Pohronie Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga 2020 dnes live

21. 11. 2020 |

Spartak Trnava, Fortna liga, FK Pohronie, online prenos, live, futbal. Spartak Trnava dnes cestuje na trávnik Pohronia. Sledujte ONLINE prenos od 14:00 hod. live.

Na snímke radosť hráčov Trnavy po strelení gólu v zápase 1. kola Fortuna ligy  FC Spartak Trnava - ŠKF iClinic Sereď v Trnave 21. júla 2019. FOTO TASR - Lukáš Grinaj

Spartak Trnava cestuje na zápas 14. kola Fortuna ligy po reprezentačnej prestávke s chuťou nadvizať na víťazstvo v Ružomberku 1:0.

Prvý polčas bol cca pred dvoma týždňami až príliš pokojný, čo sa týka futbalového vzruchu a aj celkovo futbalovo diétny. Vpredu pohrozili len Trnavčania, kým domáci futbalisti sa k bezprostrednému ohrozeniu brány súpera ani nedostali.

V 9. minúte Vlasko z pravej strany poslal roh do "malého vápna" a Savvidis hlavou zatriasol ružomberským brvnom. V 29. minúte Grič zvnútra šestnástky minul domácu bránu. V 43. minúte brankár MFK Macík zlikvidoval nebezpečnú Tummovu hlavičku.

V 63. minúte sa o prvé vážnejšie nebezpečenstvo pred bránou hostí postaral Mrva, no jeho hlavička neskončila v sieti. Ružomberčania si pýtali rohový kop, ale rozhodcovia boli iného názoru. A Trnavčania hneď z protiútoku do otvorenej obrany súpera udreli, keď zoči-voči Macíkovi sa presadil Yusuf.

V 75. minúte sa striedajúci Ďungel ocitol v sľubnej streleckej pozícii v pokutovom území súpera, lenže jeho pravačka nenašla pravý dolný kút brány Spartaka. V 79. minúte však mohlo byť 0:2, Yaova bomba skončila na ružomberskej žrdi.

Hostia, hoci viedli, nestiahli sa a stále sa snažili byť aktívni, čo domácim hráčom robilo problémy. V nadstavenom čase obrovskú príležitosť spálil Yao. Potom na druhej strane Rusov "vyzmizíkoval" tutovku J. Maslovi. Na stave sa už ale nič nezmenilo a Trnava si spod Čebraťa odniesla všetky tri body.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
3 : 3
(1:0)
FC Spartak Trnava

Góly: 17. Weir, 69. Petrák, 80. Bimenyimana – 51. Yao (Saymon), 61. Vlasko, 90+3. Savvidis. ŽK: 26. Miković (TRN), 80. Rusov (TRN). Rozhodca: Smolák – Ádám, Roszbeck – Očenáš.
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Jacko, Pavlík, Špiriak – Petrák, Weir, Audino (63. Badolo), Obročník (56. Chríbik), Mazan – Blahút (63. Bimenyimana), Fadera.
FC Spartak Trnava: Rusov – Turňa, Grič, Izuchukwu (84. Kóša), Tsaousis (46. Vlasko) – Savvidis – Saymon, Bukata, Miković (84. Pačinda), Yao (81. Kolesár) – Bamidele Isa.
90+3 gól Trnava dala gól!
Spartak získal priamy kop, v šestnástke bol už aj Dobrivoj Rusov. Následne prišiel roh, po ktorom veľmi dlho žongloval s loptou Erik Pačinda. Strela mu nevyšla, avšak KYRIAKOS SAVVIDIS zakončil z voleja a vyrovnáva v úplnom závere.
89 dôležité Cédric Badolo vyslal veľmi dobrú strelu z diaľky, ktorá smerovala k vzdialenejšej žrdi. Dobrivoj Rusov predviedol výborný reflexívny zákrok.
82 dôležité Matúš Turňa sa dostal k hlavičke, ktorá vôbec nebol márna. Brankár Tomáš Jenčo vytiahol veľmi dobrý zákrok.
80 gól Pohronie dalo gól!
Lopta končí za čiarou, domáci idú do vedenia. Center bol nasmerovaný na bránku, Dobrivoj Rusov na čiare nezasiahol, pretože tam bola skrumáž, v ktorej sa ako posledný dotkol lopty BON-FILS CALEB BIMENYIMANA. Rusov avizuje faul na svoju osobu, no nepískalo sa.
76 dôležité Peter Mazan a Cédric Badolo zakombinovali na pravom krídla, následne prišiel pas do päťky. Bon-Fils Caleb Bimenyimana mal obrovskú šancu, zakončoval z prvej. Fantasticky sa presunul brankár Dobrivoj Rusov, ktorý vytiahol exkluzívny zákrok.
69 gól Pohronie dalo gól!
Cédric Badolo sa síce v šestnástke nepresadil, no sprava centroval Peter Mazan a lopta prepadla na zadnú stranu päťky. Voľný BERNARD PETRÁK prudkou strelou napol sieť.
61 gól Trnava dala gól!
Striedajúci JÁN VLASKO si prebral loptu pred šestnástkou Pohronia, následne zamieril k bližšej žrdi. Zakončenie po trávniku nedokázal Jenčo chytiť.
58 dôležité James Weir si nabehol k päťke, kde aj dostal prihrávku. Mal výbornú šancu, avšak perfektne zasiahol Anthony Izuchukwu a loptu zrazil na roh.
51 gól Trnava dala gól!
De Barros Cabral Saymon dostal výbornú kolmicu do šestnástky, prihrával ešte do päťky, kde osamotený YANN YAO nemal problém rozvlniť sieť.
41 dôležité James Weir sa dostal do šestnástky, kde prudko prihrával do päťky. Trnavčania loptu iba posunuli pred seba, Ivan Audino vo veľmi šanci dorážkou trafil nohu Savvidisa.
34 dôležité Trnava založila rýchly protiútok. Yann Yao vyslal pas za obranu na nabiehajúceho spoluhráča, pred ním odkopával Tomáš Jenčo. Prihral priamo na Yaa, ktorý z diaľky minul bránku Pohronia.