Real Madrid a Sergio Ramos sa nevedia dohodnúť na novej zmluve, hrozí aj jeho odchod

26. 10. 2020 |
 

Real Madrid, Sergio Ramos, La Liga, zmluva, odchod. Sergio Ramos môže opustiť budúci rok Real Mardrid. Kapitán "pusiniek" sa totiž nevie dohodnúť na novej zmluve, ktorá mu končí ubdúci rok v lete.

Futbalista Realu Madrid Sergio Ramos gestikuluje v zápase proti  Tottenhamu Hotspur na turnaji Audi Cup v Mníchove 30. júla 2019. FOTO TASR/AP    

Real Madrid, Sergio Ramos, La Liga, zmluva, odchod. Futbalista Realu Madrid a kapitán tímu Sergio Ramos by budúci rok mohol opustiť klub, ak sa s jeho vedením nedohodne na novej zmluve. Uviedol to portál goal.com.

Ramosovi vyprší súčasný kontrakt v lete 2021 a podľa zdroja ho chce Real predĺžiť o jeden rok. Španielsky obranca však chce dvojročnú zmluvu. Očakáva sa, že diskusie o novej dohode sa zintenzívnia v januári. Ak sa strany nedohodnú, je možné, že Ramos klub opustí.

Sergio Ramos sa stal ústrednou postavou aj v poslednom víkendovom súboji El Clásico. Real Madrid v ňom totiž zdolal rivalov z FC Barcelona 3:1, pričom Ramos strelil rozhodujúci gól.

Real sa vďaka tomu posunul na prvú priečku tabuľky so ziskom 13 bodov. Barcelona, na ktorej štadióne Camp Nou sa pre pandémiu nového koronavírusu hralo bez divákov, má pod vedením nového trénera Ronalda Koemana 7 bodov a bilanciu 2-1-2, absolvovala o zápas menej.

Kapitán Realu Madrid po zápase hodnotil aj nedávnu prehru z Ligy majstrov,.keď na vlastnej pôde neuspeli a senzačne podľahli s Šachtarom Doneck 2:3. "Zlým obdobiam sa nedá vyhnúť, dúfame však, že to naše trvalo len týždeň. Uspieť v domovskom stánku najstaršieho rivala vždy zdvihne náladu," povedal Ramos.

Tridsaťštyriročný futbalista hájil farby kráľovského klubu od roku 2005, predtým hrával za Sevillu, ktorej je odchovancom. V drese Madridčanov doteraz získal 22 trofejí vrátane štyroch v Lige majstrov a piatich španielskych majstrovských titulov.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo