HK Poprad HC Slovan Bratislava ONLINE dnes Tipos extraliga live

15. 11. 2020 |

HK Poprad, HC Slovan Bratislava, online prenos, dnes, Tipos extraliga, live prenos. HK Poprad dnes privíta na svojom ľade HC Slovan Bratislava. Všetko podstatné môžete sledovať od 18:00 hod. prostredníctvom online prenosu live.

Hokejisti HC Slovan Bratislava. FOTO TASR.

HK Poprad, HC Slovan Bratislava, online prenos, dnes, Tipos extraliga, live prenos. HC Slovan Bratislava prichádza na ľad HK Poprad vo výbornej forme. Z posledných päť zápasov vyhral štyri a po nepresvedčivých výkonoch z úvodu sezóny sa dostáva do formy. Naposledy dokonca porazil silné Michalovce 7:4.

Slovan začal výborne, už po 64 sekundách ho poslal do vedenia Studenič. O ďalších 20 sekúnd išli domáci do dvojgólového vedenia, keď Gašpar vybojoval puk a O'Donnell ho poslal do siete. Hostia však stihli odpovedať po rýchlom protiútoku, v piatej minúte znížil Ragan.

HK Poprad, HC Slovan Bratislava, online prenos, dnes, Tipos extraliga, live prenos

Slovan po tomto góle opäť prebral iniciatívu, jeho hráči s ľahkosťou kombinovali a do konca úvodnej tretiny ešte zvýšili vedenie zásluhou Kytnára a Gašpara.
Domáci napriek náskoku vstúpili razantne aj do úvodu druhej tretiny. Už po dvoch minútach dostal puk do jazdy Studenič a perfektným blafákom zvýšil na 5:1.

To už bol v bránke hostí Tomáš Tomek a v 24. minúte musel opäť ťahať puk zo siete po presnej strele Ališauskasa. Potom však prišli chvíle hostí. Najskôr Takáč v oslabení znížil na rozdiel štyroch gólov a o šesť minút neskôr dal tretí gól hostí Galamboš.

Do kabín však išiel Slovan s náskokom štyroch gólov, pretože v 37. minúte Rapáč dobre zareagoval v bránkovisku na strelu Jendeka a po tom, čo Tomekovi vypadol puk, ho útočník Slovana poslal do bránky.

Strelecky boli prvé dve tretiny vyrovnané, no Slovan ťažil najmä z toho, že pokusy jeho hráčov smerovali častejšie na bránku ako strely hostí. Platilo to aj v tretej tretine, "belasí" mohli prikrášliť triumf najmä vďaka presilovým hrám, ale Tomek už neinkasoval. Makarov však áno, keď ho 33 sekúnd pred koncom prekonal Török a stanovil konečný rezultát.

Ihneď po góle sa do pästnej výmeny pustili Maier a Louis, hosťujúci obranca knokautoval domáceho beka, ktorého museli odviesť na nosidlách.

HK Poprad
4 : 1
(2:1, 1:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava

Góly a asistencie: 2. Handlovský (Brejčák, Dalhuisen), 13. Skokan (Ulrych), 34. Handlovský (Vandas), 58. Haščák – 20. Ranford (Kytnár, Studenič). Rozhodca: Müllner, Žák – Junek, Ordzovenský.
HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Ulrych, Dalhuisen, Brejčák, Hudec, Repe, Kramár – Haščák, Skokan, Mešár – Handlovský, Preisinger, Vandas – Livingston, Zagrapan, Svitana – Matej Paločko, Bjalončík, Matúš Paločko – Hajnik
HC Slovan Bratislava: Durný (Beke) – Sersen, Ališauskas, Bačik, Štajnoch, Lee, Valach, Beňo – Buček, Ožvald, Rapáč – Ranford, Kytnár, Studenič – Gašpar, Urbánek, O'Donnell – Kundrik, Petráš, Jendek
57:13 gól Poprad dal gól!
Kamzíci zrejme pečatia víťazstvo v zápase. MARCEL HAŠČÁK vybojoval puk zo skrumáže v obrannom pásme, prehodil si ho do stredného pásma a jemne nahodil do bránky.
Bez asistencie.
56:16 dôležité Vhadzuje sa v obrannom pásme Popradu a bránka Slovana je už bez Durného.
56:16 dôležité Oddychový čas pre Slovan Bratislava.
33:48 gól Poprad dal gól!
Napriek menšej streleckej aktivite Popradu v druhej tretine strieľajú kamzíci gól. Vandas udržal na hokejke puk medzi kruhmi, prevzal si ho LUKÁŠ HANDLOVSKÝ, ktorý nenápadnou strelou prestrelil pomedzi Durného betóny.
Asistencia: Michael Vandas.
30:51 dôležité Studenič najprv stratil puk na pravom kruhu, potom ho rýchlo získať späť a následne krížom dával Brendanovi O'Donnellovi, ktorý z prvej pálil, no iba do Vošvrdu.
28:18 dôležité Mešár si všimol Mareka Hudeca, ktorý dočiahol na trošku dlhšiu prihrávku. Zrýchlil pomedzi obrancov a strelou spomedzi kruhov trafil ľavú žrď.
19:46 gól Slovan Bratislava dal gól!
Hostia strieľajú domácim gól do šatne po chybe v popradskej rozohrávke. Puku sa ujal Studenič na pravom kruhu, ktorý to dal pred bránku Kytnárovi. Ten sa neulakomil a ešte vyšperkoval akciu prihrávkou na BRENDANA RANFORDA, ktorý sa už z prvej zblízka nemýlil.
Asistencie: Milan Kytnár, Marián Studenič.
12:24 gól Poprad dal gól!
Kamzíci idú do dvojgólového vedenia. Po vyhratom buly sa k puku na modrej dostal Ulrych, ktorý to nahadzoval pred bránku a šikovne to tečoval DÁVID SKOKAN.
Asistencia: Petr Ulrych.
11:14 dôležité Kundrik vymyslel veľmi sympatickú prihrávku z pravého kruhu. Obtočil sa a krížom našiel Dominika Jendeka, ktorý zakončoval spred bránkoviska, triafal však len do Vošvrdu.
01:06 gól Poprad dal gól!
Popradskí hokejisti idú veľmi rýchlo do vedenia. Brejčák si spracoval prihrávku na modrej čiare a vypálil smerom na bránku, pred ktorou clonil LUKÁŠ HANDLOVSKÝ a strelu úspešne tečoval.
Asistencie: Daniel Brejčák, Mike Dalhuisen.