Borussia Mönchengladbach porazila Eintracht Frankfurt 3:1. Gól dala po 40 sekundách

16. 5. 2020 |
 

Borussia Mönchengladbach zvíťazila na ihrisku Eintrachtu Frankfurt 3:1. Slovenský reprezentant v službách hostí László Bénes sa dostal na ihrisko v 90. minúte.

Futbalista Mönchengladbachu Slovák László Bénes. Foto- TASR

Borussia Mönchengladbach zvíťazila vo večernom dueli na ihrisku Eintrachtu Frankfurt 3:1. Slovenský reprezentant v službách hostí László Bénes sa dostal na ihrisko v 90. minúte. Borussia otvorila skóre už po 40 sekundách, keď sa presadil Alassane Plea.

Bundesligu reštartovali bez divákov a za prísnych hygienických opatrení. Hráči si museli zvyknúť na komornú atmosféru na štadiónoch, odpustiť si museli aj spoločné oslavy gólov či podávanie si rúk. Zakázané bolo odpľúvanie si, náhradníci i tréneri museli dodržiavať rozostupy a nosiť ochranné masky.

Eintracht Frankfurt
1 : 3
(0:2)
Borussia Mönchengladbach

Góly & zostavy

Góly: 81. André Silva – 1. Pléa, 7. Thuram, 73. Binsibajní (pen.). ŽK: 24. Kostić (FRN), 36. N'Dicka (FRN), 59. André Silva (FRN), 70. Ilsanker (FRN), 88. Kohr (FRN) – 9. Elvedi (MNC). Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Achmüller. Diváci: bez divákov.
Eintracht Frankfurt: Trapp – N'Dicka (83. Kohr), D. Abraham (74. Hasebe), Hinteregger – A. Touré, Sow (46. André Silva), Ilsanker (74. Chandler), Rode, Kostić – Kamada (78. Gaćinović) – Dost.
Borussia Mönchengladbach: Sommer – Lainer, Ginter, Elvedi, Binsibajní (78. Wendt) – Neuhaus (90. Bénes), Strobl, J. Hofmann – Embolo (78. Stindl) – Thuram (65. Herrmann), Pléa (90. Jantschke).
Aktualizuj online prenos
81 gól Frankfurt dal gól!
Domáci ešte predsa len znižujú! Rode výbornou kolmicou vysunul do šestnástky Borussie rozbehnutého ANDRÉHO SILVU, ktorého nepripravil o loptu sklzom Elvedi. Portugalčan sa tak ocitol sám pred brankárom Sommerom, ktorého nekompromisným zakončením do protipohybu prestrelil.
73 gól Mönchengladbach dal gól!
Hostia odskakujú do trojgólového náskoku! RÁMÍ BINSIBAJNÍ vystrelil z pokutového kopu po zemi do ľavej strany a aj keď brankár Trapp vystihol stranu a siahol si na loptu, tak ju pri jej ceste do siete už nedokázal zastaviť.
7 gól Mönchengladbach dal gól!
Skvelý vstup hostí do zápasu! Binsibajní si nabehol na ľavú stranu šestnástky Eintrachtu na presný pas Gintera zo stredu poľa a prihrávkou do bránkoviska okolo brankára Trappa našiel voľného MARCUSA THURAMA, ktorý loptu zblízka bez problémov dorazil do odkrytej brány.
1 gól Mönchengladbach dal gól!
Hostia zo svojho prvého útoku otvárajú skóre! ALASSANE PLÉA na hranici šestnástky posunul loptu k Hofmannovi, ktorý mu ju vrátil na pravú stranu šestnástky. Pléa odtiaľ potom presnou strelou po zemi k vzdialenejšej tyči po zhruba 40 sekundách zápasu prekonal domáceho brankára Trappa.