ŠK Slovan Bratislava AS Trenčín ONLINE Fortuna liga 2020 dnes

5. 12. 2020 |

ŠK Slovan Bratislava, AS Trenčín, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. ŠK Slovan Bratislava dnes privíta doma AS Trenčín. Súboj môžete sledovať ONLINE od 17:00 hod. live.

Hráči ŠK Slovan Bratislava. FOTO TASR.

ŠK Slovan Bratislava, AS Trenčín, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. ŠK Slovan Bratislava bude chcieť odma potvrdiť líderskú pozíciu v tabuľke Fortuna Ligy. Po výhre nad Senicou 3:0 prichádza n rad AS Trenčín.

Ten naposledy vyhral nad Sereďou 1:0.  Úvod patril Trenčanom, ktorí mali viac z hry a vypracovali si aj prvé šance. Hostia zo Serede sa dopredu často nedostávali a v 35. minúte po rohovom kope poslal loptu do siete Križan.

Vedenie Trenčanov však nemuselo trvať dlho, pretože vzápätí napriahol ku strele Bušnja, no brankár Šemrinec jeho delovku zlikvidoval. V závere polčasu ešte zaujal signál domácich, po ktorom však Depetrisovi nesadla lopta na nohu podľa predstáv.

Do druhého polčasu Sereď poslala čerstvého Tatranského, hostia chceli vybojovať v Žiline aspoň bod. Boli nebezpečnejší ako v prvom polčase, práve Tatranský mohol v 60. minúte vyrovnať, ale Šemrinca v dobrej pozícii neprekonal.

V 78. minúte mali hostia najväčšiu šancu na vyrovnanie, ale Adekuoroye po tom, ako mu hlavou rohovom kope predĺžil loptu Lačný, nedokázal v sklze poslať loptu do bránky. Domáci si tesný náskok udržali a po dvoch prehrách sa dočkali trojbodového zápisu.

ŠK Slovan Bratislava
2 : 0
(1:0)
AS Trenčín

Góly: 21. Holman (pen.), 90+2. Holman (Čavrić). ČK: 81. El Mahdioui (TRE). Rozhodca: Očenáš – Kováč, Jánošík.
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrić, De Marco – Nono (64. Rabiu), de Kamps (C) – Daniel (81. Čavrić), Holman, Ratão – Strelec (64. Medved).
AS Trenčín: Šemrinec – Slávik (74. Mazanovský), Križan, Šulek, Pirinen – Zubairu, El Mahdioui (C) – Ghali (69. Gaži), Kadák (84. Čataković), Tučný (84. Gajdoš) – Depetris (69. Ikoba).
90+2 gól Slovan dal gól!
Belasí definitívne pečatia svoje víťazstvo. Čavrič sa uvoľnil cez Zubairua a spätnou prihrávkou našiel nabiehajúceho si DÁVIDA HOLMANA, ktorý z prvej zakončil presne k ľavej žrdi. 2:0.
21 gól Slovan dal gól!
DÁVID HOLMAN penaltu s veľkým prehľadom premenil. Prudká strela skončila pri pravej žrdi, Šemrinec jej smer vystihol, no načahoval sa márne. Belasí idú do vedenia!