Borussia Mönchengladbach porazila Eintracht Frankfurt 3:1. Gól dala po 40 sekundách

16. 5. 2020 |
 

Borussia Mönchengladbach zvíťazila na ihrisku Eintrachtu Frankfurt 3:1. Slovenský reprezentant v službách hostí László Bénes sa dostal na ihrisko v 90. minúte.

Futbalista Mönchengladbachu Slovák László Bénes. Foto- TASR

Borussia Mönchengladbach zvíťazila vo večernom dueli na ihrisku Eintrachtu Frankfurt 3:1. Slovenský reprezentant v službách hostí László Bénes sa dostal na ihrisko v 90. minúte. Borussia otvorila skóre už po 40 sekundách, keď sa presadil Alassane Plea.

Bundesligu reštartovali bez divákov a za prísnych hygienických opatrení. Hráči si museli zvyknúť na komornú atmosféru na štadiónoch, odpustiť si museli aj spoločné oslavy gólov či podávanie si rúk. Zakázané bolo odpľúvanie si, náhradníci i tréneri museli dodržiavať rozostupy a nosiť ochranné masky.

Eintracht Frankfurt
1 : 3
(0:2)
Borussia Mönchengladbach

Góly & zostavy

Góly: 81. André Silva – 1. Pléa, 7. Thuram, 73. Binsibajní (pen.). ŽK: 24. Kostić (FRN), 36. N'Dicka (FRN), 59. André Silva (FRN), 70. Ilsanker (FRN), 88. Kohr (FRN) – 9. Elvedi (MNC). Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Achmüller. Diváci: bez divákov.
Eintracht Frankfurt: Trapp – N'Dicka (83. Kohr), D. Abraham (74. Hasebe), Hinteregger – A. Touré, Sow (46. André Silva), Ilsanker (74. Chandler), Rode, Kostić – Kamada (78. Gaćinović) – Dost.
Borussia Mönchengladbach: Sommer – Lainer, Ginter, Elvedi, Binsibajní (78. Wendt) – Neuhaus (90. Bénes), Strobl, J. Hofmann – Embolo (78. Stindl) – Thuram (65. Herrmann), Pléa (90. Jantschke).
Aktualizuj online prenos
90+4 časová značka Koniec zápasu.
90+3 Chandlerov center z pravej strany hostia odhlavičkoval a podobne dopadol i nákop Hintereggera do šestnástky. Hostia už si hru nijak nekomplikujú a loptu okamžite odkopávajú od vlastnej šestnástky.
90+2 Chandlerovu strelu spoza šestnástky zablokoval Wendt k Andrému Silvovi. Ten sa k strele nedostal a loptu len posunul nazad k Chandlerovi, ktorý z prvej namieril priamo do rúk pripraveného brankára Sommera.
90+1 dôležité Herrmann sa na konci ďalšieho rýchleho protiútoku ocitol sám pred brankárom Trappom, strelou po zemi ale poslal loptu tesne mimo vzdialenejšej tyče.
90 Bude sa hrať ešte štyri minúty.
90 striedanie Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Alassane Pléa, prichádza Tony Jantschke.
90 striedanie Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Florian Neuhaus, prichádza László Bénes.
89 dôležité Stindl z priameho kopu vystrelil tesne nad brvno Trappovej brány.
88 zlta karta Žltú kartu za podrazenie Pléu pred vlastnou šestnástkou dostáva Dominik Kohr (Eintracht Frankfurt). Priamy kop pre Mönchengladbach z dobrej streleckej pozície.
87 dôležité Hofmann si nabehol do šestnástky na kolmicu od spoluhráča, tentokrát ale namieril len priamo do vybiehajúceho brankára Trappa, ktorý loptu vyrazil až do stredu poľa.
86 Na opačnej strane sa tvrdou strelou prezentoval Mijat Gačinović, jeho pokus ale skončil mimo Sommerovej brány.
85 dôležité Hofmann sa po kolmej prihrávke do šestnástky ocitol sám pred gólmanom Trappom a i toho dokázal prekonať, loptu letiacu do brány ale dokázal skvelým obranným zákrokom odkopnúť Hinteregger.
84 Frankfurt strelený gól trochu povzbudil a domáci sa po ňom tlačia dopredu omnoho viac. Hostia sú proti ich postupnému útoku už sformovaný v obrannom postavení.
83 striedanie Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Evan N'Dicka, prichádza Dominik Kohr.
81 gól Frankfurt dal gól!
Domáci ešte predsa len znižujú! Rode výbornou kolmicou vysunul do šestnástky Borussie rozbehnutého ANDRÉHO SILVU, ktorého nepripravil o loptu sklzom Elvedi. Portugalčan sa tak ocitol sám pred brankárom Sommerom, ktorého nekompromisným zakončením do protipohybu prestrelil.
80 Ďalším center Chandlera hostia tentokrát zablokovali a následne loptu zaviezli na polovicu Eintrachtu. Nákop Lainera z pravej strany potom na dvakrát chytil brankár Trapp.
79 Chandlerov center z pravej strany trochu prekvapivo doletel do šestnástky k Dostovi, tomu sa ale spracovanie lopty vôbec nevydarilo a lopta mu odskočila priamo k pripravenému brankárovi Sommerovi.
78 striedanie Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Dajči Kamada, prichádza Mijat Gaćinović.
78 striedanie Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Rámí Binsibajní, prichádza Oscar Wendt.
78 striedanie Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Breel Embolo, prichádza Lars Stindl.
76 Hostia už sa začínajú zápasom baviť. Pri rozohrávke spred vlastnej šestnástky sa snažia vytiahnuť napádajúcich domácich hráčov vyššie a obchádzajú ich kľučkami.
74 striedanie Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza David Abraham, prichádza Makoto Hasebe.
74 striedanie Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Stefan Ilsanker, prichádza Timothy Chandler.
73 gól Mönchengladbach dal gól!
Hostia odskakujú do trojgólového náskoku! RÁMÍ BINSIBAJNÍ vystrelil z pokutového kopu po zemi do ľavej strany a aj keď brankár Trapp vystihol stranu a siahol si na loptu, tak ju pri jej ceste do siete už nedokázal zastaviť.
72 dôležité Embolo si nabiehal do šestnástky na Herrmannovu prihrávku do šestnástky, tesne pred spracovaním si lopty ho ale zozadu poslal na trávnik N'Dicka. Penalta pre Mönchengladbach!
71 Binsibajní si nabehol na ľavé krídlo za nákopom Gintera z vlastnej polovice, strelou z ostrého uhla ale vypálil vysoko nad Trappovu bránu,
70 zlta karta Žltú kartu za podrazenie prenikajúceho Strobla dostáva Stefan Ilsanker (Eintracht Frankfurt).
69 Domáci získali rohový kop, Kostićov center od rohovej zástavky ale obrana Borussie bez problémov odvrátila do bezpečia. K lopte sa potom dostal Lainer, ktorý svojim nákopom hľadal Embola. Dobre však pred svoje pokutové územie vybehol brankár Trapp, ktorý loptu odhlavičkoval do bezpečia.
68 dôležité Pléa si tesne pred šestnástkou naviedol loptu na pravačku a z ľavej strany ju nádhernou strelou zakrútil do vzdialenejšej tyče Trappovej brány. Domáci brankár by na túto strelu určite nedosiahol.
67 Mönchengladbach v druhom polčase kontroluje hru. Domáci sa síce snažia smerom dopredu niečo vymyslieť, vôbec sa im ale nedarí a majú veľké problémy sa vôbec dostať do dobrej streleckej pozície.
66 Herrmann sa hneď zapojil do hry, avšak iným spôsobom, ako chcel. Pri napádaní tvrdo vletel do Hintereggera, za čo mu bol odpískaný útočný faul.
65 striedanie Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Marcus Thuram, prichádza Patrick Herrmann.
64 Embolo veľmi tvrdo zasiahol zboku koleno Hintereggera pri napádaní jeho rozohrávky. Domáci hráči požadujú pre Embola kartu, hlavný rozhodca Felix Zwayer ale Embolovi len dohovára.
63 Kostić center z ľavej strany doletel pomedzi obrancov Borussie na Dosta, ktorý trafil pri pokuse o kľučku ruku Binsibajního. Domáci útočník reklamuje ruku hosťujúceho hráča, namiesto toho mu ale rozhodcovia odpískali ofsajd.
61 Eintracht sa však zrejme vôbec prvýkrát v zápase dostáva do tlaku a hostia sú teraz zatiahnutí hlboko v obrannom postavení.
60 André Silva sklepol nákop Trappa doprava na voľného Tourého, ktorému sa ale center vôbec nevydaril a loptu poslal až k spoluhráčom na opačnej strane.
59 zlta karta Žltú kartu za zákrok na Gintera dostáva André Silva (Eintracht Frankfurt).
58 André Silva zasiahol v súboji o loptu Gintera. Obranca Mönchengladbachu zostáva ležať na trávniku a musí byť ošetrený.
57 Hofmannov center z pravej strany odhlavičkoval kapitán domácich Abraham za šestnástku k Binsibajnímu, ktorý z prvej vystrelil po zemi mimo Trappovej brány.
56 Thuram si spracoval pas z vlastnej polovice a následne obišiel Tourého. Loptu potom posunul na Pléu, ktorý ale nedokázal presne nacentrovať na nabiehajúcich spoluhráčov a poslal ju len do rúk brankára Trappa.
54 Kamadov sólový prienik sa skončil pred šestnástkou Borussie. Elvedi okamžite rozohral na opačnú stranu, kde si medzi obrancov Eintrachtu nabiehal Embolo, pred ním však loptu odkopol do autu brankár Trapp.
53 N'Dicka zasiahol v súboji o loptu rukou do tváre Strobla. Za tento nedovolený zákrok mohol pokojne dostať druhý žltú kartu...
52 Presne tento fakt teraz potvrdil Dost, ktorý sa pretlačil do zakončenia po centri Tourého z pravej strany. Svojou slabou hlavičkou nasmeroval loptu vysoko nad Sommerovu bránu.
51 Druhý polčas zatiaľ prebieha v pomerne ospalom tempe. Ani jeden z tímov nemá výraznú prevahu v strede poľa a útoky domácich sú naďalej úplne bezzubé.
50 Hofmann nakopol z priameho kopu zo stredu poľa loptu do šestnástky Frankfurtu, odkiaľ ju však brániaci sa domáci hráči odhlavičkovali. Následná Neuhausova strela spoza šestnástky skončila výrazne mimo Trappovej brány.
49 Kostićov center z rohového kopu obrana Mönchengladbachu bez problémov vyriešila. Hostia sa potom s loptou posunuli na útočnú polovicu, kde však o loptu prišli.
48 Kamada prenikol z ľavého krídla do šestnástky, zasekol si Elvediho a vystrelil. Jeho strela však bola zrazená mimo Sommerovej brány na rohový kop.
47 Binsibajní stratil pri rozohrávke na vlastnej polovici loptu, domáci ju ale prakticky okamžite odovzdali naspäť hosťom. Tí rozohrávajú svoj ďalší útok od brankára Sommera.
46 striedanie Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Djibril Sow, prichádza André Silva.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Druhý polčas sa začne približne o 19:32.
Po prvom polčase idú spokojnejší do šatní hráči Borussie Mönchengladbachu, ktorý vďaka skvelému vstupu do západu vedú 2:0. Do vedenia ich dostal hneď z prvého útoku v prvej minúte Pléa a už v 7. minúte navýšil ich náskok Thuram. Po úvodnej štvrťhodine, ktorú úplne ovládli hostia, sa domáci trochu oklepali a postupne vyrovnali hru. Za celý prvý polčas ale bránu Yanna Sommera prakticky neohrozili, kým hostia naďalej hrozili z rýchlych protiútokov. Náskok Borussie je tak úplne zaslúžený a uvidíme, ako na tento vývoj zareagujú v druhom polčase domáci.

Štatistiky po 1. polčase:

Držanie lopty: 51 % : 49 %
Strely na bránu: 2:5
Strely mimo: 4:1
Rohy: 3:1
Ofsajdy: 0:2
Fauly: 9:8
45+1 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45+1 dôležité Pléa si nabehol na pravú stranu šestnástky na výbornú prienikovú prihrávku Hofmanna, jeho tvrdú strelu k bližšej tyči ale vyrazil výborným zákrokom brankár Trapp.
45 Bude sa hrať ešte jednu minútu.
44 Domáci ho však rozohrali len po zemi a chceli pokračovať v postupnej kombinácii. Tá ale dlhé trvania nemala a loptu po nepresnej Rodeho prihrávke získali hostia.
43 Ilsanker si spracoval na útočnej polovici nákop brankára Trappa, hneď potom ho ale podrazil Binsibajní. Priamy kop pre domáci tím z pravej strany útočnej polovice.
42 Gólman Sommer a Elvedi si pri rozohrávke trochu neporozumeli a nechýbalo veľa, aby sa k lopte dostal napádajúci Dost. Tesne pred ním napokon guľatý nezmysel odkopol na polovicu Frankfurtu Sommer.
41 Sowa podrazil v strede poľa Strobl. Kostić rozobral štandardku centrom na zadnú tyč, kde sa k zakončeniu takmer z bránkovej čiary pretlačil Touré. Jeho volej z ostrého uhla sa ale stal ľahkou korisťou brankára hostí Yanna Sommera.
40 Lainerov nákop na Pléu zastavil Hinteregger, ktorý malou domov posunul loptu k svojmu brankárovi Trappovi. Od neho začína ďalší postupný útok Eintrachtu.
38 Obraz hry sa vôbec nemení. Domáci majú optickú prevahu, ich útoky sú ale skôr platonické a obrane hostí nerobia žiadne problémy.
37 Domáci sa svojou postupnou kombináciou dostali na útočnú polovicu, zo svojho útoku ale opäť okrem jedného slabého centru N'Dicku nevyťažili nič.
36 zlta karta Žltú kartu za podrazenie prenikajúceho protihráča dostáva Evan N'Dicka (Eintracht Frankfurt).
35 Hra sa po skvelom úvode hostí upokojila a ani jeden z tímov teraz nebudí dojem, že by sa niekam ponáhľal. Loptu majú na svojich kopačkách v strede poľa domáci hráči.
33 Pléa prenikol po ľavej strane k šestnástke Frankfurtu a prihrávkou cez niekoľko hráčov Frankfurtu našiel na osi ihriska nabiehajúceho Neuhausa. Tomu však pri pokuse o kľučku lopta odskočila a v šestnástke sa k nej dostal brankár domácich Trapp.
32 Domáci mali znovu loptu na svojich kopačkách, znovu sa ale k ničomu nebezpečnému nedostali. Abrahamov nákop za obranu Borussie skončil mimo všetkých hráčov Eintrachtu a pokojným krokom si k lopte došiel gólman hostí Sommer.
31 Lainer skvelou kolmicou za obranu Frankfurtu vysunul do nábehu na pravej strane Pléu, tomu sa ale vôbec nevydarila prihrávke na opačnú stranu na nabiehajúceho Thurama. Loptu chytil pripravený brankár Trapp.
30 Hostia spoliehajú teraz na rýchle protiútoky. Embolo sa dostal k lopte v strede poľa a pokúsil sa o individuálny prienik, Sow ho ale dokázal rýchlo zastaviť a po zisku lopty otočil hru na opačnú stranu.
29 Domáci postupne preberajú iniciatívu, hostia ale bez väčších problémov zachytávajú ich nákopy a centre.
Gól Alassanea Pléu bol druhým najrýchlejším v histórii Borussie Mönchengladbach. Skóre otvoril po 36 sekundách hry.
27 Pohotovým napádaním ju však hostia získali naspäť a po malej domov zakladajú svoj útok od brankára Sommera.
26 Binsibajní zaviezol loptu po ľavej strane k šestnástke Frankfurtu, odtiaľ ho ale obrancovia domáceho tímu vytlačili dozadu. Jeho spoluhráči potom v strede poľa prišli o loptu.
25 Hostia po zisku lopty vyštartovali do rýchleho protiútoku. Hofmann kolmicou na ľavú stranu vysunul do nábehu do šestnástky Pléu, jeho prízemná strieľaná prihrávka ale skončila v rukách zasahujúceho gólmana Trappa.
24 zlta karta Žltú kartu za zásah lakťom do tváre Lainera dostáva Filip Kostić (Eintracht Frankfurt).
22 dôležité Kostićovia tvrdá strela zo štandardky zaplávala pred brankárom Sommerom, ten ju však i s veľkými problémami predsa len dokázal vyraziť. Dorážka dobiehajúceho Ilsankera skončila mimo brány Mönchengladbachu.
21 Embolo zadržal nedovoleným spôsobom prenikajúceho Kostića. Domáci získavajú priamy kop zo zhruba 30 metrov od Sommerovej brány.
20 dôležité Thuram si dobre nabehol na pas medzi obrancov Eintrachtu, spracoval si loptu a vystrelil. Namieril však ale len priamo na brankára Trappa, ktorý loptu vyrazil k dobiehajúcemu Hofmannovi. Ten z prvej vypálil nad domácu bránu.
19 Hostia sa pri svojom dvojgólovom náskoku zatiahli do obrany a prenechávajú iniciatívu domácim. Tí sa ale smerom dopredu presadzujú zatiaľ minimálne.
18 dôležité Trochu nečakane sa dostal v šestnástke k lopte Kamada, ktorý vystrelil pomedzi nohy brankára Sommera. Hrací predmet sa ale kotúľal rovnobežne s bránkovou čiarou a obrancovia hostí sa ho nakoniec zmocnili.
17 Domáci sa po dlhšej dobe usadili na polovici hostí, ich kombinácia ale stále prebieha len v úctivej vzdialenosti od šestnástky Mönchengladbachu.
15 Držanie lopty: 39 % : 61 %
Strely na bránu: 0:2
14 Hintereggerov nepresný nákop skončil u brankára Borussie Sommera. Ten zakladá postupný útok svojho tímu.
13 Eintracht má loptu na svojich kopačkách, prihrávajú si ale len obrancovia spolu s brankárom Trappom na vlastnej polovici. Hostia čakajú zoradení v obranných líniách na vlastnej polovici.
12 Domácich dva rýchlo inkasované góly zjavne psychicky dosť zrazili a ich kombinácie v strede poľa nevedú k ničomu. Hostia majú dianie na trávniku v tejto chvíli úplne pod kontrolou.
11 Kamada od rohovej zástavky na opačnej strany zakrútil loptu na zadnú tyč, kde sa k hlavičke pretlačil Dost. Jeho hlavička chrbtom k bráne skončila mimo Sommerovej brány.
10 Kostićov center letel na prednú tyč, kde loptu zrazila na rohový kop hneď dvojica hráčov Mönchengladbachu. Následný rohový kop znovu rozohral Kostić, i tentokrát ale hostia loptu nasmerovali na ďalší roh.
9 zlta karta Prvú žltú kartu zápasu dostáva za šliapnutie na nohu Dosta Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach). Priamy kop pre Frankfurt z ľavej strany útočnej polovice.
7 gól Mönchengladbach dal gól!
Skvelý vstup hostí do zápasu! Binsibajní si nabehol na ľavú stranu šestnástky Eintrachtu na presný pas Gintera zo stredu poľa a prihrávkou do bránkoviska okolo brankára Trappa našiel voľného MARCUSA THURAMA, ktorý loptu zblízka bez problémov dorazil do odkrytej brány.
6 Center zo štandardky doletel na zadnú tyč na Binsibajního, ten ale v ťažkej pozícii zo záklonu loptu nasmeroval výrazne mimo domácej brány.
5 Rode podrazil na pravej strane vlastnej polovice Lainera. Priamy kop pre Mönchengladbach.
4 Po faule Ilsankera však získali hostia znovu lopty. S rozohrávkou sa príliš neponáhľajú a loptu si prihráva hlavne obranná štvorica Borussie.
3 Útok Frankfurtu ale neviedol k ničomu, hostia sa totiž v strede poľa zmocnili lopty. Pléa si okamžite nabiehal za ďalším nákopom zo stredu poľa, tentokrát ho ale od nej čisto odtlačil Hinteregger.
2 Domáci sa snažia rýchlo odpovedať svojou útočnou aktivitou a okamžite sa nasťahovali na útočnú polovicu, kde rozvíjajú svoju postupnú kombináciu.
1 gól Mönchengladbach dal gól!
Hostia zo svojho prvého útoku otvárajú skóre! ALASSANE PLÉA na hranici šestnástky posunul loptu k Hofmannovi, ktorý mu ju vrátil na pravú stranu šestnástky. Pléa odtiaľ potom presnou strelou po zemi k vzdialenejšej tyči po zhruba 40 sekundách zápasu prekonal domáceho brankára Trappa.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Eintracht bude hrať v čiernych dresoch, Borussia v belasých.
Oba tímy už nastupujú na hraciu plochu, zápas sa tak o malú chvíľu začne.
Úvodné zostavy:

Eintracht Frankfurt: Trapp – N'Dicka, D. Abraham (C), Hinteregger – A. Touré, Sow, Ilsanker, Rode, Kostić – Kamada – Dost.
Náhradníci: Rönnow – Hasebe, D. da Costa, Chandler, Kohr, Gaćinović, Torró, G. Fernandes, André Silva.

Borussia Mönchengladbach: Sommer (C) – Lainer, Ginter, Elvedi, Binsibajní – Neuhaus, Strobl, J. Hofmann – Embolo – Thuram, Pléa.
Náhradníci: Sippel – Wendt, Bénes, Jantschke, Traoré, Herrmann, Raffael, Kramer, Stindl.

Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Achmüller.


Vzájomné zápasy

V minulom desaťročí bol vo vzájomných zápasoch úspešnejší Mönchengladbach, ktorý z 18 zápasov proti Frankfurtu vyhral deväť. Eintracht vyhral päťkrát a štyri zápasy sa skončili nerozhodne. Posledné tri zápasy za sebou proti Frankfurtu Borussia neprehrala. Prvý vzájomný zápas v tejto sezóne vyhral doma Mönchengladbach 4:2.

Posledných 5 vzájomných zápasov:
9.9.2017: Mönchengladbach – Frankfurt 0:1
26.1.2018: Frankfurt – Mönchengladbach 2:0
26.9.2018: Mönchengladbach – Frankfurt 3:1
17.2.2019: Frankfurt – Mönchengladbach 1:1
27.10.2019: Mönchengladbach – Frankfurt 4:2


Borussia Mönchengladbach

Borussia po prerušení sezóny vstupuje do tohto kola ako štvrtý tím tabuľky. Jej forma bola veľmi dobrá a na jar prehrala len dva zápasy. Tím slovenského reprezentanta Lászlóa Bénesa ťaží predovšetkým zo skvelej útočnej produktivity (49 strelených gólov), súčasne má však i jednu z najlepších obrán v lige (30 inkasovaných gólov). V tabuľke domácich zápasov je Mönchengladbach na treťom mieste a z 13 zápasov na vlastnom trávniku vyhral 9.

Posledných 5 ligových zápasov:
Düsseldorf – Mönchengladbach 1:4
Mönchengladbach – Hoffenheim 1:1
Augsburg – Mönchengladbach 2:3
Mönchengladbach – Dortmund 1:2
Mönchengladbach – Kolín nad Rýnom 2:1


Eintracht Frankfurt

Frankfurt vstúpil do jarnej časti úspešnou sériou zápasov, posledné tri zápasy pred koronavírusovou prestávkou však prehral so skóre 1:10. V tabuľke sa nachádza na 12. mieste so šesťbodovým náskokom pred 16. Düsseldorfom, má však ešte jeden zápas k dobru. Eintracht strieľa pomerne dosť gólov (38), jeho problémom však je pomerne deravá obrana (41 inkasovaných gólov). Na domácej pôde sa ale Frankfurtu darí a je šiestym najlepším tímom v domácich zápasoch.

Posledných 5 ligových zápasov:
Düsseldorf – Frankfurt 1:1
Frankfurt – Augsburg 5:0
Dortmund – Frankfurt 4:0
Frankfurt – Union Berlín 1:2
Leverkusen – Frankfurt 4:0
Dobrý deň prajem všetkým futbalovým fanúšičkám a fanúšikom! Po dlhej prestávke spôsobenej pandémiou koronavírusu sa opäť rozbieha nemecká Bundesliga, ktorá však bude pokračovať bez divákov a za prísnych bezpečnostných opatrení. Spoločne budeme sledovať zápas 26. kola Eintracht Frankfurt – Borussia Mönchengladbach, ktorý sa začne o 18:30.
dôležité Víkendové zápasy 26. kola nemeckej Bundesligy boli odložené kvôli epidémii nového koronavírusu. Na začiatku nasledujúceho týždňa sa rozhodne o tom, dokedy bude súťaž prerušená.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo