Petra Vlhová zjazd ženy St. Anton ONLINE dnes lyžovanie LIVE

9. 1. 2021 |
 

Petra Vlhová, zjazd, ženy, St. Anton, online prenos, lyžovanie, dnes, LIVE, Ester Ledecká. Petra Vlhová dnes rakúskom St. Anton ide zjazd žien. Na štarte nebude chýbať ani Ester Ledecká, sledujte ONLINE prenos od 11:45 hod.

Petra Vlhová počas zjazdu v St. Anton. FOTO TASR.

Petra Vlhová, zjazd, ženy, St. Anton, online prenos, lyžovanie, dnes, LIVE, Ester Ledecká. Petra Vlhová sa dnes postaví na štart zjazdu v St. Anton. Na svah pôjde v solídnej forme, čo dokazujú aj časy z predošlých dvoch treningov. 

Petra Vlhová dosiahla šestnásty najlepší čas v prvom tréningu na sobotňajší zjazd Svetového pohára v rakúskom stredisku St. Anton. Zhodne najrýchlejšiu jazdu predviedli domáca Tamara Tipplerová a Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová (obe 1:25,80 min),

Petra Vlhová zjazd ženy St. Anton ONLINE lyžovanie dnes LIVE

Vlhová za nimi zaostala o 1,25 sekundy. Tretia bola ďalšia Rakúšanka Nina Ortliebová (+0,20).

Slovenská líderka SP dosiahla vo štvrtok navlas rovnaký čas ako Češka Ester Ledecká. Svojím výkonom sa priblížila obom líderkám priebežnej klasifikácie zjazdu, na Švajčiarku Corinne Suterovú stratila iba deväť stotín, Talianku Sofiu Goggiovú dokonca prekonala o 15 stotín sekundy.

Až za Vlhovou sa umiestnili viaceré popredné zjazdárky ako Slovinka Ilka Štuhecová, Talianka Elena Curtoniová, Rakúšanky Ricarda Haaserová či Ramona Siebenhoferová, už výrazne zaostala druhá žena celkového poradia Švajčiarka Michelle Gisinová (+2,22).

V druhom tréningu Petra Vlhová predviedla solídnu jazdu, keď za najrýchlejšou Češkou Ester Ledeckou zaostala v piatok iba o 1,14 sekundy.

Líderka SP opäť nechala za sebou viacero špecialistiek na kĺzavé disciplíny ako Talianka Elena Curtoniová, Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová či Rakúšanka Ramona Siebenhoferová.

Petra Vlhová zjazd ženy St. Anton ONLINE lyžovanie dnes LIVE

Ešte výraznejšiu stratu mala druhá žena celkového poradia SP Švajčiarka Michelle Gisinová (+1,79). K výkonu Ledeckej sa najviac priblížila Nórka Kajsa Vikchoffová Lieová (+0,04), do dvoch desatín sa zmestili aj Talianky Marta Bassinová (+0,14) a Sofia Goggiová (+0,16).

Vlhová ešte zlepšila svoj výkon zo štvrtkového tréningu, v ňom mala na najlepšie duo Tamara Tipplerová - Gutová-Behramiová manko 1,25 sekundy. Zjazd žien je v sobotu na programe o 11.45 h, v nedeľu sa v St. Antone pôjde super-G (11.30).

Aktualizuj online prenos
18 dôležité Prvá žena predbežného celkového poradia chcela dnes atakovať hlavne umiestnenie do TOP 10. V závere trate však už jej strata narastala a napokon to v cieli stačí na predbežné 10. miesto so stratou 1,70 sekundy na Goggiaovú!
18 dôležité Na trať ide slovenská reprezentantka Petra Vlhová! Všetci držíme palce!
15 dôležité Američanka Breezy Johnsonová z predchádzajúcich dvoch zjazdoch brala tretie miesto. Dnes bola rovnako favorizovaná na pódium a to by mala zrejme aj získať! Johnsonová bola o šesť stotín rýchlejšia ako Ledecká a ide na predbežné tretie miesto!
10 dôležité Domáca reprezentantka Tamara Tipplerová uzavrela prvú desiatku štartovnej listiny. Tipplerová išla veľmi odvážne a atakovala druhé miesto Ester Ledeckej. To napokon aj dosiahla, odsunula českú reprezentnatku na tretie miesto, na prvú Goggiaová stratila len 36 stotín!
9 dôležité Svoju dnešnú jazdu už absolvovala česká reprezentantka Ester Ledecká. Jej strata ne madzičasoch nebola vysoká a Ester išla veľmi dobre od samotného úvodu. V cieli stratila 1.10 sekundy a ide na druhé miesto! Dnes to môže byť aj na pódium!
5 dôležité A na trať sa už dostala hlavná favoritka Sofia Goggiaová, ktorá štartuje s červeným dresom! Bol to síce dramatický súboj s Gutovou-Behramiovou, ale záver jej vyšiel výborne a s náskokom 1.34 ide jednozačne na prvé miesto!
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo