Petra Vlhová dnes slalom 1. kolo Soldeu ONLINE prenos

18. 3. 2023 |
 

Sledujte s nami 1. kolo slalomu žien a držte palce Petre Vlhovej. Preteky sa začínajú od 10:30 hod. 

Lyžiarka Petra Vlhová v super-G žien v rámci finále Svetového pohára v alpskom lyžovaní v andorrskom Soldeu. Foto - TASR/AP

Super-G Svetového pohára našej lyžiarke Petre Vlhovej nevyšlo. Poslednú ženskú trofej končiacej sa sezóny si vybojovala vo štvrtok vo finálovej súťaži v andorrskom Soldeu švajčiarska zjazdárka Lara Gutová-Behramiová, keď ju vyhrala s náskokom 22 stotín na Talianku Federicu Brignoneovú, tretia bola Nórka Ragnhild Mowinckelová (+0,47 s).

Sledujte s nami 2. kolo online.

Petra Vlhová skončila na 20. priečke (+2,08) v redukovanom finále nebodovala a v celkovom poradí SP klesla priebežne na 4. miesto.

Petra Vlhová dnes slalom 1. kolo Soldeu ONLINE prenos

Petra Vlhová odštartuje slalom ako prvá - s číslom jedna, za ňou pôjde jej veľká rivalka a favoritka Američanka Mikaela Shiffrinová. Číslo tri bude mať druhá v hodnotení slalomu Švajčiarka Wendy Holdenerová. So štvorkou na drese pôjde Chorvátka Leona Popovičová, päťku si vyžrebovala Anna Swennová-Larssonová.

Naša Martina Dubovská má číslo 19. 

Prvé kolo sa začína od 10:30 hod, druhé kolo na programe od 13:30 hod. 

 

Vlhová už nemá šancu získať malý glóbus za slalom, ten si už zaistila Mikaela Shiffrinová. Vlhová chce zabojovať o umiestnenie v prvej trojke hodnotenia slalomu. Na druhú Wendy Holdenerovú stráca 80 bodov, pred štvrtou Lenou Duerrovou má však náskok - 55 bodov.

SP v lyžovaní

Petra Vlhová slalom online dnes Soldeu

Aktualizuj online prenos
21 dôležité Mina Fuerst Holtmannová z Nórska taktieť začala dobre, ale aj jej strata išla postupne hore. V cieli však končí na peknom deviatom mieste!
11 dôležité Zrinka Ljutićová z Chorvátska spravil obrovskú chybu hneď vo vrchnej časti trate. Napokon sa však vrátila, ale do cieľa nedošla. Spravila totiž ďalšiu chybu a vypadáva!
9 dôležité Ana Buciková odjazdila solídnu jazdu. Nedokázala však zaútočiť na najvyššie priečky a v cieli je priebežne šiesta so stratou +1,29!
4 dôležité Leona Popovićová predviedla taktiež kvalitnú jazdu, ale v spodnej časti trate začala strácať a v cieli je druhá so stratou +0,32 sekundy!
3 dôležité S trojkou sa nástraham trate vydala Wendy Holdenerová. Skúsená Švajčiarka však v cieli stráca až +1,16 sekundy!
dôležité Hneď s číslom 1 odštartuje Petra Vlhová!
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo