK Ružomberok
0 : 1
(0:0)
FC Spartak Trnava

Góly: 64. Bamidele Isa. ŽK: 41. Maslo (RUZ), 69. Regáli (RUZ) – 89. Grič (TRN), 90+1. Bamidele Isa (TRN), 90+6. Kolesár (TRN). Rozhodca: Kružliak – Ferenc, Galo.
MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo (C), Mrva – Kmeť, Takáč, Kochan, Mojžiš (81. Bobček) – Kostadinov (68. Ďungel), Regáli, Gerec (68. Almási).
FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Izuchukwu, Tumma, Grič – Turňa, Saymon (80. Kolesár), Savvidis, Miković, Tsaousis (46. Yao) – Vlasko (74. Bukata), Olejník (46. Bamidele Isa).
64 gól Trnava dala gól!
YUSUF ISA BAMIDELE sa sám pred Matúšom Macíkom nemýli a otvára skóre strentutia!