Sereď Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga 2020 dnes

5. 12. 2020 |

Sereď, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. Sereď dnes bude čeliť futbalistom Spartak Trnava. Ako súboj dopadne môže sledovať ONLINE od 14:00 hod. live.

Na snímke radosť hráčov Trnavy po strelení gólu v zápase 1. kola Fortuna ligy  FC Spartak Trnava - ŠKF iClinic Sereď v Trnave 21. júla 2019. FOTO TASR - Lukáš Grinaj

Sereď, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga 2020, dnes, live, sobota. Spartak Trnava prichádza do Serede po prehre s DAC Dunajská Streda, s ktorou prehral 0:2.

Pred začiatkom stretnutia zablahoželali domáci k životnému jubileu brankárovi Františkovi Kozinkovi a trénerovi Dušanovi Radolskému. Následne si minútou ticha uctili prítomní úmrtie trénera Jána Hucka.

Celý prvý polčas sa hral obojstranne útočný futbal. Ani jednému mužstvu nevychádzali zakončenia, i keď šancí na oboch stranách niekoľko bolo. Už v 6. minúte tečovala trnavská obrana na roh nebezpečnú strelu Kalmára.

O chvíľu strelu Divkoviča kryl Rusov a táto akcia sa vzápätí zopakovala. Domáci mali prvú príležitosť v 14. minúte, ale centrovanú loptu Vlaska zneškodnil brankár Jedlička.

V 21. minúte hlavičkoval nad bránku DAC Pačinda po centrovanej lopte sprava. V 31. minúte po faule na Pačindu nevyužili domáci ponúknutú šancu z priameho kopu. Domáci mali do polčasu ešte dva rýchle kontraútoky, oba však so zbabranou koncovkou.

V druhom polčase boli hostia futbalovejší a odhalili viacero slabín domácich. V 49. minúte kryl Rusov priamy kop Kalmára. V 56. minúte vnikol do otvorenej trnavskej obrany Ramírez, strelou po zemi prekonal Rusova a Dunajská Streda sa dostala do vedenia.

O štyri minúty po centri z pravej strany a zaváhaní brankára Rusova upravil Nicolaescu hlavou na 0:2. Na druhej strane zneškodnil dve hlavičky domácich brankár Jedlička a v 78. minúte autor druhého gólu DAC najskôr prestrelil bránu a o dve minúty ju prehlavičkoval. Dunajská Strada tak v Trnave vyhrala tretíkrát za sebou.

ŠKF Sereď
2 : 6
(0:4)
FC Spartak Trnava

Góly: 75. Pankarićan, 88. Pankarićan – 5. Saymon (Bamidele Isa), 10. Adekuoroye (vla.), 43. Michalík (vla.), 45+3. Saymon, 68. Bamidele Isa, 87. Pačinda. ŽK: 7. Adekuoroye (SER), 39. Michalík (SER) – 45. Tumma (TRN). 2.ŽK=ČK: 45+1. Adekuoroye (SER) – 74. Tumma (TRN). Rozhodca: Prešinský – Somoláni, Borsányi.
ŠKF Sereď: Yakubu – Mečiar (30. Slaninka), Ba, Michalík (77. Jarovič), Morong – Adekuoroye, Tatranský (30. Potoma) – Iván, Šumský (46. Pankarićan), Bušnja – Jureškin (46. Duranski).
FC Spartak Trnava: Rusov – Miković (60. Tsaousis), Tumma, Grič (79. Mihal), Turňa – Yao (76. Pačinda), Bukata, Savvidis (60. Kóša), Kolesár, Saymon (76. Jónsson) – Bamidele Isa.
88 gól Sereď dala gól!
Tak s gólmi v tomto zápase ešte nekončíme. FILIP PANKARIČAN sa elegantne preštrikoval pomedzi dvojicu trnavských hráčov a ľavačkou k žrdi zakončil svoju individuálnu akciu.
87 gól Trnava dala gól!
Trnava nastrieľala Seredi už poltucet gólov. ERIK PAČINDA si spracoval prihrávku za pokutovým územím. Najprv naznačil prihrávku, potom však ľavačkou prudko vystrelil k žrdi a prekonal Yakubuho.
86 dôležité Bamidele Isa mohol pridať svoj druhý gól v zápase po prihrávke od Mihála. Strieľal prízemne z vnútra šestnástky, mieril však iba do bližšej žrde.
80 dôležité Senad Jarovič ostal chvíľu nepovšimnutý a ihneď to využil. Dostal sa k strele z hranice šestnástky a nastrelil protiľahlú ľavú žrď.
75 gól Sereď dala gól!
Sereď koriguje vedenie Trnavy. Po Ivánovej štandardke, ktorá letela na brvno ostala lopta ešte v hre, v päťke sa dobre zorientoval FILIP PANKARIČAN a znížil na 1:5.
68 gól Trnava dala gól!
Trnavský gólostroj pokračuje aj v druhom polčase. YUSUF BAMIDELE ISA vyrazil dopredu po ľavej strane, Slaninka jeho zneškodnenie podcenil, nechal ho prejsť k päťke a odtiaľ tvrdou strelou Bamidele prekonal Yakubuho.
45+3 gól Trnava dala gól!
Vyzerá to tak, že Trnava už v priebehu prého polčasu zlikviduje Sereď. Bukata strieľal spoza šestnástky, Yakubu vyrážal len pred seba, tam sa zjavil SAYMON CABRAL a zblízka chladnokrvne dorazil.
43 gól Trnava dala gól!
Spartak po rohovom kope strieľa tretí gól. Trnavčania mali rohový kop, zahrával ho Kolesár. Nešťastníkom v tejto situácii je Ľubomír Michalík, ktorý si center na bližšiu žrď hlavičkou zrazil do vlastnej brány.
10 gól Trnava dala gól!
Spartak získava dvojgólové vedenie. Hostia mali k dispozícii rohový kop, ktorý kopal Kolesár. Pred šestnástkou vyskočil vo vzduchu Adekuoroye, hlavičkoval do vlastnej brány. Lopta mierila do žrde a následne do brankára Yakubuho. Vyzeralo to centimetrovo, rozhodcovia však gól uznali a Trnava vedie 0:2.
5 gól Trnava dala gól!
Po ľavom krídle dopredu prenikol Yusuf Bamidele Isa, ktorý ponúkol presnú prihrávku pred bránku na kopačku SAYMONA CABRALA a ten z prvej zblízka už nemal problém zakončiť.