ŠK Slovan Bratislava AS Trenčín ONLINE Fortuna liga 2020 dnes

5. 12. 2020 |

ŠK Slovan Bratislava, AS Trenčín, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. ŠK Slovan Bratislava dnes privíta doma AS Trenčín. Súboj môžete sledovať ONLINE od 17:00 hod. live.

Hráči ŠK Slovan Bratislava. FOTO TASR.

ŠK Slovan Bratislava, AS Trenčín, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. ŠK Slovan Bratislava bude chcieť odma potvrdiť líderskú pozíciu v tabuľke Fortuna Ligy. Po výhre nad Senicou 3:0 prichádza n rad AS Trenčín.

Ten naposledy vyhral nad Sereďou 1:0.  Úvod patril Trenčanom, ktorí mali viac z hry a vypracovali si aj prvé šance. Hostia zo Serede sa dopredu často nedostávali a v 35. minúte po rohovom kope poslal loptu do siete Križan.

Vedenie Trenčanov však nemuselo trvať dlho, pretože vzápätí napriahol ku strele Bušnja, no brankár Šemrinec jeho delovku zlikvidoval. V závere polčasu ešte zaujal signál domácich, po ktorom však Depetrisovi nesadla lopta na nohu podľa predstáv.

Do druhého polčasu Sereď poslala čerstvého Tatranského, hostia chceli vybojovať v Žiline aspoň bod. Boli nebezpečnejší ako v prvom polčase, práve Tatranský mohol v 60. minúte vyrovnať, ale Šemrinca v dobrej pozícii neprekonal.

V 78. minúte mali hostia najväčšiu šancu na vyrovnanie, ale Adekuoroye po tom, ako mu hlavou rohovom kope predĺžil loptu Lačný, nedokázal v sklze poslať loptu do bránky. Domáci si tesný náskok udržali a po dvoch prehrách sa dočkali trojbodového zápisu.

