Petra Vlhová slalom Semmering 1. kolo online

29. 12. 2022 |

Petra Vlhová odštartuje do dnešného slalomu v rakúskom Semmeringu s číslom 3. Online prenos 1. kola štartuje od 15:00.

Lyžiarka Petra Vlhová v 1. kole slalomu Svetového pohára žien v alpskom lyžovaní v talianskom Sestriere. Foto TASR - Martin Baumann

Petra Vlhová odštartuje do dnešného slalomu v rakúskom Semmeringu s číslom 3. Online prenos 2. kola nájdete tu.

12 dôležité Martina Dubovská nadviazala na predošlé dve pretekárky, keďže skončila s takmer identickým časom. Jej strata však bola o čosi väčšia ako v prípade Hectorovej a končí tak jedenásta.
6 dôležité Bezchybnú jazdu predviedla Mikaela Shiffrinová. Američanka bola na každom medzičase lepšia, než ostatné lyžiarky a v cieli jej tak zaslúžene patrí prvé miesto s náskokom 0,72 sekundy.
3 dôležité Napriek horšiemu začiatku sa Anna Swenn-Larssonová dokázala v druhej časti trate zlepšiť a Petru Vlhovú prekonala o 0,29 sekundy.
2 dôležité Petra Vlhová nakoniec finišuje s náskokom 0,63 sekundy, ale netvári sa úplne spokojne. Slovenskej reprezentantke každopádne patrí predbežné prvé miesto.
2 dôležité Petra Vlhová má na prvom medzičase náskok 37 stotín.