Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana zjazdové lyžovanie

23. 2. 2020 |
 

Petra Vlhová, dnes, kombinácia, ženy, online prenos, 1. kolo, Crans Montana, zjazdové lyžovanie. Online prenos 1. kola dnešnej kombinácie SP v zjazdovom lyžovaní v Crans Montane s Petrou Vlhovovu štartuje od 10:30.

Petra Vlhová sa teší z víťazstva v obrovskom slalome žien na Svetovom pohári v alpskom lyžovaní 8. marca 2019 v Špindlerovom Mlyne. FOTO TASR - Martin Baumann

Petra Vlhová, dnes, kombinácia, ženy, online prenos, 1. kolo, Crans Montana, zjazdové lyžovanie. Online prenos 1. kola dnešnej kombinácie SP v zjazdovom lyžovaní v Crans Montane s Petrou Vlhovovu štartuje od 10:30.

Petra Vlhová dnes kombinácia ženy online 1. kolo Crans Montana zjazdové lyžovanie dnes od 10:30

Petra Vlhová, dnes, kombinácia, ženy. Po dvoch zjazdoch pokračuje program Sevtového pohára v zjazdovom lyžovaní dnešnou kombináciou.

Petra Vlhová sa na štart dnes postaví ako veľká favoritka, jej schopnosti v rýchlostných i točivých disciplínach by dnes mohli zafungovať.

Lyžiarky dnes čaká od 10:30 1. kolo v ktorom sa bude jazdiť super-G, potom od 13:30 je na programe slalom. Časy z oboch disciplín sa spočítajú a určia víťazku dnešnej kombinácie.

"Dôležité bude zvládnuť super-G, aby som na víťazku nestratila veľa bodov. Slalom bude zaujímavý, pretože bude asi mäkká trať. Teraz sa budem sústrediť na super-G a v slalome budem naháňať čo sa bude dať," povedala v sobotu Petra Vlhová.

Slovenská lyžiarka je pred dnešnými pretekmi v celkovom poradí Svetového pohára v lyžovaní žien na 3. mieste s 1139 bodmi.

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte

SP v zjazdovom lyžovaní 2020

Petra Vlhová kombinácia zjazdové lyžovanie ženy 1. kolo online prenos dnes od 10:30

 

 

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte

Aktualizuj online prenos
časová značka Prvé kolo kombinácie žien vo švajčiarskom Crans Montana sa práve skončilo!
37 No a Breezy Johnsonová uzatvorila prvé kolo tohto preteku. V cieli sa zaradila na veľmi slušné 18. miesto a takisto ju teda uvidíme v druhom kole.
36 Ostávajú posledné dve pretekárky prvého kola a obe sú z USA. Alice McKennisová sa v cieli zaradila na predbežné 28. miesto a v druhom kole sa tak predstaví.
35 Jennifer Piotová z Francúzska bola lepšia a ide na predbežné 17. miesto. Simaderová z Kene sa tak do druhého kola nedostane.
34 Sabrina Simaderová pochádza tiež z exotickej krajiny, svojho zástupcu tu tak má Keňa. Simaderová sa dostáva na predbežné 30. miesto, jej účasť v druhom kole je teda veľmi nejasná.
33 dôležité Candace Crawfordová z Kanady je dnes treťou pretekárkou, ktorá prvé kolo nedokončila!
32 Laura Pirovanová z Talianska môže byť veľmi spokojná so svojou jazdou, dokázala sa vyšplhať na predbežné 7. miesto!
31 Mirjam Puchnerová z Rakúska zahájila nekompletnú štvrtú desiatku štartovnej listiny. V cieli sa zaraďuje na predbežné 26. mieto a tak ešte nemá účasť v druhom kole istú.
Nasleduje krátka reklamná prestávka.
30 Domáca reprezentantka Jasmina Suterová uzatvorila tretiu desiatku štartovnej listiny. V cieli jej to stačí na predbežné 13. miesto a tak ju uvidíme aj v druhom kole.
29 Maruša Ferková zo Slovinska sa takisto pozrie do druhého kola, so svojou jazdou môže byť spokojná, predbežne sa dostáva na 8. miesto!
28 Laura Gaucheová z Francúzska sa dostáva na predbežné 19. miesto a mala by sa teda predstaviť aj v druhom kole, v ktorom sa pôjde slalom.
27 Máme tu aj zástupcu exotickej krajiny, Angélica María Simariová Birknerová z Argentíny sa v cieli zaraďuje na predbežné posledné 25. miesto.
26 Pri neúčasti Mikaely Shiffrinovej je Alice Merryweatherová dnes najvyššie postavenou reprezentantkou USA. Tá môže byť veľmi spokojná so svojou jazdou, vyšvyhla sa veľmi vysoko, konkrétne na 6. miesto!
25 Lisa Grillová z Rakúska sa s časom 1:21.87 zaraďuje na predbežné 23. miesto, čo je v rámci prvého kola zatiaľ posledné.
24 Početné zastúpenie Talianska v tomto preteku ešte rozširuje aj Nadia Delagová. Tá sa zatiaľ zaraďuje na predbežné 20. miesto a v druhom kole by sa tak mala predstaviť.
23 Hlavné favoritky už odjazdily, ale stále prebieha boj o postup do druhého kola, kde sa dostane 30 najlepších. Michaela Heiderová z Rakúska sa zaraďuje na predbežné 15. miesto.
22 Svojho jediného zástupcu má Rusko v podobe Julijy Pleškovovej. Ani jej však jazda nevyšla podľa predstáv a ide na predbežné 19. miesto, odkiaľ odsúva Muzaferijaovú.
21 Elvedina Muzaferijaová z Bosny a Hercegoviny zahájila tretiu desiatku štartovnej listiny. Medzi favoritky určite nepatrí a jej strata výrazne narastala až do ciela. Je na predbežnom 19. mieste, je to zatiaľ najhorší čas prvého kola.
Nasleduje krátka reklamná prestávka.
20 Franziska Gritschová z Rakúska uzatvorila druhú desiatku štartovnej listiny. V cieli sa zaraďuje na predbežné piate miesto, takisto jej úplne nevyšla tá kritická časť trate.
19 Domáci fanúšikovia opäť prejavujú svoje veľké emócie, na trať sa dostala ďalšia reprezentantka Švajčiarska a to Michelle Gisinová. Tá išla úvod priam fantasticky a mala lepšie medzičasy, ale nezvládla potom záver trate a stačí to až na predbežné piate miesto, kľudne z toho však mohla byť aj líderská pozícia, čo musí Michelle Gisinovú veľmi mrzieť!
18 Patrizia Dorschová z Nemecka je jediným zástupcom tejto krajiny v týchto dnešných pretekoch. Aj jej strata je cez dve sekundy a stačí to na delené 13. miesto.
17 Ďalším dnešným zástupcom domácej krajiny je Rahel Koppová. V cieli bola jej strata vyše dvoch sekúnd a to jej stačí na predbežné 11. miesto.
16 dôležité Ihneď je tu však zmena na treťom mieste! Ester sa musí posunúť na štvrtú pozíciu, pretože o niečo lepší čas mala Nina Ortliebová z Rakúska!
15 dôležité Prvé kolo už stihla absolvovať aj česká reprezentantka Ester Ledecká! Takisto môže byť s prvým kolom veľmi spokojná, priebežne sa zaraďuje za našu reprezentantku a to na tretie miesto!
14 dôležité Po našej reprezentantke sa na trať dostala ďalšia Talianka a to konkrétne Nicol Delagová. Tá sa však pridáva ku svojej krajanke Bassinovej, vypadla v rovnakej časti trate a tak ani ona dnes klasifikovaná nebude!
13 dôležité Slovenská reprezentantka je napokon o 0.58 stotín horšia ako Brignoneová, takže sa Petra Vlhová zaraďuje na predbežné druhé miesto! Strata nie je až taká hrozná, do druhého kola je to vynikajúca pozícia!
13 Peťa sa pustila do agresívnej jazdy, zatiaľ sú straty na Talianku len minimálne. Najťažšia časť trate ju však ešte len čaká.
13 dôležité Slovensko pozor! Na trať ide Petra Vlhová, držme palce!
12 Po nej sa na trati predstavila Nevena Ignjatovićová zo Srbska. Na jednotlivých medzičasoch sa jej strata len zvyšovala, zatiaľ to stačí na predbežné 8. miesto.
11 Druhú desiatku štartovnej listiny otvorila Romane Miradoliová z Francúzska, ktorá je špecialistkou na kĺzavé disciplíny. V cieli je to stačí až na predbežné 9. miesto.
Nasleduje krátka reklamná prestávka.
10 Jej reprezentačná kolegyňa Elena Curtoniová uzatvorila prvú desiatku pretekárok. So svojou jazdou však spokojná nebude, jej strata narastala, ale v cieli to zlepšila a priebežne ide na 10. miesto.
9 dôležité Svojho druhého zástupcu vyslalo na trať Taliansko. Marta Bassinová išla úvod trate veľmi dobre, ale potom nezvládla ďalší prejazd, dostala sa von z trate a tak dnes klasifikovaná nebude!
8 Marie-Michéle Gagnonová z Kanady sa na trať dostala ako ôsma v poradí. Postupune jej strata narastala a v cieli to stačí na predbežné 6. miesto.
7 Na trať sa dostala dvojnásobná majsterka sveta v tejto disciplíne Wendy Holdenerová zo Švajčiarska, domáci fanúšikovia tak okamžite jásajú. V úvode nabrala stratu, ale postupune sa to zlepšovalo, ale v cieli to stačí na predbežné druhé miesto.
6 Aj Francúzsko má dnes početné zastúpenie, ako prvá sa z tejto krajiny dostala na trať Tifany Rouxová. Jej stata začala postupune narastať a zatiaľ sa zaraďuje na posledné 6. miesto.
5 dôležité Na trať sa dostala druhá žena celkového poradia SP a to Federica Brignoneová z Talianska. V prvom ďalekom skoku mala však veľké problémy, ale predsa len si náskok udržala. V cieli ide na prvé miesto, bola lepšia o 1.65 sekundy a to je hodená rukavica pre ostatných!
4 Priska Nuferová je dnes prvou zástupkyňou domácej krajiny. Jednotlivé medzičasy však mala horšie a ďaleko zašla aj pod bránu v strede trate. Priebežne sa dostáva až na 3. miesto.
3 Prvým zástupcom Kanady v tomto preteku je Roni Remmeová. Na štarte mala problémy pri prechode bránkou, ale postupune naberala na rýchlosti a tak si zlepšovala aj svoj náskok. Napokon je o tri stotiny lepšia ako Štuhecová.
2 Ako druhá sa dnes na trať dostala Ilka Štuhecová zo Slovinska, dvojnásobná majsterka sveta v zjazde. Slovinka mala lepší čas ako Rakúšnaka a tak ide na prvé miesto. Jednotlivé medzičasy mala Štuhecová lepšie, ale záver trate nebol z jej strany tak ideálny.
1 Dnešné preteky otvorila Ramona Siebenhoferová z Rakúska. V cieli je jej čas 1:18.05, od tohto času sa teda budeme odvíjať ďalej. Rakúšanke nevyšiel štart, kde stratila viacej času.
časová značka Prvé kolo kombinácie žien v švajčiarskom Crans Montana sa práve začalo!
Prajem príjemné športové dopoludnie všetkým fanúšikom zjazdového lyžovania a slovenského športu! Vo švajčiarskom stredisku sa dnes uskutoční kombinácia žien, ktorá je rozdelená na dve kolá. V tom prvom absolvuje 37 pretekárok Super-G a v tom druhom to bude slalom.

Pochopiteľne sa tohto podujatia zúčastní aj naša Petra Vlhová, ktorá hlavne v druhom kole bude patriť medzi hlavné favoritky. Je teda pre ňu dôležité, aby si v prvom kole vypracovala čo najlepšiu východiskovú pozíciu do druhého kola.

Na štarte je už všetko pripravené, prvé kolo kombinácie žien vo švajčiarskom Crans Montana sa tak čoskoro začne. Prajem príjemný športový zážitok!
Štartovná listina 1. kola – Super-G:

1. Ramona Siebenhoferová (AUT)
2. Ilka Štuhecová (SLO)
3. Roni Remmeová (CAN)
4. Priska Nuferová (SUI)
5. Federica Brignoneová (ITA)
6. Tifany Rouxová (FRA)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
9. Marta Bassinová (ITA)
10. Elena Curtoniová (ITA)
11. Romane Miradoliová (FRA)
12. Nevena Ignjatovićová (SRB)
13. Petra Vlhová (SVK)
14. Nicol Delagová (ITA)
15. Ester Ledecká (CZE)
16. Nina Ortliebová (AUT)
17. Rahel Koppová (SUI)
18. Patrizia Dorschová (GER)
19. Michelle Gisinová (SUI)
20. Franziska Gritschová (AUT)
21. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
22. Julija Pleškovová (RUS)
23. Michaela Heiderová (AUT)
24. Nadia Delagová (ITA)
25. Lisa Grillová (AUT)
26. Alice Merryweatherová (USA)
27. Angélica María Simariová Birknerová (ARG)
28. Laura Gaucheová (FRA)
29. Maruša Ferková (SLO)
30. Jasmina Suterová (SUI)
31. Mirjam Puchnerová (AUT)
32. Laura Pirovanová (ITA)
33. Candace Crawfordová (CAN)
34. Sabrina Simaderová (KEN)
35. Jennifer Piotová (FRA)
36. Alice McKennisová (USA)
37. Breezy Johnsonová (USA)
Vítam všetkých priaznivcov zjazdového lyžovania pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na prve kolo kombinácie žien v Crans Montana so začiatkom o 10:30.

Dianie SP v tomto športe sa presunulu do švajčiarskeho strediska, kde sa diváci mohli tešiť hlavne na rychlostné disciplíny. Dnes je na programe kombinácia, ktorá pozostáva zo Super-G a slalomu. Petra Vlhová bude súčasťou aj tohto preteku a my veríme, že opäť podá čo najlepší výkon a získa veľmi dôležité body do priebežného poradia SP.
Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť sa začne o 10:30.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo