ŠK Slovan Bratislava AS Trenčín ONLINE Fortuna liga 2020 dnes

5. 12. 2020 |

ŠK Slovan Bratislava, AS Trenčín, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. ŠK Slovan Bratislava dnes privíta doma AS Trenčín. Súboj môžete sledovať ONLINE od 17:00 hod. live.

Hráči ŠK Slovan Bratislava. FOTO TASR.

ŠK Slovan Bratislava, AS Trenčín, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. ŠK Slovan Bratislava bude chcieť odma potvrdiť líderskú pozíciu v tabuľke Fortuna Ligy. Po výhre nad Senicou 3:0 prichádza n rad AS Trenčín.

Ten naposledy vyhral nad Sereďou 1:0.  Úvod patril Trenčanom, ktorí mali viac z hry a vypracovali si aj prvé šance. Hostia zo Serede sa dopredu často nedostávali a v 35. minúte po rohovom kope poslal loptu do siete Križan.

Vedenie Trenčanov však nemuselo trvať dlho, pretože vzápätí napriahol ku strele Bušnja, no brankár Šemrinec jeho delovku zlikvidoval. V závere polčasu ešte zaujal signál domácich, po ktorom však Depetrisovi nesadla lopta na nohu podľa predstáv.

Do druhého polčasu Sereď poslala čerstvého Tatranského, hostia chceli vybojovať v Žiline aspoň bod. Boli nebezpečnejší ako v prvom polčase, práve Tatranský mohol v 60. minúte vyrovnať, ale Šemrinca v dobrej pozícii neprekonal.

V 78. minúte mali hostia najväčšiu šancu na vyrovnanie, ale Adekuoroye po tom, ako mu hlavou rohovom kope predĺžil loptu Lačný, nedokázal v sklze poslať loptu do bránky. Domáci si tesný náskok udržali a po dvoch prehrách sa dočkali trojbodového zápisu.

ŠK Slovan Bratislava
2 : 0
(1:0)
AS Trenčín

Góly: 21. Holman (pen.), 90+2. Holman (Čavrić). ČK: 81. El Mahdioui (TRE). Rozhodca: Očenáš – Kováč, Jánošík.
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrić, De Marco – Nono (64. Rabiu), de Kamps (C) – Daniel (81. Čavrić), Holman, Ratão – Strelec (64. Medved).
AS Trenčín: Šemrinec – Slávik (74. Mazanovský), Križan, Šulek, Pirinen – Zubairu, El Mahdioui (C) – Ghali (69. Gaži), Kadák (84. Čataković), Tučný (84. Gajdoš) – Depetris (69. Ikoba).
90+2 gól Slovan dal gól!
Belasí definitívne pečatia svoje víťazstvo. Čavrič sa uvoľnil cez Zubairua a spätnou prihrávkou našiel nabiehajúceho si DÁVIDA HOLMANA, ktorý z prvej zakončil presne k ľavej žrdi. 2:0.
81 dôležité El Mahdioui išiel do súboja s Rabiom veľmi nebezpečne a nohou ho zasiahol do hlavy. Úmysel v tom nebol, no aj tak jasná červená karta pre trenčianskeho hráča!
76 dôležité Greif včas vybehol proti Ikobovi a opäť svoj tím podržal.
56 dôležité K lopte sa postavil Tučný, ďalekonosná strela opečiatkoval brvno Greifovej brány! Trenčín nebol ďaleko od vyrovnania!
45 dôležité Domáci tím je po dlhšej dobe na polovici súpera, Prudkou strelou zakončil Ratao z hranice vápna a poriadne preveril Šemrinca!
39 dôležité Kadák vystrelil z uhla, len tesne minul vzdialenejšiu žrď Greifovej brány!
37 dôležité Tučný z hranice vápna poslal strieľanú prihrávku pred bránu, kde sa lopta odrazila ku Ghalimu, ktorý to nie úplne čakal, aj preto nezakončil ideálne. Nič to to však nemení na tom, že to bola veľká šanca Trenčína, ktorú Greif zlikvidoval tesne pred bránkovou čiarou!
27 dôležité Domáci stratili loptu v strede poľa, následne prihrávku za obranu dostal Kadák, no ten neuspel zoči voči Greifovi, ktorý vybehol proti nemu.
23 dôležité Strelec predviedol veľmi peknú individuálnu akciu, potiahol si loptu do streleckej pozície a vystrelil k vzdialenejšej žrdi. Lopta len tesne minula bránu!
21 gól Slovan dal gól!
DÁVID HOLMAN penaltu s veľkým prehľadom premenil. Prudká strela skončila pri pravej žrdi, Šemrinec jej smer vystihol, no načahoval sa márne. Belasí idú do vedenia!
20 dôležité Holman bol v šestnástke faulovaný Ghalim a hlavný rozhodca ukazuje na biely bod!