Novinka šampióna bojových umení prichádza. Ponuka je limitovaná – nepremeškaj ju!

21. 12. 2021 |
 

NFT (non-fungible tokens/nezameniteľné tokeny) prepájajúce svet kryptomien s reálnym svetom si najnovšie prerazili cestu aj do sveta tvrdých zápasov. Prostredníctvom NFT môžu športové hviezdy komunikovať časť svojho životného príbehu. V prípade Attilu NFT ukrýva viac ako len jeden príbeh.

Attila Végh ako prvý slovenský športovec vstúpil do sveta tvorcov NFT. Foto - WEXO

NFT zvečňujúce kľúčové momenty zápasov, historické víťazstvá či legendárnych športovcov umožňujú umocniť vzťah športovec – fanúšik. Spojenie s fanúšikovskou základňou je na burze priame. Vlastníctvom NFT vyjadrujete podporu svojmu obľúbenému športovcovi bez zbytočných sprostredkovateľov. Technológia NFT navyše zaručuje, že vami kúpené NFT je vďaka zápisu na blockchaine bez pochybnosti vaše.

Attila Végh ako prvý slovenský športovec vstúpil do sveta tvorcov NFT. 33-násobný víťaz MMA zápasov tak prijal výzvu od rapera Majka Spirita a svoje prvé NFT venuje všetkým, ktorí podporili alebo majú v pláne podporiť digitálnu charitu.

Charitatívny airdrop NFT Attilu Végha

Úspešný charitatívny projekt odštartoval v októbri Majk Spirit v spolupráci s autormi kryptomenovej platformy WEXO. Predajom NFT Majka Spirita „New Era“ sa podarilo vyzbierať 50 000 eur. Získaná finančná podpora je v plnej výške určená pre neziskovú organizáciu Asociácia pomoci postihnutým v Piešťanoch (APPA). Attila sa rozhodol podporiť túto akciu vlastným NFT – graficky upravenou fotografiou od fotografky Lubomíry Petrovej. „Pumukli“ vyjadruje vďaku všetkým, ktorým osud zdravotne znevýhodnených nie je ľahostajný.

Foto - WEXO

,,Moje mimoriadne vydané NFT je bonus k tomu Majkovmu. S WEXO ho vydávame, aby sme pomohli zdravotne hendikepovaným pacientom. Týmto spôsobom chcem osloviť mojich fanúšikov. Pomôžte, pokiaľ môžete. Všetkým ďakujem!“

Attilov airdrop NFT tak bude vlastniť iba vybraná skupina ľudí, ktorí kúpou NFT Majka Spirita podporia zdravotne hendikepovaných pacientov v ceste za kvalitnejším životom. Vznikne tak unikátna kolekcia dvoch NFT.

Bude pomoc 6-ciferná?

Vo virtuálnej peňaženke a bezplatnej aplikácii WEXO si každý, kto si kúpi NFT Majka Spirita „New Era“ v hodnote 50 eur, neskôr nájde aj Attilove NFT. 100 % výťažku z predaja NFT je určené neziskovej organizácii APPA, ktorá sa stará o viac ako 900, zväčša detských pacientov. Ich zdravotné postihnutie si vyžaduje aktívne rehabilitácie a kúpu zdravotných pomôcok, ktoré však zdravotné poisťovne nepreplácajú.

Prijmite výzvu od Attilu a pomôžte zdravotne hendikepovaným pacientom

Marketplace s unikátnymi NFT

WEXO obhajuje svoje silné postavenie na Slovensku – prvý umelec, raper Majk Spirit; prvý športovec, boxer a zápasník Attila Végh s vlastným NFT. Obe vytvorené v snahe pomôcť.

WEXO však zastrešuje i koncept business NFT. Majk Spirit predstavuje okrem Attilovho charitatívneho airdrop NFT aj svoje prvé „biznisové“ NFT, a prišiel tak s prvým slovenským hudobným NFT. 19 kusov NFT reprezentuje 19 skladieb z legendárneho albumu Nový človek.

„Album Nový človek bude mať navždy špeciálne miesto v mojom srdci. Je čas posunúť ho do nového technologického sveta.“ Získať ich môžete prostredníctvom elektronickej aukcie na https://nft.wexopay.com. Okrem svojej obľúbenej skladby vám NFT prinesie i nekomerčné práva na skladbu či sprístupní vždy dobre strážený backstage koncertov Majka Spirita v roku 2022.

Foto - WEXO

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo