ŠK Slovan Bratislava Pohronie ONLINE Fortuna liga dnes

20. 2. 2021 |

ŠK Slovan Bratislava dnes doma privíta FK Pohronie. Sledujte ONLINE prenos od 14:00 hod.

Hráči ŠK Slovan Bratislava. FOTO TASR.

Bealsí budú chcieť odčiniť zaváhanie spred týždňa, keď vonku len remizovali s MFK Ružomberok 0:0. V 9. minúte sa "belasí" postarali o vzruch pred domácou bránkou, ale šanca z toho nebola. Na druhej strane v 29. minúte Brenkus vystrelil zblízka, ale trafil len hráča súpera.

ŠK Slovan Bratislava Pohronie ONLINE Fortuna liga dnes LIVE

V 39. minúte sa po malej domov od Pauscheka sa do problémov dostal brankár hostí Greif, keď ho napádal Regáli, ale situáciu vyriešil. Okrem týchto troch momentov prvý polčas už nič viac nepriniesol.

V mrazivom počasí, keď teplota sa držala na mínus šesť stupňov Celzia, mužstvá do prestávky ponúkli len medzišestnástkový futbal bez jedinej strely na bránku.

Druhé dejstvo sa už nieslo v znamení zvýšenej aktivity majstra. V 51. minúte mali domáci aj šťastie, keď Pauschek vystrelil a pred ružomberskou bránkou trafil spoluhráča Daniela. V 62. minúte Ďungel sprava poslal center pred bránku "belasých", našiel síce Regáliho, no ten loptu nespracoval.

V 64. minúte Bajričovu hlavičku vykryl Krajčírik. O chvíľu nato sa vo veľkej šanci ocitol Moha, no jeho krížna strela tesne minula ľavý dolný kút bránky MFK. V 84. minúte Greif vychytal Regáliho, ktorý vypálil z bezprostrednej blízkosti, ale z uhla.

ŠK Slovan Bratislava
1 : 0
(0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Góly: 48. Daniel (Strelec). ŽK: 37. De Marco (SBA) – 88. Pavlík (POH). Rozhodca: Prešinský – Perát, Jánošík.
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Bajrić, Božikov, De Marco – Holman (14. Rabiu), de Kamps – Daniel, Weiss (68. Ratão), Moha (78. Čavrić) – Strelec (78. Ožbolt).
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Štrba, Pavlík, Heurtaux, Petrák (86. Ladji) – Bangala (57. Galuška) – Badolo (57. Chvěja), Weir (73. Blahút), Mazan, Fadera – Da Silva (73. Adamec).
48 gól Slovan dal gól!
Z ničoho nič idú belasí do vedenia! Weiss vysunul kolmou prihrávkou Strelca, ktorý prihral z ľavej strany pred bránu ERIKOVI DANIELOVI a ten už z piatich metrov zakončoval do prázdnej brány! Slovan vyhráva 1:0.