Liptovský Mikuláš Vlci Žilina hokej ONLINE dnes

22. 4. 2022 |
 

MHk 32 Liptovský Mikuláš a Vlci Žilina sa dnes stretnú v štvrtom zápase baráže o účasť v Tipos extralige na ľade na Liptove. Online prenos súboja štartuje od 17:00.

Hráči hokejového klubu Vlci Žilina sa tešia z výhry. FOTO: Vlci Žilina, Facbook.com.

MHk 32 Liptovský Mikuláš a Vlci Žilina sa dnes stretnú v štvrtom zápase baráže o účasť v Tipos extralige na ľade na Liptove. Online prenos súboja štartuje od 17:00.

Vlci Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš ONLINE 5. zápasu baráže o Tipos extraligu

Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš uspeli v treťom zápase baráže o účasť v Tipos extralige. Na domácom štadióne zdolali tím Vlci Žilina 4:1 a v sérii sa ujali vedenia 2:1 na zápasy. Štvrtý duel je na programe v piatok opäť v Liptovskom Mikuláši.

Liptáci mali duel od úvodu pod kontrolou. Do vedenia sa dostali po individuálnej akcii poľského útočníka Kamila Walegu v 5. min. Pohodlnejšie dvojgólové vedenie zabezpečil domácim v 29. min ruský zakončovateľ Ildar Šiksatdarov, ktorému priamo pred bránku ideálne naservíroval puk Sami Ventelä.

Fínsky obranca si pripísal aj tretiu asistenciu v stretnutí, keď prihral Matúšovi Paločkovi na 4:0 v 54. min. Čisté konto vymazali Žilinčania brankárovi Lietavovi až v predposlednej sekunde zápasu zásluhou Mateja Macka.

Baráž o extraligu

Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina -:-, online prenos a výsledok dnes od 17:00

MHk 32 Liptovský Mikuláš
3 : 2
(0:0, 1:2, 2:0)
Vlci Žilina

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 28. Handlovský (Uhrík, Pavúk), 42. Elo (Uhrík), 45. Hovorka (Ventelä, Matúš Paločko) – 32. Vybiral, 35. Jansons (Koyš). Rozhodca: Jobbágy, J. Konc ml. – Jurčiak, J. Šefčík..
MHk 32 Liptovský Mikuláš: Lietava – Cebák, Ventelä, Kurali, Salija, Pavúk, Mezovský, S. Droppa – Kriška, Hovorka, Šiksatdarov – Handlovský, Elo, Uhrík – Matúš Paločko, Walega, Haluška – Kalousek, D. Babka, D. Ďuriš – Michalík.
Vlci Žilina: Mikoláš – Jansons, Šidlík, Petran, A. Sloboda, Drtina, J. Nahálka, Pišoja – Safaralejev, Šmída, Š. Petráš – Vybiral, Skladaný, Tibenský – Macek, Markovič, Koyš – S. Rehák, Linet, Mikula – Lopušan.
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:20 dôležité Žilina hrá s piatimi hráčmi!
59:20 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Ventelä – 2 min., nedovolené bránenie).
59:20 dôležité Skrumáž, ktorú vytvorili Vlci! Víťazne z nej vyšiel Patrik Lietava!
59:06 dôležité Žilina hrá power-play!
58:00 Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.
57:38 Žilina hrá s piatimi hráčmi.
56:32 Linet pri bránení spadol na ľad, keď stratil rovnováhu. Jeho bývalý spoluhráč z Michaloviec Ventelä nevyužil tento moment zaváhania na lepšie zakončenie.
55:38 Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Šidlík – 2 min., nedovolené bránenie).
54:58 Nervozita stúpa. Dôkazom boli viaceré súboje. Napríklad Drtina podal dobrú masáž Uhríkovi, ktorý sa snažil získať puk pri mantineli. Vylučovať sa nebude.
54:58 Liptovský Mikuláš a Žilina hrajú s piatimi hráčmi.
53:15 Žilina hrá so štyrmi hráčmi.
52:09 dôležité Liptovský Mikuláš oddychový čas!
52:09 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Cebák – 2 min., nedovolené bránenie).
Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Tibenský – 2 min., vrazenie na mantinel).
51:45 Žilinský brankár Mikoláš jednoducho riešil strelecký pokus Liptákov. Puk mu pristál v náručí. A ešte si ho párkrát prehodil, kým si po neho prišiel čiarový rozhodca.
51:15 Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (hráčska lavica Žilina – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).
dôležité Reklamná prestávka.
50:30 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Handlovský – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
49:41 Liptovský Mikuláš hrá s piatimi hráčmi.
49:01 Hostia sa vlastným pričinením dostali z pásma. Petran zachytával puk už von.
48:27 Marcel Petran zamestnal Patrika Lietavu a pred ním na sebe skončilo niekoľko hráčov. Upratoval to zároveň Mezovský. Puk vypadol naspäť do hry a Vlci sú v tlaku.
47:41 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Elo – 2 min., sekanie).
46:06 Zakázané uvoľnenie Liptovského Mikuláša, ktorý vedie nad Žilinou 3:2.
44:44 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
Máme tu druhú výsledkovú otočku. Teraz sa to týka Liptákov. Ventelä švihom po ľade vystrelil. Šmída neodpratal pred bránkou MAREKA HOVORKU, ktorý tečoval do siete. Asistencie: Sameli Ventelä a Matúš Paločko.
44:39 Klasický hokejový teplomer sa pokúšal vyprodukovať Kamil Walega. Každým zákrokom sa však dostáva do pohody Mikoláš a potvrdil to v tomto prípade.
44:22 Žilina hrá s piatimi hráčmi.
44:22 Arturs Salija už nestihol zúročiť presilovku pri vylúčení Slobodu. Zamieril pomerne sľubne z modrej čiary, no Mikoláš nastavil lapačku.
42:46 Petran tentoraz neuspel svojou vynikajúcou bombou. Musel to vyhadzovať príklepom po celej dĺžke obrannej tretiny a pri mantineli mu to zachytil Šiksatdarov.
42:22 Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (A. Sloboda – 2 min., sekanie).
42:07 Daniel Babka využil úplne voľné celé ľavé krídlo. Prešiel viac ako polovicu klziska a dostal sa do priameho súboja s Mikolášom. Jeho ťažkú strelu udržal vo výstroji.
41:04 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
Uhrík zopakoval pokus, akým sa prezentoval pár sekúnd dozadu Šiksatdarov. Mikoláš jeho strelu neudržal na ľavom betóne a do otvorenej bránky sa bekhendom presadil KASPER ELO. Asistencia: Michal Uhrík.
40:26 Dobrý úmysel Šiksatdarova. Pracoval s pukom medzi hosťujúcimi kruhmi. Riadil sa heslom, keď nevieš, čo s pukom, vystreľ. Mikoláš to mal náročné, no neinkasoval.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne o 18:46.
V druhej tretine sa už diali veci. Liptáci vyhrávali po presnej a krásnej strele Handlovského. Žilina vyrovnala kurióznym spôsobom. Gól zaznamenal Vybiral a výsledok otočil Lotyš Jansons. Domáci dokončia duel bez Martina Krišku, ktorého odniesli na nosidlách po strete s Františkom Skladaným.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:59 Kasper Elo veľmi dlho držal puk na hokejke a premrhal svoju príležitosť vystreliť. Vypočul si druhý klaksón.
39:40 Liptovský Mikuláš hrá s piatimi hráčmi.
39:00 Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
38:46 Žilina hrá s piatimi hráčmi.
37:40 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 2 min., nedovolené bránenie).
37:11 Žilina hrá so štyrmi hráčmi.
36:46 Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Safaralejev – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
36:19 Domácich nahrávok už bolo príliš a Mikoláša vyzval k zákroku Sameli Ventelä. Brankár hostí pokryl pokus.
35:53 Liptovský Mikuláš hrá s piatimi hráčmi.
35:11 Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (A. Sloboda – 2 min., podrazenie).
34:40 gól Vlci Žilina dali gól! EDUARDS JANSONS len nahodil puk na bránku a Lietava si ho našiel v sieti. Asistencia: Patrik Koyš.
33:53 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Kalousek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
32:32 Liptovský Mikuláš a Žilina hrajú s piatimi hráčmi.
31:58 gól Vlci Žilina dali gól! Toto bolo komické zakončenie a s mimoriadne šťastným koncom pre Vlkov. VLADIMÍR VYBIRAL si chcel ešte pred Lietavom potiahnuť puk do forhendu, ale ten mu unikol pomedzi jeho betóny. Bez asistencie.
31:06 dôležité Martina Krišku pripútali popruhmi na ležadle a tento zápas je pre neho minulosťou! Naozaj je nemožné povedať, čo sa mu vlastne stalo!
31:06 Na ľadovú plochu zamieril lekár. A pravdepodobne mali domáci fanúšikovia dobrý odhad, pretože po Krišku prichádzajú nosidlá.
31:06 Nad Kriškom ostal stáť dnešný žilinský oslávenec František Skladaný, ktorý dovŕšil štyridsiatku. Diváci piskotom dávali najavo, že hosťujúci hráč má na tom podiel viny.
30:32 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Kurali – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Drtina – 2 min., hrubosť).
30:32 dôležité Marek Hovorka zahodil stopercentnú tutovku! Dokonca sa mohol opýtať Mikoláša, kam mu to pošle! Skončilo to neúspešne! Zároveň Drtina sa natoľko naštval na Kuraliho, že ho musel držať rozhodca!
30:02 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Elo – 2 min., sekanie).
dôležité Reklamná prestávka.
29:26 Kriškovi absolútne nesadlo zakončenie cez celú útočnú zónu, ale napokon musel byť pozorný Mikoláš, keďže sa puk zaujímavo krútil a dopadol na jeho betón.
28:48 Daniel Babka prefrčal cez útočné pásmo a pomáhal si svojimi kilogramami. Venovali sa mu dvaja súperi, aj keď v priestoroch pred bránkou vyčkávali na nahrávku Michalík s Ďurišom.
27:23 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
LUKÁŠ HANDLOVSKÝ parádne napálil puk do pravého horného rohu. Za chrbát Mikoláša to išlo aj s prispením tyčky. Asistencie: Michal Uhrík a Branislav Pavúk.
27:05 Strelecký pokus Kuraliho smeroval po ľade a Vlci ho neodohrali do bezpečia. Na modrej čiare to zavrel Kasper Elo.
26:13 Patrik Lietava vyšiel z bránky na betónoch, keď chcel kryť snahu Marcela Petrana. Odchovanec Liptákov minul.
25:22 dôležité Druhý úspešný zákrok Maroša Mikoláša! V tomto momente vymazal príležitosť Ďuriša!
24:02 Žilina hrá s piatimi hráčmi.
23:31 dôležité Mikoláš výrazným spôsobom podržal Vlkov! Výborne sa oprel do strely zľava Poliak Walega! Druhý strelecký priestor vznikol pre Ela! Skóre ostáva 0:0!
22:26 Elo prenechal na starosť Hovorkovi ohrozenie žilinskej bránky. Slovenský matador išiel na to sľubne, keď strelu zápästím vyslal z pravého krídla, ale netrafil.
22:02 Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Petran – 2 min., vrazenie na mantinel).
21:25 Štyria hráči sa vzájomne postrkovali v rámci hry a clonili vo výhľade brankárovi Mikolášovi. Svoju dobrú ranu chcel gólovo uplatniť Kurali, ale neprešlo to.
20:34 Presná prihrávka, ktorá našla Krišku na útočnej modrej čiare. Okamžite vyslal zakončenie. V lapačke ho spracoval Mikoláš a hneď rozohrával po ľade.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina sa začne o 17:46.
V Liptovskom Mikuláši ešte brankári nevyťahovali puky zo sietí. Boli sme svedkami náznaku prvej bitky, ale do nej vstúpili arbitri. Tak si počkáme na to, čo nám ponúkne druhé dejstvo.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:33 Elo vymyslel domácu akciu a Matúš Paločko ju mal dotiahnuť do gólovej bodky. Mikoláš si splnil svoje povinnosti v bránke a ešte vznikla malá šarvátka.
19:06 Liptovský Mikuláš hrá s piatimi hráčmi.
19:00 Prebieha posledná minúta prvej tretiny.
18:51 dôležité Matej Macek spálil veľkú šancu na strelenie gólu! Nechal vyniknúť Lietavu! Bol to súboj zoči-voči!
17:58 Liptovský Mikuláš hrá so štyrmi hráčmi. Žilina hrá s piatimi hráčmi.
17:06 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Mezovský – 2 min., krosček).
17:06 Kamil Walega vedúci puk do pásma sa musel pribrzdiť. Postavenie mimo hry, ale rovnako tak budú hrať Vlci početnú výhodu. Potrestaným hráčom je Mezovský.
15:58 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Šiksatdarov – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Petran – 2 min., hrubosť).
15:58 dôležité Šiksatdarov nie po prvýkrát provokuje Žilinu! Jeho súperom mal byť Marcel Petran, čo by bol v tomto prípade asi rýchly proces, ak by išli rukavice dole! No dole idú aj títo dvaja hráči!
15:22 Safaralejev odviezol na chrbte k mantinelu dvoch Liptákov. Avšak už sa mu nepodarilo preniesť hru medzi kruhy, kde sa už zoskupovali jeho spoluhráči.
14:23 Odvážny pokus liptovského hráča Mezovského. Otvorila sa mu os klziska, cez ktorú vystrelil dobrú delovku, ale len Mikolášove betóny, ktorými upratal puk do ľavej strany.
13:36 Domáci hokejisti upokojili situáciu a majú puk na svojich hokejkách. Protivníci zároveň striedajú počas plynutia hry.
12:36 Šiksatdarov nabral rýchlosť, vyhol sa Žilinčanovi a potreboval sa dostať spoza bránky do výhodnejšej pozície. Petran ho zablokoval.
11:02 Žilinčania sa už prebudili a vidíme veľký útočný tlak, ktorý núti hľadisko na Liptove k piskotu. Bola tam jedna celkom zaujímavá strela od Petráša.
09:32 Liptovský Mikuláš hrá s piatimi hráčmi.
09:25 Katastrofálna úvodná presilovka žilinských hokejistov. Patrik Lietava ani raz nebol preverený, ba do konca víťaz druhej najvyššej súťaže súpera vôbec nezovrel v pásme.
08:37 Mikoláš čelil prečísleniu domácich dvoch proti jednému. Zotrval ale na svojej pravej žŕdke a tam mu adresoval pokus Šiksatdarov.
07:39 Prvé naháňanie puku pre hostí. Liptáci odstreľovali cez všetky čiary.
dôležité Reklamná prestávka.
07:32 Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš (Walega – 2 min., hákovanie).
06:44 Dve dobré prihrávky, ale tretia už stroskotala. Macek nepretlačil medzi súperovými kruhmi finálny puk na Koyša, ale svoju prácu odviedol na sto percent aj Cebák.
06:01 Tibenský vyprodukoval výbornú myšlienku a elegantne okabátil Liptákov v útočnej tretine. Prekorčuľoval na druhú stranu a po jednom zo zakončení zasahoval Lietava.
05:21 Mikoláš sa v tejto chvíli presúval po betónoch z jednej strany na druhú. Videl na strelecký pokus Krišku od modrej čiary, ktorý bol vysoký.
04:48 Posledný žilinský útok podnikol prienik do útočného pásma. Mikulu si však veľmi dobre odsledoval Salija a pomohol tak hosťom do ofsajdu.
04:01 Elo narobil problémy Petranovi, hoci obaja sú približne na rovnakej výškovej i váhovej úrovni. Matúš Paločko z mierne narastajúceho tlaku Liptákov nevydoloval gól.
03:09 Ľahká strelecká skúška od Kuraliho na bránku Žiliny, kde sa predstavil po dlhom čase Maroš Mikoláš.
02:27 Cebák si bol istý, že jeho prihrávka môže dopadnúť dobre vo vlastných zadných radoch. Mýlil sa. Forčekoval ho Samuel Rehák, ktorý obišiel bránku domácich, ale nenašiel miesto, ktoré by viedlo k otváraciemu gólu.
01:18 Michal Uhrík nemohol pokračovať v hre. Dostal sa do ofsajdu.
00:37 Za domácou bránkou odohrával puk obranca Kurali. Nedal však do toho potrebnú razanciu a pri mantineli zaúradovali Vlci. Lenže sa nepodarilo ohroziť Lietavu.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Lietava – Cebák, Ventelä, Kurali, Salija, Pavúk, Mezovský, S. Droppa – Kriška, Hovorka, Šiksatdarov – Handlovský, Elo, Uhrík – Matúš Paločko, Walega, Haluška – Kalousek, D. Babka, D. Ďuriš – Michalík.
Trenér: Peter Mikula.

Vlci Žilina: Škorvánek – Jansons, Šidlík, Petran, A. Sloboda, Drtina, J. Nahálka, Pišoja – Safaralejev, Šmída, Š. Petráš – Vybiral, Skladaný, Tibenský – Macek, Markovič, Koyš – S. Rehák, Linet, Mikula – Lopušan.
Trenér: Stanislav Škorvánek st.

Rozhodca: Jobbágy, J. Konc ml. – Jurčiak, J. Šefčík..
Vážení hokejoví fanúšikovia, Vítam vás pri sledovaní zápasu 4. kola baráže o Tipos extraligu medzi Liptovským Mikulášom a Žilinou.

Liptovský Mikuláš
získal druhý bod a otočil vývoj série. Jednoducho zvíťazil v prvom domácom vystúpení 4:1 a má ideálnu možnosť po piatku zmocniť sa dôležitého mečbalu.

Žilina cíti, že táto baráž je iný level, ako stretnutia s ligovými partnermi, ale rozhodne neskladá zbrane. Aktuálne nie je v dobrej pozícii, ako bolo tomu, keď sa začalo súperiť o najvyššiu súťaž. Duel číslo štyri bude pre ňu kľúčový.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo