HC Slovan Bratislava MAC Budapešť hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

12. 2. 2020 |

HC Slovan Bratislava, MAC Budapešť, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu hokejovej Tipsport ligy HC Slovan Bratislava - MAC Budapešť začína dnes od 18:30.

Na snímke vľavo Jindřich Abdul (Slovan) oslavuje gól so spoluhráčmi, uprostred Radovan Puliš a Milan Kytnár v zápase  4. kola Tipsport Ligy v hokeji HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava v Trenčíne 20. septembra 2019. FOTO TASR – Radovan Stoklasa

HC Slovan Bratislava MAC Budapešť hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga dnes od 18:30

HC Slovan Bratislava, MAC Budapešť, hokej. Hokejová Tipsport liga dnes pokračuje aj zápasov v Bratislave, domácic Slovan privíta MAC Budapešť.

Tipsportligový klub HC Slovan Bratislava sa dohodol na predčasnom ukončení zmluvy so slovinským obrancom Maticom Podlipnikom. Tím o tom informoval na svojej oficiálnej stránke.

Slovan sa tak rozhodol, keďže mal príliš vysoký počet zahraničných hráčov na súpiske. Doteraz ich bolo deväť (Brust, Habal, Carson, Kučný, Podlipnik, Abdul, St. Pierre, Basaraba, Pance), pričom do zápasu Tipsport ligy môže zasiahnuť maximálne sedem hráčov s iným, ako slovenským pasom.

Čierny Peter napokon zostal v rukách slovinského beka. Podlipnik prišiel do Slovana vlani v lete z Karlových Varov. Zasiahol do 26 zápasov, v ktorých si pripísal sedem asistencií. Až do svojho zranenia v zápase v decembri v Poprade bol stabilnou súčasťou tretej obrannej dvojice s Eduardom Šedivým.

Slovan musel pred vyvrcholením základnej časti a nadstavby zareagovať na túto stratu angažovaním kanadského obrancu Bretta Carsona a českého beka Jiřího Kučného.

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte]

"Podlipnikovi ďakujeme za odvedené služby a v ďalšej kariére mu želáme predovšetkým pevné zdravie. Podľa posledných správ si už slovinský obranca našiel nové angažmán a po asociačnej prestávke by sa mal pripojiť k dvanástemu tímu druhej nemeckej ligy (DEL2) EV Landshut," informovala oficiálna stránka klubu.

MAC Budapešť

Góly a asistencie: 31. Zigo (Sersen), 34. Bačik (St. Pierre, Basaraba), 47. Jendek (Šedivý, Sloboda), 64. Sersen (Štajnoch) – 28. Sofron (Pozsgai, Klempa), 29. Stretch (Klepma, Bodó), 46. Nagy (Szigeti). Rozhodca: D. Konc st., Valach – Synek, Durmis. Diváci: 4.185.
HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Hudec, Šedivý, Kučný, Demo – Pance, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Jendek, Kytnár (A), Sloboda – Urbánek, Viedenský (A), Matoušek – Petráš
MAC Budapešť: Bernard (Halász) – Bl. Orbán, Pozsgai (C), Bugár, Carlisle, Macaulay (A), Garát, Lakatos – Terbócs, Pitt, Br. Orbán (A) – Sofron, Stretch, Klempa – Bodó, Majoross, Kreisz – Szigeti, Nagy, Löczi
63:40 gól Slovan Bratislava dal gól!
Slovan zakombinoval s pukom v pásme súpera, Sersen si ho dvakrát vymenil so Štajnochom a MICHAL SERSEN svojim príklepom od modrej z jej stredu poslal puk pod brvno bránky MAC. Asistencia: Martin Štajnoch.
63:13 Sofron dve minúty za faul kolenom. Stretch desať minút za nešportové správanie a už putoval do šatne. Presilovka pre Slovan, hrať budeme štyria proti trom.
63:01 dôležité Carlisle sa sám rútil na Habala, zakončil z ľavého kruhu, Habal ho vychytal.
62:23 Nagy vystrelil z ľavej strany od kruhu, Habal cez hokejku puk poslal späť do hry a brejk domácim nevyšiel.
61:52 Sersenov nahodený puk od modrej z ľavej strany Bernard vyrazil pred seba a následne prikryl pod svoju rukavicu.
61:46 Puk v moci Bernarda, po tomto prerušení hry bude predĺženie pokračovať v pomere traja proti trom.
61:08 dôležité Abdul so Zigom v prečíslení dva na jeden, Zigo však minul cieľ.
60:36 Abdul naskočil na ľad, hráme v rovnovážnom stave štyria na štyri.
60:22 Ďalší puk pri Bernardovi, Slovan by už oslabenie mal ubrániť.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine sme videli dva góly, víťaza sme nespoznali, zápas ide do predĺženia. A to hostia ešte jedným pukom vyskúšali konštrukciu domácej bránky. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 17:9, celkom 38:25, MAC začína predĺženie pokračovaním svojej presilovky.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
59:05 Sersen poslal pozdrav Bernardovi, brankár hostí na začiatku ich presilovkovej akcie.
58:36 Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, dve minúty pre Abdula a presilovka pre MAC.
57:30 Viedenský z medzikružia v páde na ľad neuspel, Slovan drží hostí pod tlakom, Bernard na čele defenzívy odoláva.
56:08 Slovan vyhral buly a puk od modrej z jej stredu poslal na bránku hostí Sersen, Bernard jeho príklep schoval do lapačky.
56:04 Basaraba zakončil švihom z ľavého kruhu, Bernard v pokľaku puk kryje do náručia a teraz zmenu skóre nezaznamenáme.
55:30 Bondra vystrelil z ľavej vnútornej strany kruhu, trafil masku Bernarda, hlavný hru prerušil.
54:25 dôležité Sofron vystrelil z medzikružia, Habalovi puk prekĺzol do bránkoviska a puk zastavila žrď jeho bránky!
54:09 Bačik od modrej z ľavej strany nahodil puk na bránku domácich, Bernard ho zlikvidoval, pásmo pre Slovan.
54:04 Abdulov strelecký pokus z pravého kruhu Carlisle vytesnil na ochrannú sieť.
52:51 Oba tímy s plným počtom hráčov, počas hry štyroch proti štyrom sme videli hru zo strany na stranu bez vážnejšieho ohrozenia tej ktorej bránky.
51:35 Sofron zakončil z ľavej strany pred bránkoviskom, Habal puk poslal späť do hry a domáci vyrazili do akcie.
51:04 MAC so štyrmi korčuliarmi na ľade a sily sa nám tak vyrovnali.
50:51 Zigo neposlúchal na vhadzovaní a správne dostáva dvojku, nech sa diváci hnevajú ako len chcú. Presilovka domácich štyri na tri.
50:51 Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Macaulaya, MAC pôjde na trinásť sekúnd do trojky.
49:42 Hostia poslali pozdrav Habalovi a získali cenné sekundy zo svojho oslabenia.
49:04 Za vyhodenie puku na tribúnu dve minúty pre Garáta, Slovan bude hrať ďalšiu svoju presilovku.
48:57 Hostia v plnom počte, Slovan dohráva svoju akciu v pásme súpera.
48:27 Slovan si urobil v zóne hostí strelnicu s nepresným zakončením, MAC teraz dokázal poslať puk von cez všetky čiary.
46:57 Za krosček dostal trest dve minúty Pozsgai, k tomu desať minút za nešportové správanie sa, presilovka pre domácich.
46:09 gól Slovan Bratislava dal gól!
Z medzikružia spoza obrancu zakončil DOMINIK JENDEK a puk skončil v sieti Bernarda. Asistencie: Eduard Šedivý a Marek Sloboda.
45:24 gól Budapešť dáva gól!
Z vrcholu pravého kruhu vystrelil Szigeti, Habal puk poslal pred seba a KRISZTIÁN NAGY v dorážke zakončil. Asistencia: Ákos Szigeti.
45:05 Hostia nahodili puk na Habala a odišli striedať, Slovan stále aktívnejším tímom.
43:52 Puk v lapačke Bernarda a Slovan bude mať výhodu pásma na vhadzovanie.
43:35 Slovan aktívnejším tímom, Sersenov puk od modrej z pravej strany Bernard poslal späť do hry cez svoje rameno.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:25.
Druhá tretina nám priniesla štyri góly, po dva na každej strane. Hostia využili dve po sebe nasledujúce presilové hry a diváci tu v aréne sa hnevali. Slovan sa však zakrátko kontaktným gólom vrátil späť do hry a potom s dávkou šťastia aj vyrovnal. Gól domácich potvrdil vedeorozhodca duelu. O všetkom sa tak rozhodne v tretej časti hry, pomer striel medzi žrde v tej druhej 14:7.
39:21 Pance zakončil švihom z ľavého kruhu, Bernard šiel do pokľaku a puk schoval vo svojom náručí.
39:11 Abdul z vnútornej strany ľavého kruhu minul svoj cieľ.
38:13 Hostia v plnom počte, Slovan ponuku na vedenie v zápase neprijal.
37:39 Puk za bránkou Habala, Slovan stráca cenné sekundy zo svojej presilovky.
37:07 Abdul zakončil z pravého kruhu, Bernard puk poslal na ochrannú sieť, vhadzujeme po ľavej ruke brankára hostí.
36:13 Hákovanie a dve minúty pre Terbócsa, presilovka pre domácich.
36:11 Domáci v plnom počte. MAC presilovku v gól nepretavil.
35:37 MAC pri svojej presilovke chyboval na útočnej modrej ofsajdom, čiarový mu akciu musel zastaviť.
34:53 MAC hra s pukom v zóne domácich, tí sa zmocnili puku a poslali pozdrav Bernardovi.
34:11 Urbánek inkasuje dve minúty za vrazenie na mantinel a k tomu automaticky aj desiatku, spoločnosť na lavici hanby mu robí Jendek.
33:51 gól Slovan Bratislava dal gól!
Celú situáciu hlavný preverí s videorozhodcom zápasu. Slovan vyrobil akciu a puk z pravej strany na ľavú posielal St. Pierre, ktorý trafil nohu PATRIKA BAČIKA a ten dopravil puk do siete hostí. Úmysel to nebol a gól platí. Asistencie: Martin St. Pierre a Joe Basaraba.
32:45 Sloboda s pukom na hokejke prešiel poza bránku a chcel zakončiť z pravej strany, Bernard bol pozorný a priestor pri ľavej žrdi si postrážil.
32:08 dôležité Bodó ušiel domácim po ľavej strane, zakončil po ľade, Habal v rozkľaku ľavým betónom poslal puk späť do hry a domáci ho majú na svojich hokejkách.
31:00 gól Slovan Bratislava dal gól!
Slovan vyhral buly, puk smeroval na modrú, odtiaľ príklepom pálil Sersen, Bernard puk vyrazil pred seba a TOMÁŠ ZIGO uspel v dorážke. Asistencia: Michal Sersen.
30:50 Sloboda vystrelil z ľavého kruhu, Bernard v pokľaku puk schoval vo svojom výstroji.
29:26 Zakázané uvoľnenie domácich, hra sa sťahuje späť pred Habala.
28:15 gól Budapešť dáva gól!
Z ľavého kruhu spoza hráča vystrelil CHARLES GREGORY STRETCH, Habal puk dobre nevidel a pomedzi betóny mu prekĺzol do siete. Asistencie. Tomáš Klepma a Chris Bodó.
27:46 Hákovanie a dve minúty pre Ziga, MAC si zahrá opäť presilovú hru.
27:15 gól Budapešť dáva gól!
Po modrej puk putoval z ľavej strany na druhú a do puku sa oprel príklepom ISTVÁN SOFRON, ktorý prestrelil Habala v bránke domácich. Asistencie: Tamás Pozsgai a Tomáš Klempa.
26:19 Dve minúty za držanie hokejky a na trestnú si sadol Hudec, presilovka pre MAC.
25:26 Abdul sa dokázal na ľavom kruhu zbaviť hráča hostí, vyrobil kľučku na Bernarda, zakončiť sa mu však už nepodarilo.
23:46 dôležité Kytnár ukázal defenzíve hostí svoj chrbát, položil si Bernarda na ľad a zakončil po kľučke vpravo, brankár hostí ho vychytal!
22:52 Viedenský z medzikružia dorážal puk poskakujúci pred bránkoviskom, kam ho poslal Bernard, Andreas aj túto situáciu zvládol a naďalej drží čistý štít.
22:00 Obaja vylúčení hráči na záver prvej tretiny už naskočili späť na ľadovú plochu.
21:08 dôležité Zigo z pravej strany ako čašník na podnose priviezol puk do bránkoviska, Bernard ho v zákroku smerom dozadu za seba dokázal prikryť pod svoju rukavicu.
20:41 Domáci v plnom počte, MAC svoju delenú presilovku využiť nedokázal.
20:01 S klaksónom, ktorý ukončil prvú tretinu, dve minúty pre Stretcha za držanie a Kytnár za hrubosť.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:27.
Prvá tretina priniesla pár pekných šancí, no skóre sa nemenilo. Chvíľu opatrný hokej v pokojnej atmosfére, chvíľu s tempom na jednej či druhej strane. Slovan svoju presilovku nevyužil, MAC v nej bude pokračovať aj na začiatku druhej tretiny. Pomer striel medzi žrde v prvej časti 7:7.
19:55 Sofron zakončil z pravej strany, aj tento puk domáci poslali na ochrannú sieť. Predtým hostia vymysleli akciu, zakončenie na pravej strane pri bránkovisku bolo však nepresné.
19:18 Puk skončil na hokejke Bernarda, od brankára hostí začína presilovková akcia MAC.
19:02 Stretch zakončil v pred bránkovom priestore, puk domáci zblokovali na ochrannú sieť, vhadzujeme po pravej ruke Habala.
18:41 Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, dve minúty pre Jendeka a presilovka pre MAC.
17:35 Hostia v plnom počte, Slovan v početnej výhode účet večera neotvoril.
17:18 dôležité Sersen napriahol k streľbe spoza kruhov príklepom, jeho tvrdú ranu Bernard v pokľaku dokázal zneškodniť.
16:36 Hostia poslali puk do stredného pásma, Slovan sa previnil proti pravidlám ofsajdom, hra musela byť prerušená.
15:35 Blake Orbán dostal menší trest za podrazenie a Slovan si zahrá presilovku.
15:32 Spoza Macaulaya z pravého kruhu vystrelil zápästím Jendek, Bernard natiahol ruku a puk schoval v lapačke.
14:25 Chybná rozohrávka domácich, striedať Slovan nemôže, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po ľavej ruke Habala.
12:50 dôležité Pance vyrobil kľučku na pravej strane pri bránkovisku, Bernard ho aj teraz vychytal a puk poslal do rohu klziska.
09:45 Abdulov puk z ľavého kruhu Bernard poslal pred seba a zakrátko ho hostia dostali pod kontrolu na svoje hokejky.
08:02 dôležité Macaulay vystrelil z ľavého kruhu a Habal puk poslal reflexívne späť do hry, zatiaľ najkrajšia akcia tímu MAC.
06:51 Opäť v akcii Habal, ktorý pri ľavej žrdi likviduje puk súpera poslaný na jeho bránku z pravého kruhu.
06:46 Blake Orbán zakončil z vnútornej strany pravého kruhu, puk skončil v lapačke Habala a ukazovateľ skóre sa meniť nebude.
06:14 Abdul z medzikružia svojim švihom opečiatkoval ochranné sklo za bránkou súpera.
05:57 dôležité Slovan zakombinoval s pukom v pásme a vypracoval si prvú nebezpečnú akciu v zápase, Pance zakončil po prihrávke cez bránkovisko z ľavej strany pri bránkovisku, Bernard ho dokázal vychytať a zmenu skóre nepripustil.
02:42 Garde sa vymenilo, zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať budeme pred Bernardom.
01:50 Puk okolo mantinelu preťal všetky čiary, po zakázanom uvoľnení budeme vhadzovať po pravej ruke Habala.
01:20 Kytnár svojim príklepom z ľavého kruhu minul bránku a puk skončil na ochrannom skle.
00:30 Prvý strelecký pokus v zápase, od modrej to skúsil reklamným pukom Brance Orbán, Habal puk schoval vo svojej lapačke.
Oba tímy už máme na ľadovej ploche a pred úvodným buly dnes budeme svedkami slávnostného ceremoniálu, Martin St. Pierre dnes odohrá svoj jubilejný tisíci zápas. Gratulujeme.
Príjemný podvečer z Arény Ondreja Nepelu z Bratislavy vám želám. Slovan v belasom dnes bude hostiť chlapcov z Budapešti. MAC nastúpi na duel v bielo-čierno-žltej kombinácii farieb. Rozkorčuľovanie v plnom prúde. V bránke domácich Vladislav Habal, v bránke hostí Andreas Bernard.

HC Slovan Bratislava:

MAC Budapešť:

Rozhodca:

D. Konc st., Valach – Synek, Durmis.
Po reprezentačnej prestávke čaká HC Slovan v stredu v Bratislave ďalší zápas v aktuálnej sezóne. Belasí tím bude hostiť tím z hlavného mesta Maďarska, HC Slovan privíta tím MAC Budapešť. Belasí sa so súperom stretli už trikrát, vždy s plným bodovým ziskom. Na domácom ľade bolo skóre 3:0, dva zápasy na ihrisku súpera vyzneli pre belasých jasne v pomere 5:1 a 4:0. Slovan je i teraz favoritom zápasu.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipsport ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub MAC Budapešť a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.