ŠK Slovan Bratislava
2 : 0
(1:0)
AS Trenčín

Góly: 21. Holman (pen.), 90+2. Holman (Čavrić). ČK: 81. El Mahdioui (TRE). Rozhodca: Očenáš – Kováč, Jánošík.
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrić, De Marco – Nono (64. Rabiu), de Kamps (C) – Daniel (81. Čavrić), Holman, Ratão – Strelec (64. Medved).
AS Trenčín: Šemrinec – Slávik (74. Mazanovský), Križan, Šulek, Pirinen – Zubairu, El Mahdioui (C) – Ghali (69. Gaži), Kadák (84. Čataković), Tučný (84. Gajdoš) – Depetris (69. Ikoba).
90+2 časová značka Koniec zápasu.
90+2 gól Slovan dal gól!
Belasí definitívne pečatia svoje víťazstvo. Čavrič sa uvoľnil cez Zubairua a spätnou prihrávkou našiel nabiehajúceho si DÁVIDA HOLMANA, ktorý z prvej zakončil presne k ľavej žrdi. 2:0.
90+1 Po prihrávke Čatakoviča sa Ikoba nachádzal v ofsajde.
89 Križanov nákop neprešiel cez Rabiua, následne Trenčania faulovali.
87 Čavrič predviedol sympatické gesto, nepokračoval v útoku a loptu zakopol za postrannú čiaru, keďže videl že zranený Pirinen ledva stojí na nohách a nemôže brániť.
85 Trenčania sa ubránili, loptu odhlavičkovali na rohový kop. Po ňom zakončoval De Marco nožničkami do rúk Šemrinca.
84 striedanie Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Jakub Kadák, prichádza Hamza Čataković.
Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Adam Tučný, prichádza Artur Gajdoš.
84 Medved bol pri preberaní lopty faulovaný Šulekom a získal priamy kop z pravej strany.
81 cervena karta Červenú kartu dostáva Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín).
81 dôležité El Mahdioui išiel do súboja s Rabiom veľmi nebezpečne a nohou ho zasiahol do hlavy. Úmysel v tom nebol, no aj tak jasná červená karta pre trenčianskeho hráča!
81 striedanie Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Aleksandar Čavrić.
80 Ikobovu propagačnú strelu po zemi Greif chytá.
79 Ratao prihral do voľného priestoru Medvedovi, ktorý z kraja prihrával do šestnástky, výborným zákrokom sa prezentoval Mazanovský.
78 Mladému Mazanovskému nevyšiel prvý kontakt s loptou a loptu daruje zadarmo Slovanu, ktorý vhadzuje.
77 Ratao sa prezentoval výborným defenzívnym zákrokom, v sklze čisto odobral loptu rozbehnutému Zubairovi.
76 dôležité Greif včas vybehol proti Ikobovi a opäť svoj tím podržal.
75 Kadákov prudký center na prednú žrď odvrátil Medved hlavou na ďalší roh.
74 striedanie Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Adrián Slávik, prichádza Urban Mazanovský.
74 Zubairu predviedol dlhý šprint a aj odcentroval, Abena odvrátil na rohový kop.
73 Abena sa do zakončenia nedostal a nasleduje odkop od Šemrincovej brány.
72 Domáci hráči si posúvajú loptu pri šestnástke, center Daniela odvrátil Slávik na rohový kop.
71 Slávik ešte vykopával loptu pred čiarou a privodil si pritom drobné zranenie.
69 striedanie Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Abubakar Ghali, prichádza Adam Gaži.
Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza David Depetris, prichádza Eduvie Ikoba.
68 Tučný sa tlačil cez Abenu, ale pomohol si útočným faulom.
67 Holmanova dobrá prihrávka do pravej strany na Pauscheka, ten už zakončoval z veľkého uhla. Bližšiu žrď si Šemrinec bez problémov pokryl.
65 Medved sa po príchode na trávnik dostal k hlavičke, mieril do miest, kde stál Šemrinec.
64 striedanie Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Nono, prichádza Ibrahim Rabiu.
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Žan Medved.
63 Holman mal pred sebou otvorený priestor, nevolil prihrávku na Rataa, miesto toho vystrelil po zemi vedľa pravej žrde.
62 Holman posadil center iba na hlavu Križana, hostia môžu ísť dopredu.
61 Útok Rataa zastavil ofsajdový verdikt.
60 Štandardná situácia nič nebezpečné nepriniesla, tempo hry nie je veľké, ale väčšiu chuť po hre ukazuje Trenčín.
58 Slávikov center z pravej strany bol zblokovaný, avšak Ghali si chvíľu na to vypýtal faul a nasleduje ďalší priamy kop hostí.
56 dôležité K lopte sa postavil Tučný, ďalekonosná strela opečiatkoval brvno Greifovej brány! Trenčín nebol ďaleko od vyrovnania!
55 Hostia získali zaujímavú štandardku.
52 Trenčania roztiahli hru, no Ghali nedokázal odcentrovať z hranice šestnástky cez De Marca.
48 Domci vhadzujú a útočnej polovici, Ratao chcel prestrčiť loptu na Holmana, pred ním v sklze zakročil brániaci hráč.
46 Slovan to ihneď skúšal dlhým nákopom do šestnástky Trenčína, hosťujúca defenzíva sa ubránila.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Slovan vyhráva po prvom polčase nad Trenčínom 1:0. V 21. minúte pokutový kop premenil Dávid Holman.
45 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45 dôležité Domáci tím je po dlhšej dobe na polovici súpera, Prudkou strelou zakončil Ratao z hranice vápna a poriadne preveril Šemrinca!
43 Tak Trenčania sa dostali do niekoľkých šancí a Slovan vyzerá byť zaskočený.
42 Dlhý Pirinenov center De Marco podbehol, lopta sa dostala ku Ghalimu, ktorý ešte prihral Kadákovi, ten skončil na trávniku, ale faul sa nepíska.
39 dôležité Kadák vystrelil z uhla, len tesne minul vzdialenejšiu žrď Greifovej brány!
38 Na druhej strane to skúšal z veľkého uhla Abena, namieril do rúk Šemrinca, ktorý si na loptu počkal.
37 dôležité Tučný z hranice vápna poslal strieľanú prihrávku pred bránu, kde sa lopta odrazila ku Ghalimu, ktorý to nie úplne čakal, aj preto nezakončil ideálne. Nič to to však nemení na tom, že to bola veľká šanca Trenčína, ktorú Greif zlikvidoval tesne pred bránkovou čiarou!
37 Odpískaný je útočný faul Trenčína, previnil sa Kadák voči Abenovi.
35 Rataova strela bola zblokovaná Šulekom, potom ešte Nono strieľal spoza pokutového územia, jeho oblúčik preletel nad bránou.
33 Slovan sa postupným útokom dostal na polovicu súpera, kde z pravého krídla centroval Daniel, no center mu vôbec nevyšiel, lopta opustila hraciu plochu.
32 Nono si faul nevypýtal, Slávik môže vhadzovať na vlastnej polovici.
30 Trenčín sa postupne prepracoval až na útočnú polovicu, kde si vypýtal faul. No pri lopte sú už opäť belasí.
27 dôležité Domáci stratili loptu v strede poľa, následne prihrávku za obranu dostal Kadák, no ten neuspel zoči voči Greifovi, ktorý vybehol proti nemu.
26 Tučného nákop iba k Bajričovi, ktorý zapája do hry aj brankára Greifa.
Po následnom rohu bola pred Šemrincom skrumáž, ale hostia sa dokázali ubrániť.
23 dôležité Strelec predviedol veľmi peknú individuálnu akciu, potiahol si loptu do streleckej pozície a vystrelil k vzdialenejšej žrdi. Lopta len tesne minula bránu!
21 gól Slovan dal gól!
DÁVID HOLMAN penaltu s veľkým prehľadom premenil. Prudká strela skončila pri pravej žrdi, Šemrinec jej smer vystihol, no načahoval sa márne. Belasí idú do vedenia!
20 dôležité Holman bol v šestnástke faulovaný Ghalim a hlavný rozhodca ukazuje na biely bod!
19 Ghali vypichol loptu De Marcovi, pomohol mu v obrane Bajrić, ktorý si vypýtal faul.
18 Dlhý nákop na Holmana bol príliš prudký a nepresný, lopta skončila za postrannou čiarou.
17 Nonov oblúčik adresáta nenašiel, loptu odkopol Slávik. O malú chvíľu hlavičkoval Ratao vedľa brány.
16 Center z pravej strany doletel rovno do rukavíc Greifa, ktorý okamžite rozohráva.
13 Rohový kop zahrávali aj Trenčania, center na prednú žrď odvrátil hlavou Pauschek.
11 Nono bol faulovaný a rýchlo rozohral, no Strelec sa nevyhol ofsajdu.
10 Ghali si naviedol loptu na os ihriska, no v šestnástke ho odzbrojil Abena.
9 Tučný dobre zabojoval v strede poľa, aut pre Trenčín.
8 El Mahdioui trafil z priameho kopu iba Nona.
7 Trenčín prvýkrát v zápase útočí, ale Slávik na pravom krídle neodcentroval cez De Marca.
5 Po ďalšom rohu Slovana sa domáci do zakončenia nedostali, v krátkom slede kopali ďalšie dva.
4 Šemrinec mal málo času na rozohrávku, loptu poslal na súperovu polovicu, ale len na kopačky domáceho tímu.
3 Slovan je od úvodu aktívny, a snaží sa ohrozovať bránu.
2 Slovan už v druhej minúte získal rohový kop, ten Trenčania bez problémov odhlavičkovali.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrić, De Marco – Nono, de Kamps (C) – Daniel, Holman, Ratão – Strelec.
Náhradníci: Šulla – Božikov, Medved, Lovat, Čavrić, Ožbolt, Rabiu.

AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Križan, Šulek, Pirinen – Zubairu, El Mahdioui (C) – Ghali, Kadák, Tučný – Depetris.
Náhradníci: Kukučka – Čataković, Gajdoš, Ikoba, Kapuadi, Mazanovský, Gaži.

Rozhodca: Očenáš – Kováč, Jánošík.
Naša najvyššia futbalová súťaž nám dnes ponúka päť zápasov. Medzi nimi aj stretnutie ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín, ktoré sa začína o 17:00.

Slovan predstihol Dunajskú Stredu a je lídrom tabuľky. Na konte má po pätnástich odohraných zápasoch 35 bodov. Dunajskostredčania majú bodov toľko isto, no horšie skóre – inkasovali o sedem gólov viac. Belasí v minulom kole vyhrali v Senici 3:0.

Trenčín sa nachádza na 10. priečke, doposiaľ získal 14 bodov. Trenčania sú po nepresvedčivých výkonoch určite sklamaním doterajšieho priebehu sezóny. V uplynulom zápase proti Seredi sa im však podarilo zvíťaziť 1:0. Či sa im víťaznú šnúru podarí natiahnuť, uvidíme, určite to ale jednoduché mať nebudú.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.