USA Rakúsko ONLINE MS v hokeji 2022

15. 5. 2022 |
 

USA a Rakúsko pokračujú dnes vzájomným zápasom v programe MS v hokeji 2022. Online prenos dnešného zápasu Rakúska a Ameriky štartuje od 15:20.

Americký hokejista sa teší z gólu v slovenskej sieti. FOTO TASR/AP.

USA a Rakúsko pokračujú dnes vzájomným zápasom v programe MS v hokeji 2022. Online prenos dnešného zápasu Rakúska a Ameriky štartuje od 15:20.

USA Rakúsko ONLINE MS v hokeji 2022

Reprezentáciu USA na hokejových MS vo Fínsku doplní trojica hráčov z tímu NHL Minnesota Wild. Obranca Jon Merrill a útočníci Matt Boldy i Ryan Hartman by mali do Tampere pricestovať na začiatku budúceho týždňa, informoval web IIHF.

Pre všetkých troch to bude premiéra na svetovom šampionáte mužov, majú však už sa sebou štarty na juniorských MS do 18 i 20 rokov. Američania vo svojom prvom vystúpení v B-skupine zdolali v piatok Lotyšsko 4:1.

MS v hokeji 2022

USA - Rakúsko -:-, online prenos a výsledok dnes od 15:20

Rakúsko
2 : 3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
USA

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 15. Nissner (Kasper, Maier), 35. Huber (Wukowits, Haudum) – 35. Bellows (Meyers, Megna), 49. Gaudette (Galchenyuk, Se. Jones), 64. Hughes (Farrell). Rozhodca: Nord (SWE), Stolc (SUI) – Chaput, van Oosten (oba CAN).
Rakúsko: Kickert (Madlener) – Hackl, Maier, Zündel, Heinrich, Wolf, Kirchschläger, Wimmer, Brunner – Lebler, Haudum, Kasper – Schneider, Raffl, Nissner – Ganahl, Feldner, Baumgartner – Wukowits, Achermann, Huber.
USA: Mann (Gillies) – Se. Jones, Megna, Peeke, Schmidt, Blankenburg, Hughes – Watson, Lafferty, Kuhlman – Hayden, Galchenyuk, Bordeleau – Barber, Bellows, Meyers – Gaudette, Farrell, Lettieri.
Aktualizuj online prenos
63:07 gól USA dalo gól!
Je rozhodnuté, Američania víťazia! Farrell zobral puk Leblerovi a posunul ho do jazdy LUKEOVI HUGHESOVI, ktorý sa dostal do samostatného nájazdu na brankára Kickerta. Toho napokon prekonal presnou strelou nad ľavý betón. Asistencia: Sean Farrell.
48:43 gól USA dalo gól!
Američania sa konečne dočkali využitej presilovky a vyrovnania! ADAM GAUDETTE potiahol puk do útočného pásma a strelou zápästím z vrcholu pravého kruhu namieril nechytateľne ho pravého horného rohu Kickertovej bránky. Asistencie: Alex Galchenyuk, Seth Jones.
34:43 gól USA dalo gól!
Američania okamžite odpovedajú! KIEFFER BELLOWS držal puk za rakúskou bránkou a posunul si ho okolo pravej žŕdke na bekhend, ktorým ho poslal k bližšej žŕdke. Gólmana Kickerta tým úplne zaskočil a dezorientovaný rakúsky brankár sa už včas k pravej žŕdke premiestniť nedokázal. Asistencie: Ben Meyers, Jaycob Megna.
34:26 gól Rakúsko dalo gól!
Rakúšania senzačne odskakujú do dvojgólového náskoku! Haudum potiahol puk po pravej strane do útočného pásma, kde ho prihral na os klziska na Wukovitsa a ten ho posunul za obrancov na PAULA HUBERA. Ten si potiahol hrací predmet na forhend a zasunul ho za pravý betón ležiaceho brankára Manna. Asistencie: Ali Wukowits, Lukas Haudum.
14:25 gól Rakúsko dalo gól!
Rakúšania prekvapivo otvárajú skóre! Kasper si prevzal puk vo vlastnom obrannom pásme, potiahol ho po ľavej strane až za americkú bránku a odtiaľ ho prihral pred bránkovisko, kde bol BENJAMIN NISSNER. Ten zblízka poslal puk k pravej žŕdke Mannovej bránky. Asistencie: Marco Kasper, David Maier.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo