DVTK Miškovec HC Košice hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

12. 2. 2020 |
 

DVTK Miškovec, HC Košice, hokej, online prenos, dnes, LIVE, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu DVTK Miškovec - HC Košice hokejovej Tipsport ligy štartuje dnes od 18:30.

Na snímke Martin Beluš a Branislav Rapáč (obaja Košice) sa tešia z vyrovnávajúceho gólu v zápase 20. kola hokejovej Tipsport Ligy HC Košice - HK Nitra v Košiciach 3. novembra 2019. FOTO TASR - Milan Kapusta

DVTK Miškovec, HC Košice, hokej, online prenos, dnes, LIVE, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu DVTK Miškovec - HC Košice hokejovej Tipsport ligy štartuje dnes od 18:30.

DVTK Miškovec HC Košice hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga dnes od 18:30

DVTK Miškovec, HC Košice, hokej. Na ľade deviateho tímu Tipsport ligy - DVTK Miškovec sa dnes predstaví tretí tím súťaže HC Košice. Hostia sú podľa rozloženia vkladov v Tipsporte jasným favoritom.

Najskôr výmena z posledného tímu k favoritovi ligy, potom opätovná nominácia do reprezentácie a napokon aj prvý gól v najcennejšom drese. Hokejový útočník Jakub Sukeľ zažíva mimoriadne príjemné obdobie kariéry.

Do výberu na popradský Kaufland Cup sa dostal až dodatočne po výpadku viacerých útočníkov a už po 60 sekundách prvého zápasu proti Bielorusku (4:3) ukázal prečo. Akciu so spoluhráčmi z útoku Petrom Zuzinom a Tomášom Marcinkom zakončil prvým gólom v reprezentácii. Potreboval naň štyri zápasy.

"Je to veľmi príjemný pocit. Zvlášť, keď sa mi to podarilo prakticky doma. Do Popradu ma prišla pozrieť aj rodina a je o to krajšie, že sa mi to podarilo práve tu. Strelil som ho v úvode zápasu a to sa potom hrá lepšie po celý zápas," priznal.

Jeho formáciu s Petrom Zuzinom a Tomášom Marcinkom bolo v zápase vidieť, v obrane Bielorusov viackrát urobili "prievan". "Hralo sa mi výborne aj vďaka spoluhráčom z útoku. So 'Zuzom' i Tomášom sa nám darilo byť dlho s pukom v útočnom pásme, mali sme aj viacero šancí. Škoda, mohli sme dať aj viac gólov."

Sukeľ zamieril v polovici januára z Liptovského Mikuláša, ktorý je posledný v tabuľke najvyššej slovenskej súťaže, do HC Košice, ktorý patrí k favoritom na titul. V silnej konkurencii sa nestratil a počas šiestich zápasov za "oceliarov" získal už päť kanadských bodov za tri góly a dve asistencie. Hernú pohodu, ktorá ho doviedla aj do tímu trénera Craiga Ramsayho, potvrdil premiérovým gólom v reprezentácii. "Momentálne ma hokej veľmi baví. Teším sa, že sa posúvam vpred," poznamenal.

Tipsport liga 2020

DVTK Miškovec - HC Košice -:-, online prenos a výsledok dnes od 18:30

Dnešné kolo Tipsport ligy

 

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte]  

DVTK Miškovec
4 : 2
(1:0, 2:1, 1:1)
HC Košice

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 20. Valchař (Beauviller), 24. Beach (Rodman, Ross), 26. Wehrs (Rodman), 60. Beach (Ross) – 36. Chovan (Pavlin, Haščák), 56. Haščák (Chovan, Skokan). Rozhodca: Štefik, Novák — Šoltés, Beniač.
DVTK Miškovec: Rajna (Adorján) — Kiss, Ross, Vandane, Göz, Wehrs, Szirányi — Valchař, Vas, Beauviller — Magosi, Galanisz, Rodman — Beach, Harrison, Ritó — Kiss, Láda, Lövei
HC Košice: Škorvánek (Košarišťan) — Slovák, Koch, Pavlin, Zeleňák, Čížek, Růžička — Belluš, Chovan, Haščák — Květoň, Skokan, Sukeľ — Rapáč, Bortňák, Klhůfek — MIlý, Suja, Majdan
Aktualizuj online prenos
59:52 gól Miškovec dal gól!
Je definitívne rozhodnuté, opustenú košickú bránku triafa KYLE BEACH. Asistencia: Nicholas Ross.
55:30 gól Košice dali gól!
Tak napokon ešte prichádza dramatizácia! MARCEL HAŠČÁK totiž strieľa presilovkový gól, Košice tak prehrávajú už len o jeden presný zásah. Asistencie: Michal Chovan, Dávid Skokan.
35:41 gól Košice dali gól!
Nešťastný moment na miškoveckej strane. Chovan sa dostal k puku a potiahol ho pekným oblúkom. Následne to chcel hodiť pred bránku, ale domáci si strieľajú vlastný gól. Samozrejme, za strelca je označený MICHAL CHOVAN. Asistencie: Žiga Pavlin, Marcel Haščák.
25:06 gól Miškovec dal gól!
S Košicami to vyzerá už veľmi zle. Miškovec využíva absolútne všetko, KEVIN WEHRS sa dostal zo stredného pásma do toho útočného a Škorvánka nekompromistne prekonal. Asistencia: David Rodman.
23:29 gól Miškovec dal gól!
Teraz to ale domáci zvládli lepšie. KYLE BEACH sa posunul do ľavého kruhu, zvolil krátky švih a zavesil to do siete. 2:0 pre maďarský celok. Asistencie: David Rodman, Nicholas Ross.
19:06 gól Miškovec dal gól!
Miškovec sa gólom do šatne ujíma vedenia. Krásny moment, RADIM VALCHAŘ to dostal priamo pred bránku, kde si to ešte prehodil na opačnú stranu čepele a zakončil ku Škorvánkovej žrdi. Asistencia: Francis Beauviller.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo