USA Rakúsko ONLINE MS v hokeji 2022

15. 5. 2022 |
 

USA a Rakúsko pokračujú dnes vzájomným zápasom v programe MS v hokeji 2022. Online prenos dnešného zápasu Rakúska a Ameriky štartuje od 15:20.

Americký hokejista sa teší z gólu v slovenskej sieti. FOTO TASR/AP.

USA a Rakúsko pokračujú dnes vzájomným zápasom v programe MS v hokeji 2022. Online prenos dnešného zápasu Rakúska a Ameriky štartuje od 15:20.

USA Rakúsko ONLINE MS v hokeji 2022

Reprezentáciu USA na hokejových MS vo Fínsku doplní trojica hráčov z tímu NHL Minnesota Wild. Obranca Jon Merrill a útočníci Matt Boldy i Ryan Hartman by mali do Tampere pricestovať na začiatku budúceho týždňa, informoval web IIHF.

Pre všetkých troch to bude premiéra na svetovom šampionáte mužov, majú však už sa sebou štarty na juniorských MS do 18 i 20 rokov. Američania vo svojom prvom vystúpení v B-skupine zdolali v piatok Lotyšsko 4:1.

MS v hokeji 2022

USA - Rakúsko -:-, online prenos a výsledok dnes od 15:20

Rakúsko
2 : 3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
USA

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 15. Nissner (Kasper, Maier), 35. Huber (Wukowits, Haudum) – 35. Bellows (Meyers, Megna), 49. Gaudette (Galchenyuk, Se. Jones), 64. Hughes (Farrell). Rozhodca: Nord (SWE), Stolc (SUI) – Chaput, van Oosten (oba CAN).
Rakúsko: Kickert (Madlener) – Hackl, Maier, Zündel, Heinrich, Wolf, Kirchschläger, Wimmer, Brunner – Lebler, Haudum, Kasper – Schneider, Raffl, Nissner – Ganahl, Feldner, Baumgartner – Wukowits, Achermann, Huber.
USA: Mann (Gillies) – Se. Jones, Megna, Peeke, Schmidt, Blankenburg, Hughes – Watson, Lafferty, Kuhlman – Hayden, Galchenyuk, Bordeleau – Barber, Bellows, Meyers – Gaudette, Farrell, Lettieri.
Aktualizuj online prenos
63:07 gól USA dalo gól!
Je rozhodnuté, Američania víťazia! Farrell zobral puk Leblerovi a posunul ho do jazdy LUKEOVI HUGHESOVI, ktorý sa dostal do samostatného nájazdu na brankára Kickerta. Toho napokon prekonal presnou strelou nad ľavý betón. Asistencia: Sean Farrell.
62:05 dôležité Schneider si potiahol puk cez útočnú modrú čiaru a strelou zápästím cez obrancu opečiatkoval pravú žŕdku Mannovej bránky.
57:46 dôležité Lettieri dostal na konci amerického prečíslenia 3 proti 2 krížnu prihrávku do ľavého kruhu, odkiaľ z prvej vypálil. Presúvajúci sa brankár Kickert vyrazil puk so šťastím tesne mimo svojej bránky.
57:05 dôležité Wimmer dostal prihrávku od pravého mantinelu na vrchol ľavého kruhu, odkiaľ tvrdou strelou minul o pár milimetrov pravú žŕdku Mannovej bránky.
49:21 dôležité Kasperovu strelu zastavil americký obranca priamo pred Haudumom, ktorého bekhendové zakončenie zastavil brankár Mann ľavým betónom.
48:43 gól USA dalo gól!
Američania sa konečne dočkali využitej presilovky a vyrovnania! ADAM GAUDETTE potiahol puk do útočného pásma a strelou zápästím z vrcholu pravého kruhu namieril nechytateľne ho pravého horného rohu Kickertovej bránky. Asistencie: Alex Galchenyuk, Seth Jones.
42:06 dôležité Jones sa rýchlo obtočil okolo obrancu medzi kruhmi, Kickertovu bránku ale minul.
41:41 dôležité Gaudette pálil z prvej spomedzi kruhov a jeho strelu tečoval blokujúci Rakúšan do pravej žŕdky vlastnej bránky.
38:06 dôležité Peekeovo nahodenie od modrej tečovala hneď dvojica Američanov, rakúsky brankár Kickert ho ale dokázal pravým betónom vyraziť.
34:43 gól USA dalo gól!
Američania okamžite odpovedajú! KIEFFER BELLOWS držal puk za rakúskou bránkou a posunul si ho okolo pravej žŕdke na bekhend, ktorým ho poslal k bližšej žŕdke. Gólmana Kickerta tým úplne zaskočil a dezorientovaný rakúsky brankár sa už včas k pravej žŕdke premiestniť nedokázal. Asistencie: Ben Meyers, Jaycob Megna.
34:26 gól Rakúsko dalo gól!
Rakúšania senzačne odskakujú do dvojgólového náskoku! Haudum potiahol puk po pravej strane do útočného pásma, kde ho prihral na os klziska na Wukovitsa a ten ho posunul za obrancov na PAULA HUBERA. Ten si potiahol hrací predmet na forhend a zasunul ho za pravý betón ležiaceho brankára Manna. Asistencie: Ali Wukowits, Lukas Haudum.
32:57 dôležité Rakúsky gólman Kickert odolal ďalšej americkej šanci! Laffertyho pohotovú strelu vyrazil rakúsky brankár pred seba, odkiaľ ešte dorážal Watson. Ani on ale puk za Kickertov chrbát nepretlačil.
28:59 dôležité Haudum sa pokúsil strelou z ostrého uhla zaskočiť amerického brankára, puk ale oblúčikom preletel ponad Manna mimo americkú svätyňu. Ďalší rakúsky hokejista na zadnej žŕdke puk zasiahnuť nedokázal.
20:31 dôležité Jones našiel krásnou prihrávkou od modrej do pravého kruhu Galchenyuka, ktorý z prvej namieril do hornej žŕdky Kickertovej bránky.
14:25 gól Rakúsko dalo gól!
Rakúšania prekvapivo otvárajú skóre! Kasper si prevzal puk vo vlastnom obrannom pásme, potiahol ho po ľavej strane až za americkú bránku a odtiaľ ho prihral pred bránkovisko, kde bol BENJAMIN NISSNER. Ten zblízka poslal puk k pravej žŕdke Mannovej bránky. Asistencie: Marco Kasper, David Maier.
12:07 dôležité Najväčší rakúsky talent Kasper sa pekne prekľučkoval cez amerických obrancov medzi kruhy, svojou strelou zápästím ale tesne minul Mannovu bránku.
07:58 dôležité Bellows dostal skvelú prihrávku medzi kruhy za rakúskych obrancov a ocitol sa tak sám pred brankárom Rakúska. Forhendový blafák do ľavej strany gólman Kickert vyrazit vyrážačkou.
06:35 dôležité Lebler sa dostal k puku po vhadzovaní a pohotovo vystrelil z pravého kruhu, americký gólman Mann však úspešne zasiahol.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo