HK Poprad HK Dukla Michalovce ONLINE Kaufland Tipsport Cup 2020 dnes

16. 12. 2020 |

HK Poprad, HK Dukla Michalovce, online prenos, Kaufland Tipsport Cup 2020, dnes. HK Poprad dnes privíta v rámci semifinále Supercupu HK Dukla Michalovce. Ako duel dopadne môžete sledovať ONLINE od 15:30 hod.

Hokejisti HK Poprad. FOTO TASR.

HK Poprad dnes privíta v rámci semifinále Supercupu HK Dukla Michalovce. V prvom súboji vyhral Poprad tesne 1. Prvá tretina priniesla zaujímavé dianie, avšak bez gólov.

V 4. minúte sa domáci dostali do prečíslenia dvoch proti jednému, ale Lalancette nedotiahol blafák do želaného konca. Popradčania si v následnej presilovke vytvorili tlak, ale bez výraznej príležitosti na skórovanie.

Tú mal v polovici prvej časti domáci Galamboš, ale ani on v početnej výhode neotvoril skóre. Nepodarilo sa to ani dorážajúcim Skokanovi s Preisingerom, ktorých príležitosti zmaril brankár Tomek.

Popradčania si preniesli do 2. tretiny presilovku, v ktorej si vytvorili tlak a Svitana strelou švihom otvoril skóre - 0:1. Aj v 30. minúte bolo rušno pred Tomekom, Popradčania opäť rozbehli presilovkový "kolotoč," ale bez gólového konca.

V 36. minúte boli domáci blízko k vyrovnaniu, ale Takáč trafil iba ľavú žŕdku Vošvrdovej bránky a popradská obrana odolala aj následnému oslabeniu.

Tretia časť bola najmä o snahe domácich o vyrovnanie, ale gólové príležitosti mali aj Popradčania. Michalovčania mali problém prekvapiť obranu súpera, ktorú držal aj rozchytaný Vošvrda. V závere zápasu sa domáci dostali aj k hre bez brankára, ale v nej si nevypracovali žiadnu sľubnú príležitosť.

HK Poprad
3 : 2
(1:0, 1:1, 1:1)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 3. Hajnik (Valigura), 24. Tavi, 55. Handlovský (Svitana, Dalhuisen) – 34. Lalancette (Erkinjuntti), 60. Galamboš (Southorn). Rozhodca: Kalina, Korba – Šoltés, Stanzel.
HK Poprad: Rychlík (Valluš) – Dalhuisen, Hudec, Ulrych, Brejčák, Erving, Repe, Kramár, Česánek – Handlovský, Skokan, Svitana – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Hajnik, Jevoš, Valigura
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek (Glosár) – Southorn, Louis, McCormack, Ventelä, Zekucia, Mihálik, Ťavoda, Ragan – Erkinjuntti, Lalancette, Hickmott – Šoltés, Suja, Regenda – Galamboš, Mlynarovič, Bartánus – Chalupa, Češík, Török
59:11 gól Dukla Michalovce dala gól!
Michalovce využívajú presilovku a znižujú a ešte majú nejaký čas. Puk od modrej čiary vypálil Southorn, Rychlík vyrážal betónom a PETER GALAMBOŠ úspešne dorážal spred bránkoviska.
Asistencia: Jordon Southorn.
54:30 gól Poprad dal gól!
Kamzíci majú späť dvojgólové vedenie. Domáci vyhrali buly v pásme po oddychovom čase, Svitana od mantinelu nabil na modrú čiaru LUKÁŠOVI HANDLOVSKÉMU a ten parádnou bombou prestrelil všetko pred sebou.
Asistencie: Patrik Svitana, Mike Dalhuisen.
33:49 gól Dukla Michalovce dala gól!
Hostia znižujú vedenie Popradu a ešte určite majú nádej. Erkinjuntti si počkal za ľavým kruhom na pohyb CHRISTOPHEA LALANCETTEA, ktorý korčuľoval pred bránku a perfektne jemne tečoval strelu Erkinjunttiho.
Asistencia: Antti Erkinjuntti.
23:56 gól Poprad dal gól!
Po nepremenenej menšej šance hostí strieľajú gól domáci. JANNE TAVI v strednom pásme zachytil laxnú prihrávku Šoltésa, vyrazil po krídle dopredu a strelou z kruhu ponad vyrážačku prekonal Tomeka.
Bez asistencie.
02:51 gól Poprad dal gól!
Kamzíci sa dostávajú do vedenia v stretnutí. Po nevyužitom michalovskom protiútoku vyrazili dopredu hokejisti Popradu. DÁVID HAJNIK dostal prihrávku o ľavý mantinel, prekorčuľoval po krídle a perfektnou strelou ponad lapačku z kruhu prekonal Tomeka.
Asistencia: Adrián Valigura.