Slovan Bratislava HC 05 Banská Bystrica ONLINE dnes Tipos extraliga LIVE

15. 10. 2021 |

Slovan Bratislava a HC 05 Banská Bystrica. Tipos extraliga pokračuje dnes kompletným kolom, online prenos súboja z Bratislavy štartuje rovnako ako samotný zápas od 18:00.

Hráči HC Slovan Bratislava.  Foto - TASR

Tipos Extraliga 2021

HC Slovan Bratislava vs HC 05 Banská Bystrica -:-, online prenos a výsledok dnes od 18:00

HC Slovan Bratislava
2 : 3
(1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
[ po s.n. 1 : 2 ]
HC 05 Banská Bystrica

Góly a asistencie: 16. Matoušek (Sukeľ), 49. Sersen (Gachulinec) – 29. Brejčák (Berger, Fossier), 35. Šoltés (Fossier, Berger), rozh. náj. Ihnačák. Rozhodca: Konc D., Krajčík – Knižka, Jedlička. Diváci: 2 460.
HC Slovan Bratislava: Gudlevskis (Hlavaj) – MacKenzie, Golian, Valach, Maier, Gachulinec, Sersen, Štajnoch – Zigo, Harris, Takáč – Jääskeläinen, Rapuzzi, Yogan – Sukeľ, Kytnár, Matoušek – Lukošík, Preisinger, Urbánek
HC 05 Banská Bystrica: Belányi (Gajan) – Breton, Brejčák, Žiak, Crevier-Morin, Ďatelinka, Bdžoch – Gabor, Ihnačák, Shcherbak – Fossier, Berger, Šoltés – Vašaš, Bubela, Mistele – Výhonský, Tamáši, Kabáč
gól V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC 05 Banská Bystrica.
Autorom víťazného gólu je IHNAČÁK.
62:34 dôležité Yogan korčuľoval sám na bránu, mieril medzi betóny, ale hosťujúci gólman puk vyrazil do strany!
61:21 dôležité Berger dostal výbornú prihrávku do jazdy, no pravým betónom ho vychytal Gudlevskis!
54:22 dôležité Mistele bol vo výbornej pozícii, no spomedzi kruhov trafil iba Gudlevskisa, ktorý vykorčuľoval z brány!
48:35 gól Slovan Bratislava dal gól!
MICHALOVI SERSENOVI strela sadla ako uliata a jeho príklep z ľavej strany od modrej čiary skončil v bráne! Je vyrovnané, 2:2.
Asistencia: Daniel Gachulinec
36:27 dôležité V Bratislave po jednom z osobných súbojov nevydržalo plexisklo, ktoré sa dostalo mimo svojho miesta, druhá tretina je tak predčasne ukončená, nasleduje prestávka v trvaní 18 minút a potom rovno tretia tretina.
34:27 gól Banská Bystrica dala gól!
Hostia otáčajú skóre a po prvýkrát v dnešnom stretnutí vyhrávajú! Fossier si počkal na pohyb DÁVIDA ŠOLTÉSA a spoza brány mu adresoval presný pas, Šoltés trafil popod Gudlevskisov betón k pravej žŕdke!
Asistencie: Mitchell Fossier, Ján Brejčák
33:17 dôležité Zigo sa už chystal zakončiť do odkrytej brány, no v poslednej chvíli sa puk odrazil mimo jeho čepele!
28:18 gól Banská Bystrica dala gól!
JÁN BREJČÁK vypálil po prihrávke Bergera z prvej od modrej, Gudlevskis mal zakrytý výhľad, nestihol správne zareagovať a puk skončil za jeho chrbtom. Je vyrovnané, 1:1!
Asistencie: Charles Berger, Mitchell Fossier
25:42 dôležité Gudlevskis išiel na ľad a výborným zákrokom zachránil svoj tím od vyrovnávajúceho gólu!
25:02 dôležité Slovan hrozí aj v oslabení, stopercentnú šancu nepremenil Harris!
19:12 dôležité B. Bystrica mohla vyrovnať! Šoltés našiel krížnou prihrávkou Fossiera, ktorý zakončoval z prvej do odkrytej brány, no Gudlevskis sa presunul a ukryl puk v lapačke!
15:19 dôležité Situácia ešte bola posudzovaná na videu, zisťovalo sa, či bránka nebola posunutá skôr, ako bol vsietený gól. To sa nestalo, a tak gól definitívne platí.
15:19 gól Slovan Bratislava dal gól!
Úvodný gól stretnutia strieľa Slovan. Presadil sa z rýchleho útoku, keď strelu Sukeľa do hornej časti brány Belányi kryl, no na dorážku TOMÁŠA MATOUŠEKA už bol prikrátky.
Asistencia: Jakub Sukeľ
12:58 dôležité Výborná šanca hostí. Po prihrávke Fossiera zakončoval z bezprostrednej blízkosti Tamáši, no trafil len výborného brankára!
09:23 dôležité Gabor vydoloval puk pri mantineli a ocitol sa s ním sám zoči voči domácemu gólmanovi, dal si to na bekhend, no nedvihol puk ponad Gudlevskisov betón!
04:05 dôležité B. Bystrica chybovala v rozohrávke, puk získal Zigo, zoči voči Belányimu však netrafil bránu.