Zvolen Slovan Bratislava hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

12. 1. 2020 |
 

HKM Zvolen, HC Slovan Bratislava, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu HKM Zvolen vs HC Slovan Bratislava začína dnes od 16:00.

Na snímke Allan McPherson (Zvolen) počas zápasu 9. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy HKM Zvolen - HC 05 iClinic Banská Bystrica. Zvolen, 4. októbra 2019. FOTO TASR - Dušan Hein

HKM Zvolen, HC Slovan Bratislava, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu HKM Zvolen vs HC Slovan Bratislava začína dnes od 16:00.

Zvolen Slovan Bratislava hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga dnes od 16:00

HKM Zvolen, HC Slovan Bratislava, hokej. Tipsport ligu čaká dnes zaujímavý súboj vo Zvolene, kam pricestuje Slovan Bratislava.

Diváci tak uvidia zápas domáceho piateho tímu tabuľky proti tretiemu Slovanu. Rozdiel v tabuľke medzi oboma tímami je 11 bodov.

Slovan je zároveň favoritom tohoto zápasu nielen podľa postavenia v tabuľke, ale aj podľa rozloženia vkladov v stávkovej spoločnosti Tipsport . Celkovo 53 percent tipujúcich stavilo pred zápasom na výhru hostí v riadnom hracom čase.

Celkovo 35 percent hráčov stavilo na remízu a len zostávajúcich 12 percent stavilo na výhru domácich.

Dnešný zápas HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava štartuje rovnako ako náš online prenos od 16:00.

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte]

Tipsport liga 2020

HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava -:-, online prenos a výsledok dnes od 16:00

 

Dnešné kolo Tipsport ligy

 

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte]

HKM Zvolen
2 : 5
(2:1, 0:1, 0:3)
HC Slovan Bratislava

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 7. Betker (McPherson, Corrin), 18. Mráz (Corrin, Betker) – 12. Kytnár (Sersen), 33. Kytnár (Matoušek, Štajnoch), 41. Zigo (Abdul, Puliš), 46. Kytnár (Meszároš, Basaraba), 54. Zigo (Abdul, Puliš). Rozhodca: Novák, SNášel – Stanzel, Synek (video – Chudada). Diváci: 2942.
HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Corrin, Švarný (C), Betker, Drgoň (A), Stephenson, Tomko, Meliško – Kelemen, Parks, Kolenič – Špirko (A), M. Halama, McPherson – Thompson, B. Mráz, Tibenský – S. Petráš, P. Halama, Marcinek (tréneri – A. Podkonický, D. Nachbaur)
HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Sersen (C), Bačík, Meszároš (A), Štajnoch, Kučný, Šedivý – Abdul, Zigo, Puliš – Bondra, St. Pierre, Basaraba – Matoušek, Kytnár, Kukumberg (A) – Žitný, Urbánek, Jendek – Š. Petráš (tréner – R. Stantien)
Aktualizuj online prenos
53:02 gól Slovan Bratislava dal gól!
Neskutočné, domáci hrajú a Slovan dáva góly. Chybička Stephensona, Abdul prihral pred bránu TOMÁŠOVI ZIGOVI a ten pomedzi betóny Tomeka zvyšuje na 2:5.
Asistencie Jindřich Abdul a Radovan Puliš.
45:12 gól Slovan Bratislava dal gól!
MILAN KYTNÁR dôsledne sledoval akciu a poradil si aj s obrancom Tomkom aj s brankárom Tomekom. Bekhendom dovršuje tak svoj hetrik.
Asistovali Andrej Meszároš a Joe Basaraba.
43:52 dôležité Pekná kombinačná akcia domácich, n a konci ktorej Allan McPherson trafil pekne pod brvno, ale lapačka Brusta bola opäť rýchlejšia.
41:35 dôležité Dominik Jendek v dorážke v ďalšej šanci a keby bol mieril presnejšie, hostia už mohli viesť o dva góly.
40:44 gól Slovan Bratislava dal gól!
Abdul popod Betkerovu hokejku prihral pred domácu bránu, tam TOMÁŠ ZIGO puk trafil ideálne pod brvno a hostia prvý krát vedú.
Asistovali Jindřich Abdul a Radovan Puliš.
39:48 dôležité Domáce mužstvo HKM Zvolen v obrovskej šanci. Prečíslenie myslím že troch na jedného ale gólom nekončí. Ani Špirko a ani dorážajúci Thomson tretí domáci gól nepridali.
32:21 gól Slovan Bratislava dal gól!
Ďalšia neprehľadná situácia, tentokrát pred Tomekom. Zo skrumáže sa nakoniec k voľnému puku dostal MILAN KYTNÁR a do prázdnej brány vyrovnáva.
Asistencie Tomáš Matoušek a Martin Štajnoch.
30:36 dôležité Domáce mužstvo HKM Zvolen v obrovskej šanci. Mrázovu strelu z prvej Brust neudržal, puk mu padol na ľad, rovno pred Marca Halamu. Ten ale v dorážke minul.
27:01 dôležité Zvolen vo veľkej šanci. Prečíslenie troch na dvoch. Marco Halama prihral do druhej línie obrancovi Tomkovi. Jeho strelu Brust chytá niekde na telo.
25:48 dôležité Hosťujúce mužstvo HC Slovan Bratislava v obrovskej šanci. Zigo od pravého kruhu mal na hokejke opäť vyrovnanie. Zázračný zákrok Tomeka, aj napriek tomu, že mu puk spadol. Keby mal Slovan hráča v bránkovisku bolo by vyrovnané. Takto puk vyviezol domáci obranca.
25:13 dôležité Chyba Betkera a následne Radovan Puliš mohol zblízka vyrovnať, triafa však puk iba do Tomeka.
22:53 dôležité Rýchla domáca kombinácia, na konci ktorej Allan McPherson triafa konštrukciu Brustovej brány.
22:20 dôležité Podobne ako Corrin tak aj teraz Parks prešiel celým ihriskom, natlačil sa pred bránu do zakončenia a Meszároš ho musel faulovať.
18:00 gól Zvolen dal gól!
Domáci získali puk v oslabení Betker prihrávkou alebo skôr vyhodením našiel presne na strede ihriska BRUNA MRÁZA. Ten prekorčuľoval obrancu hostí a blafákom si poradil aj s Brustom.
Asistencie Willie Corrina a Ben Betker.
16:44 dôležité Celý zimák píska a búri. Sersen od modrej doslova zostrelil Tibenského. Ten sa sám ani nevedel zodvihnúť z ľadu a rozhodcovia napriek tomu nepískali. Až asi po 15 sekundách.
11:03 gól Slovan Bratislava dal gól!
Vyrovnané 1:1. Najprv mal Slovan smolu, keď Sersen trafil tyčku. Následne ale opäť Sersen vypálil tvrdo po ľade. Tomek puk vyrazil pred seba a MILAN KYTNÁR puk okamžite dorazil do siete.
Asistoval Michal Sersen.
09:02 dôležité Nasleduje 21 sekundová presilovka hostí päť na troch.
06:33 gól Zvolen dal gól!
Domáci otvárajú dnešné skóre zápasu. McPherson puk rýchlo zaviezol do útočného pásma, následne zbrzdil a prihral na modrú BENOVI BETKEROVI, ktorý švihom prestrelil všetkých vrátane Brusta.
Asistencie Allan McPherson, Willie Corrin.
05:45 dôležité Špirko za bránou vzal puk a sebavedomo ho nahodil ponad brvno pred bránu, ftipná akcia pobavila celý zimák. Chýbal len gól...
04:48 dôležité Hrúbka Stephensona a Kukumberg okamžite nabil Kytnárovi. Jeho bombu Tomek ruší krásnym semaforom.
03:35 dôležité Domáce mužstvo HKM Zvolen v obrovskej šanci. Parks v prečíslení dvoch na jedného prihral Mrázovi, tomu ale zle sadol puk a prakticky ani nezakončil.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo