Nové Zámky Košice hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

10. 1. 2020 |

HC Nové Zámky, HC Košice, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu hokejovej Tipsport ligy HC Nové Zámky - HC Košice štartuje dnes od 18:30.

Na snímke zľava Joran Hickmoth (Banská Bystrica), Marcel Dlugoš, Matej Kristín (obaja Nové Zámky) počas zápasu 6. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy HC'05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky   27. septembra 2019 v Banskej Bystrici. FOTO TASR - Dušan Hein

Nové Zámky Košice hokej online dnes live Tipsport liga dnes od 18:30

HC Nové Zámky, HC Košice, hokej. Tipsport liga pokračuje dnes aj zápasom HC Nové Zámky vs HC Košice. Na ľade predposledného dvanásteho tímu súťaže sa predstaví líder z Košíc.

Tipujúci v stávkovej spoločnosti Tipsport o favoritovi dnešného zápasu nijaké pochybnosti nemajú. Až 97 percent hráčov dnes stavilo na výhru hostí, len dve percentá stavilo na remízu a iba jedno percento hráčov verí pred zápasom výhre domácich v riadnom hracom čase.

Nové Zámky však dokážu doma prekvapiť, nedávno sa o tom po prehre po predĺžení presvedčili aj hokejisti bratislavského Slovana.

Dnešný zápas hokejovej Tipsport ligy HC Nové Zámky - HC Košice začína rovnako ako náš online prenos dnes od 18:30.

HC Košice

Góly a asistencie: 11. Stupka (Pospíšil), 13. Holovič (Ordzovenský, Pospíšil), 21. Jurík (Fábry, Obdržálek), 46. Andrisík (Števuliak, Holovič) – 3. Branislav (Bortňák, Suja), 15. Pavlin (Chovan Michal), 23. Milý (Skokan, Růžička), 31. Majdan (Pavlin, Skokan), 33. Suja (Rapáč Branislav, Bortňák). Rozhodca: Orolin, Kókai – Rojík, Kis-Király. Diváci: 1378.
HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (Vyžinkár) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Pospíšil – Jurík, Fábry, Obdržálek – Andrisík, Hruška, Števuliak – Rogoň, Holovič, Jaša
HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) – Slovák, Růžička, Pavlin, Koch, Čížek, Repe, Bučko – Majdan, Skokan, Belluš – Květoň, Chovan, Klhůfek – Rapáč, Bortňák, Suja – Milý, Vrábeľ, Jokeľ
časová značka Koniec zápasu.
59:40 Domáci hokejisti sa zo všetkých síl snažia dostať pred Košarišťana, napokon je z toho zakázané uvoľnenie.
59:15 Oddychový čas hostí.
59:15 Andrej Košarišťan mal pri nahodenom puku síce problémy, ale na dvakrát ho skryl vo svojej lapačke.
59:01 Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.
58:33 Domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme, Holovič však v dorážke puk za Košarišťana neprepasíroval.
58:01 Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času, Pavlas už je na striedačke, domáci hrajú power-play!
57:48 Oddychový čas domácich.
57:48 Po strele Feretu musela byť v permanencii lapačka Andreja Košarišťana.
57:32 Novozámčanom sa kráti čas na vyrovnanie a stále sa im nedarí trvalejšie sa usadiť v útočnom pásme.
55:55 Po Jokeľovej strele sa o dorážku snažil Dávid Skokan, Pavlasa však neprekonal.
55:50 Christián Pavlas inkasoval nepríjemný zásah do svojej masky, hra je prerušená.
55:30 Dnešné stretnutie sleduje 1378 divákov.
55:23 O puk sa vedú tvrdé boje pri mantineli v útočnom pásme domáceho celku, hra je napokon prerušená.
55:01 Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.
54:23 Košice už sa príliš dopredu nehrnú, pozorne strážia najmä stredné pásmo.
53:49 Fábry stiahol puk za vlastného brankára, oba tímy okamžite striedajú.
53:11 Domáci v plnom počte.
52:49 Michal Chovan skúsil strelu švihom, mieril však len do hrude domáceho gólmana.
52:33 Po teči Dávida Skokana ukázal Pavlas výborný reflex, domáci následne poslali puk cez všetky čiary a môžu prestriedať svoje obranné rady.
52:02 Oceliari stále kombinujú v útočnom pásme.
51:30 Košice okamžite nasťahované pred Christiánom Pavlasom.
51:14 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
51:11 Rapáč si v kombinácii nerozumel s Růžičkom, Košice ale budú hrať presilovú hru.
50:44 Patrik Rogoň skúsil strelecké šťastie z veľkého uhla, tentoraz si však Andrej Košarišťan dal pozor a podržal svoj tím.
50:01 Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Košicami 4:5.
49:44 Domáci fanúšikovia cítia, že Nové Zámky ešte s týmto zápasom môžu niečo urobiť a tak ženú svoj tím dopredu.
49:05 Tomáš Pospíšil skvele našiel pri bránke hostí Václava Stupku, ale domáci topkanonier však recept na Andreja Košarišťana nenašiel.
48:32 V týchto momentoch je zápas o obrovskej bojovnosti oboch tímov.
47:23 Marek Drtina nahodil puk do útočného pásma a vybral sa striedať, domáci sa však následne okamžite snažia získať puk znovu do svojej moci.
46:59 Obrovská šanca domácich! Košarišťan puk po strele len vyrazil pred seba, jednému z domácich hokejistov chýbalo povestného pol kroku ku dorážke.
46:25 Zakázané uvoľnenie v podaní Oceliarov, hra sa sťahuje pred Andreja Košarišťana.
45:59 Domácim fanúšikov kontaktný gól Nových Zámkov poriadne vyburcoval a v týchto momentoch ženú svoj tím dopredu.
45:01 gól HC Nové Zámky dali gól!
Tak toto je zaujímavý gól! MARTIN ANDRISÍK puk získal za bránkou Košíc, nahodil ho z uhla do brankára Andreja Košarišťana, ktorý si puk zrazil do vlastnej bránky! Asistencie: Patrik Števuliak, Marcel Holovič.
45:01 Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Košicami 3:5.
44:52 Krásna akcia domácich, Obrdžálek našiel naľavo voľného Bajteka, ktorý však nenašiel recept na Andreja Košarišťana.
44:05 Domáci hokejisti v tomto momente opäť stiahli puk za vlastnú bránku a striedajú.
43:23 Nové Zámky po dlhšom čase operujú v útočnom pásme, strela Tomáša Pospíšila však bola zblokovaná.
42:49 Martin Andrisík strelou z pravej strany preveril pozornosť Andreja Košišťana.
42:19 Nové Zámky stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú svoje formácie počas hry.
41:23 Košice sú smerom dopredu stále aktívnejšie, Christián Pavlas sa veru na nedostatok práce nemôže sťažovať.
40:33 Tretia tretina sa začala aktivitou Košíc, Martin Belluš však prihrávkou nenašiel spoluhráča.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine Nové Zámky prehrávajú na domácom ľade s Košicami 3:5. Tretia tretina sa začne približne o 20:22.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:01 Začala sa posledná minúta druhej tretiny.
38:32 Hra sa stále prehrieva zo strany na stranu, domáci hokejisti však v týchto chvíľach nedokážu Košarišťana v bránke Košíc vážnejšie ohroziť.
38:01 Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.
37:23 Žiga Pavlin znovu pálil zo zaujímavej pozície, jeho strela ale bola tentoraz zablokovaná jedným z obrancov domáceho tímu.
37:00 Na opačnej strane pohrozil útočnou akciou domáci Martin Andrisík, ktorý trošku prebral Andreja Košarišťana z apatie.
36:33 Košice sa znovu derú dopredu, Juraj Milý sa ale tentoraz cez obranu Nových Zámkov nepredral.
35:33 Napriek nepriaznivému stavu fanúšikovia domácich Býkov stále ženú svojich miláčikov dopredu.
35:01 Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, Nové Zámky zatiaľ prehrávajú s Košicami 3:5.
34:07 V Nových Zámkoch máme opäť reklamnú prestávku a domáci tréner Miroslav Mosnár veru bude mať svojim zverencom čo povedať.
33:23 Košice sú v týchto momentoch ofenzívne naladené a domáca obrana má plné ruky a nohy práce.
32:45 gól Košice dali gól!
JAKUB SUJA dostal výbornú prihrávku pred bránku domáceho tímu a bekhendom dostáva svoj tím do dvojgólového vedenia! Asistencie: Branislav Rapáč, Dalibor Bortňák.
32:40 Zakázané uvoľnenie v podaní Košíc, hra sa vráti pred Andreja Košarišťana.
32:20 A znovu sa opakuje buly pred bránkou hostí, domácim fanúšikom sa to vôbec nepáči.
31:33 Hra je v týchto momentoch pomerne rozkúskovaná.
31:02 Nuž, dnes máme teda v Nových Zámkoch poriadnu prestrelku, domáci však akoby trošku stratili elán do zápasu.
30:39 gól Košice dali gól!
Oceliari využívajú presilovú hru, pretože strelu Žigu Pavlina Pavlas len vyrazil a JURAJ MAJDAN už z dorážky poslal puk od opustenej bránky domáceho tímu! Asistencie: Žiga Pavlin, Dávid Skokan.
30:21 dôležité Martin Belluš tečoval Klhůfkovu delovku tesne vedľa Pavlasovej bránky!
30:01 V polovici zápasu máme v Nových Zámkoch stav 3:3.
29:44 Košice kombinujú pred Christiánom Pavlasom.
29:22 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hruška – 2 min., držanie).
29:11 Radim Hruška výborne pracoval vo vlastnom obrannom pásme, ale napokon fauloval súpera a Košice budú hrať presilovú hru.
28:55 V Nových Zámkoch máme reklamnú prestávku, čo je ideálny čas pre oboch trénerov na udelenie taktických pokynov svojim zverencom.
28:12 Petr Obdržálek sa v osobnom súboji s jedným z hráčom hostí porúčal na ľad, vylučovať sa však na nevôľu domácich fanúšikov nebude.
27:43 Košice sú stále pri ofenzívnej chuti, v týchto momentoch majú opticky herne navrch.
26:55 Košice znovu zakombinovali v útočnom pásme, Pavlas ale znovu podržal svoj tím.
26:03 Domáci začali tvrdo dohrávať osobné súboje, ich následná ofenzívna snaha je zastavená pre postavenie mimo hru.
25:45 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Košice (Skokan – 2 min.).
25:45 Nuž a na ľade nám vznikla aj prvá šarvátka. Bol v nej Bajtek, Drtina, Belluš, vylučovať sa bude na oboch stranách.
25:40 Hra sa prelieva zo strany na stranu, domáci sú však po vyrovnaní hostí akoby trošku zaskočení.
25:01 Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, v Nových Zámkoch je už stav zápasu 3:3.
24:55 Košice sú v týchto momentoch pri chuti a Pavlas musel znovu zasahovať.
24:12 Andrej Hatala chyboval v obrannom pásme, odrazený puk sa dostal ku Chovanovi, ktorý ešte nezakončoval, ale strelu Pavla Klhůfka napokon vyrazil Christián Pavlas.
23:46 Oba tímy sa snažia získať puk do svojej moci.
22:59 Košice po vyrovnaní pokračujú v ofenzíve, tentoraz sa im však obranu domáceho tímu nepodarilo prekvapiť.
22:02 gól Košice dali gól!
Tak dnes nám góly padajú ako na bežiacom páse. Dávid Skokan našiel v ľavom kruhu JURAJA MILÉHO, ktorý parádnou strelou švihom vymietol pavučinky v pravom hornom rohu Pavlasovej bránky! Asistencie: Dávid Skokan, David Růžička.
22:02 Košice kombinujú v útočnom pásme.
21:33 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Števuliak – 2 min., nedovolené bránenie).
20:41 gól HC Nové Zámky dali gól!
Na útočnej modrej čiare sa dostal k puku kapitán Nových Zámkov JURAJ JURÍK, rútil sa sám na bránku hostí a bekhendom pomedzi betóny vychutnal Andreja Košarišťana! Asistencie: Branislav Fábry, Petr Obdržálek.
20:19 Václav Stupka vletel do útočného pásma z ľavej strany, pozrel sa ešte na postavenie Tomáša Pospíšila, ktorý bol však pokrytý obrancom Košíc a tak Václav skúsil strelu z veľkého uhla, recept na Košarišťana ale nenašiel.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Nových Zámkoch remízu 2:2, druhá tretina sa začne približne o 19:25.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:49 Domáci v plnom počte.
19:28 Oceliari boli nakrátko v útočnom pásme, ale po zákroku Andrisíka ho strácajú.
19:01 Začala sa posledná minúta prvej tretiny.
18:32 Košice sa snažia kombinačne dostať do útočného pásma, nedarí sa im však podľa predstáv.
18:01 Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.
17:49 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., hákovanie).
16:54 Ordzovenský sa snažil kolmicou vysunúť Patrika Rogoňa, ktorý sa však puku nedotkol a napokon je z toho zakázané uvoľnenie.
15:55 Nuž, na nudu sa dnes v Nových Zámkoch rozhodne nemôžeme sťažovať.
15:01 Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu je 2:2.
14:50 gól Košice dali gól!
Hostia však zdvihli hlavu a vyrovnávajú na 2:2! Michal Chovan našiel prihrávkou na útočnej modrej čiare obrancu ŽIGU PAVLINA, ktorý prestrelil všetko vrátane Pavlase v bránke domácich a otvoril si strelecký účet v našej najvyššej súťaži! Asistencie: Michal Chovan.
14:06 Útok domácich zastavení, Peter Mikuš bol totiž v postavení mimo hru.
13:54 Prvý útok hostí kombinoval v útočnom pásme, Pavlas ale nemusel zasahovať.
13:19 Hostia v plnom počte.
13:12 Nové Zámky pokračujú v presilovej hre, ale Košarišťan tentoraz nemusel zasahovať.
12:50 V Nových Zámkoch sa teraz chvíľku nehrá, je nutná úprava ľadovej plochy.
12:50 gól HC Nové Zámky dali gól!
Tak toto bol priam neuveriteľný moment. Rapáč sa snažil aj bez hokejky brániť ako vedel, ale hosťom to nebolo nič platné. Na vrch ľavého kruhu dostal prihrávku MARCEL HOLOVIČ a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste! Asistencie: Peter Ordzovenský, Tomáš Pospíšil.
12:45 Rapáč je bez hokejky, Košice sa bránia len s dvomi hráčmi!
12:22 Pospíšil hľadal tentoraz Holoviča, ten ale nebol úspešný.
12:02 Ordzovenský chyboval v útočnom pásme, domáci sa musia vrátiť do strednej časti klziska.
11:30 Nové Zámky majú teda takmer dvojminútovú výhodu presilovky o dvoch hráčov, kombinujú už pred Andrejom Košarišťanom.
11:19 Vylúčenie v tíme HC Košice (Repe – 2 min., podrazenie).
11:08 Vylúčenie v tíme HC Košice (Koch – 2 min., sekanie).
10:58 Domáci sa tentoraz nadýchli k ofenzíve a navyše budú hrať presilovú hru!
10:49 gól HC Nové Zámky dali gól!
Krásna akcia domácich! Tomáš Pospíšil našiel parádnou prihrávkou z pravej strany VÁCLAVA STUPKU, ktorý nemal problém zakončiť do odkrytej bránky hostí, ktorí tentoraz nechali domácim obrovský priestor v útočnom pásme. Asistencia: Tomáš Pospíšil.
10:25 Hostia preverili Pavlasa dvomi strelami v krátkom slede za sebou, domáci gólman sa tentoraz nenechal prekabátiť.
10:01 Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Košicami 0:1.
09:27 Aktívny Patrik Števuliak sa predral do útoku po ľavej strane. Úspešný síce nebol, ale vyslúžil si aspoň potlesk domácich fanúšikov.
08:54 V týchto momentoch sledujeme viacero nepresností na oboch stranách.
08:12 Fereta pálil od modrej čiary, no jeho strela bola zblokovaná. Rovnako dopadol aj strelecký pokus Stupku z otočky.
07:57 Tentoraz v útoku domáci hokejisti, Stupka však prihrávku od spoluhráča nedostal.
07:23 Útok Oceliarov tentoraz zastavený pre postavenie mimo hru.
06:54 Košičania sú dotieraví v útočnom pásme, Nové Zámky majú problém dostať sa z vlastného obranného pásma.
06:03 Koch si na útočnej modrej vymenil puk so Žigom Pavlinom, ktorý následne ešte hľadal Rapáča, tentoraz však Pavlas nemusel zasahovať.
05:22 Do zaujímavej pozície sa dostal domáci útočník Petr Obdržálek, ktorý však v zakončení minul bránku Andreja Košarišťana.
05:01 Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky zatiaľ prehrávajú s Košicami 0:1.
04:55 Domáci v plnom počte.
04:41 Košice sú znovu v útočnom pásme.
04:05 Výbornú prácu v oslabení odviedol domáci útočník Juraj Jurík, ktorý poriadne popreháňal obranu Košíc pri rozohrávke.
03:44 Košice sa samé obrali o útočné pásme, napokon puk stiahli za vlastnú bránku a striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.
03:23 Košice okamžite kombinujú v útočnom pásme, Suja však puk na Milého nepretlačil.
02:55 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Rogoň – 2 min., sekanie).
02:30 gól Košice dali gól!
Nuž a hostia výborne zakombinovali, Bortňák ideálne našiel BRANISLAVA RAPÁČA a ten otvoril skóre dnešného zápasu. Asistencie: Dalibor Bortňák, Jakub Suja.
01:23 Ako prvý musel zasahovať domáci brankár Christian Pavlas, strelou ho preveril Pavel Klhůfek.
01:01 Úvod tretiny sa nesie v opatrnom štýle na oboch stranách.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) – Slovák, Ružička, Pavlin, Koch, Čížek, Repe, Bučko – Majdan, Skokan, Belluš – Květoň, Chovan, Klhufek – Rapáč, Bortňák, Suja – Milý, Vrábeľ, Jokeľ

Rozhodca: Orolin, Kókai – Rojík, Kis-Király.
Príjemný dobrý deň z Nových Zámkov, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 39.kola hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hokejisti HC Mikron Nové Zámky privítajú na domácom ľade hráčov HC Košice. Zápas sa začína o 18:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Novým Zámkom patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné dvanáste miesto so ziskom 33 bodov. Zverenci trénera Miroslava Mosnára v poslednom doterajšom zápase prehrali v Poprade 3:2 po predĺžení. Najproduktívnejším hráčom tímu je Václav Stupka, ktorý má na svojom konte 29 kanadských bodov (16+13).

Košiciam patrí v tabuľke Tipsport ligy priebežné prvé miesto so ziskom 75 bodov. Zverenci trénera Petra Draisaitla v poslednom doterajšom zápase porazili na domácom ľade Nitru 3:2 po samostatných nájazdoch. Najproduktívnejším hráčom tímu je Marcel Haščák, ktorý má na svojom konte 43 kanadských bodov (27+16).

Zápas sa v Nových Zámkoch začína o 18:30, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.