Pavel Vrba sa vyjadril k pôsobeniu na lavičke slovenskej futbalovej reprezentácie

29. 10. 2020 |
 

Pavel Vrba, slovenská futbalová reprezentácia, tréner, Ludogorec Razgrad, Liga majstrov 2020. Potom ako Pavel Vrba minulý týždeň skončil na lavičke Ludogorec Razgrad, sa vynorili špekulácie o jeho možnom príchode na lavičku slovenskej futbalovej reprezentácie. Podľa jeho slov sa s ním však nikto oficiálne zo Slovenska nespojil. 

Pavel Vrba FOTO TASR/HINA - Daniel KASAP. 

Pavel Vrba, slovenská futbalová reprezentácia, tréner, Ludogorec Razgrad, Liga majstrov 2020. Slovenský futbalový zväz (SFZ) zatiaľ poveril vedením národného mužstva Štefana Tarkoviča do konca novembra. Potom by však mohol byť v hre aj príchod bývalého trénera MŠK Žilina či Viktorie Plzeň.

„Proti tomu sa chcem ohradiť, nikto mi oficiálnu ponuku nedal. Ak niekto špekuluje o nejakých ôsmich menách a ja som medzi nimi, je to rovnaké, ako keď máte voľby prezidenta a na začiatku volieb je osem kandidátov. Je to iba špekulácia v novinách a viac o tom nechcem hovoriť,“ povedal bývalý kormidelník českej reprezentácie pre isport.cz. 

Hoci sa jeho koniec v Bulharsku spájal s vyradením v predkole Ligy majstrov z dánskym klubom FC Midtjylland, bulahrský novinár webu 7DniFutbol si myslí niečo iné.

„Vedeniu viac vadilo, že herne nebolo ono. Vrba si nezvykol na klub ani bulharský futbal, nedokázal hráčov presvedčiť o štýle, ktorým chcel hrať. Naviac sa začalo hovoriť o tom, že sám nie je v Razgradu spokojný a zaoberás sa inou ponukou,“ tvrdil pre idnes.cz novinár Darin Dimitrov.

Oficiálne však Pavel Vrba nič nepotvrdil a preto ostáva jeho príchod na lavičku slovenskej futbalovej reprezentácie stále v rovine teórie. 

 

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo