Petra Vlhová 2. kolo slalom ženy dnes ONLINE PRENOS Špindlerov Mlyn

29. 1. 2023 |

Sledujte s nami ONLINE 2. kolo slalomu v Špindlerovom Mlyne, ktoré sa začína od 12.15 hod.

Lyžiarka Petra Vlhová v 1. kole slalomu žien Svetového pohára v alpskom lyžovaní v českom Špindlerovom Mlyne v nedeľu 29. januára 2023. Foto TASR - Martin Baumann

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová figurovala po odjazdení elitej pätnástky 1. kola nedeľňajšieho slalomu Svetového pohára na 6. mieste. V českom Špindlerovom Mlyne zaostávala za vedúcou Američankou Mikaelou Shiffrinovou o 1,54 sekundy.

Petra Vlhová 2. kolo slalom ženy dnes Špindlerov Mlyn

Priebežná druhá priečka patrila Nemke Lene Dürrovej, ktorá strácala na líderku 67 stotín. Tretia bola Chorvátka Zrinka Ljukičová, ktorá nastúpila s číslom 17 a mala manko 0,85 s.

Petra Vlhová so štartovým číslom 2 predviedla plynulú jazdu, najmä v druhom sektore chytila dobrý rytmus. V závere svahu však mierne zaváhala a stratila zo získaného náskoku.

Líderka Mikaela Shiffrinová preukázala na svahu ľahkosť, výsledkom čoho bola kvalitná jazda s výrazným náskokom pred súperkami. Američanka si pred 2. kolom (12.30 h) vytvorila dobrú východiskovú pozíciu na vyrovnanie historického rekordu Ingemara Stenmarka v počte víťazstiev (86).

SP v lyžovaní

Petra Vlhová 2. kolo slalom online dnes Špindlerov Mlyn

1 dôležité Lena Dürrová poráža Mikaelu Shiffrinovú o šesť stotín sekundy!
2 dôležité Nemka to zvládla, odsúva Ljutičovú na druhé miesto o 49 stotín! Lena Dürrová hádže rukavicu Shiffrinovej.
3 dôležité Ďalší parádny výkon. Chorvátka Zrinka Ljutičová viedla o dve desatiny na poslednom medzičase, aby ho vo finále zveľadila a bude na stupni víťazov! Švédku porazila o 34 stotín sekundy.
4 dôležité Neuveriteľne tesný súboj! Anna Swenn-Larssonová je prvá o jedinú stotinu! Švédka bola na poslednom medzičase o stotinu sekundy druhá, ale je to ona, kto sa smeje v cieli.
5 dôležité Leona Popovičová ukázala, ako sa to má. Chorvátka si udržiavala vysoký náskok a Gritschovú odsúva z prvého miesta vďaka 71 stotinám sekundy!
6 dôležité Manko po chybe, žiaľ, narastalo. Petra Vlhová stratila potrebnú rýchlosť, je až ôsma so stratou 69 stotín sekundy.
20 dôležité Rakúšanka Franziska Gritschová odsúva Tvibergovú z prvej priečky. Má namierené vysoko, bola rýchlejšia o pol sekundy. Dosiahla súčet časov 1:32,46.

Cristiano Ronaldo
06-1-2021
AC Miláno, Juventus, online prenos, Serie A, 2021, dnes, live, Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovič. AC Miláno dnes v šlágri Serie A privíta doma Juventus. Súboj môžete sledovať ONLINE od 20:45 hod.

28-10-2020
AHL, NHL, hokej, dátum, koronavírus. Zámorská American Hockey League začne sezónu 5. februára. Pôvodne sa mala súťaž začať v priebehu decembra, no pre pandémia koronavírusu bola nútená termín zmeniť.