Dukla Trenčín HK Dukla Michalovce ONLINE play-off dnes

7. 4. 2021 |

HK Dukla Trenčín dnes v 4. zápase privíta HK Dukla Michalovce. Sledujte štvrťfinále play-off ONLINE od 18:00 hod.

Hráč HK Dukla Trenčín Erik Rajnoha, vpravo hráč HK Dukla Ingema Michalovce Ville Juhani Korhonen. FOTO: TASR.

Domáci budú chceiť dnes vyrovnať stav série, ktorý je 1:2 v ich neprospech, keď včera súperovi podľahli rovnakým pomerom. Prvý zápas na trenčianskom ľade sa začal opatrne. Ani jedno z mužstiev nechcelo urobiť zbytočnú chybu. Hostia boli o niečo aktívnejší a niekoľkokrát preverili pozornosť gólmana Valenta, ktorý bol však pozorný.

HK Dukla Trenčín HK Dukla Michalovce ONLINE dnes play-off LIVE

V 11. minúte domáci zle striedali. Z úvodnej presilovky aj padol prvý gól. Valent ešte reagoval na McCormackovu strelu, ale na dorážku Erkijuntiho už nemal nárok. Aj po stretelenom góle prevažovala aktivita hosťujúceho tímu, ktorý chcel pridať druhý presný zásah. Domáci sa zdvihli až v závere tretiny. Párkrát pohrozili, ale vyrovnať sa im nepodarilo.

Trenčania mali ideálny vstup do druhej tretiny. Už po pol minúte sa im podarilo vyrovnať. Tomek vyhodil puk iba na hokejku Sojčíka, ktorý našiel pred bránkou voľného Paukovčeka a ten poslal puk do prázdnej bránky. O chvíľu predviedol individuálnu akciu Lehtonen.

Predral sa až do zakončenia, no nenamieril presne. Aj druhá presilová hra líšok v zápase bola mimoriadne dramatická. Hostia zavreli vojakov pred Valenta na celé dve minúty, no tí s vypätím všetkých síl oslabenie ubránili. V polovici stretnutia mali výhodu presilovej hry i Trenčania.

Síce ju nehrali vôbec dobre, no Sádeckého strela rozozvučala konštrukciu bránky. V 33. minúte vysunul Ackered Okuliara. Ten však puk poslal iba do ľavej žŕdky. Následne mala Dukla výhodu presilovej hry o dvoch hráčov takmer celé dve minúty. Hostia sa však ubránili.

V tretej tretine sa čakalo, kto ako prvý urobí vážnejšiu chybu. Hra mala vysoké tempo, no šance nepribúdali. V 47. minúte dostal puk do jazdy Regenda, ocitol sa sám pred Valentom, ale nezakončil dôrazne. Rozhodnutie napokon priniesla 56. minúta.

Southorn na seba naviazal hráčov, Erikinjuntti zostal medzi kruhmi osamotený a strelou z voleja skóroval. Nádeje domácich na lepší výsledok zhasli tri minúty pred koncom stretnutia, keď Ackered dostal dvakrát nižší trest za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

Dukla Trenčín
4 : 5
(1:2, 2:1, 1:2)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 9. Valach (Berisha, Rehuš), 25. Bokroš (Kettunen), 35. Berisha (Ackered, Okuliar), 51. Ackered (Švec, Kettunen) – 6. Lehtonen (Southorn, Bartánus), 19. Regenda (Galamboš), 32. Mašlonka (Karaffa), 49. Karaffa, 52. Regenda (McCormack). Rozhodca: Tvrdoň,Orolín – Kacej, Ordzovenský.
Dukla Trenčín: Valent – Lemcke, Ackered, Bokroš, Starosta, Ilenčík, Jalasvaara, Rajnoha – Sádecký, Paukovček, Sojčík – Kukuča, Rehuš, Okuliar – Berisha, Švec, Kettunen – Reddick, Valach, Krajč – Beták
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek – Mudrák, Mihálik, McCormack, Southorn, Louis, Ťavoda, Lačný, Šedivý – Takáč, Lalancette, Šoltés – Erkinjuntti, Lehtonen, Korhonen – Regenda, Galamboš, Bartánus – Karaffa, Suja, Mašlonka
51:57 gól Dukla Michalovce dala gól!
Presilovku hostia využívajú, strela McCormacka sa odrazila od žrdky za chrbát Valenta do bránkoviska, kde bol prvý PAVOL REGENDA a dorazil
Asistencie: Graeme McCormack.
50:24 gól Trenčín dal gól!
Trenčania pritlačili súpera, puk dostal na modrú CALLE ACKERED a obstrelil brániacich hráčov aj brankára.
Asistencie: Jozef Švec, Janne Kettunen
49:30 dôležité A Bartánus mohol dať poistku, ocitol sa sám pred Valentom, ale nepreľstil ho kľučkou.
48:15 gól Dukla Michalovce dala gól!
Michalovce dlhšie držali domácich pred Valentom, ale finálne prihrávky im nevychádzali. Nakoniec sa puk od brániaceho hráča odrazil medzi kruhy k ROMANOVI KARAFFI a ten presne trafil.
36:34 dôležité Spoza bránky prišla skvelá prihrávka na ľavý kruh voľnému Takáčovi, ten pálil pohotovo, no Valent zmenšil strelecký uhol a pokryl puk.
34:59 gól Trenčín dal gól!
Presilovku o dvoch hráčov Trenčania zvládli, AARON BERISHA najprv trafil brániaceho hráča, ale o chvíľu po prihrávke Ackereda už z ľavého kruhu namieril presne.
Asistencie: Calle Ackered, Oliver Okuliar
34:08 dôležité Rehuš sa natlačil pred bránu, jeho strela neprešla. Následne ale faul hostí a 69-sekundová presilovka o dvoch hráčov pre domáci tím.
31:50 gól Dukla Michalovce dala gól!
Domáci si neprebrali dobre hráčov v strednom pásme a Michalovce využili prečíslenie 3 na 2, Karaffa z pravej strany poslal puk na ľavý kruh, odkiaľ prudkou ranou MAREK MAŠLONKA prekonal Valenta. Asistencia: Roman Karaffa.
29:25 dôležité Prečíslenie 2 na 1 v podaní hostí, Bartánus dobre prihral na Karaffu, ten chvíľu čakal a spracovával puk, Valent sa dokázal premiestniť a zakončenie zachytiť.
26:46 dôležité Druhá formácia domáceho tímu sa dlho držala v pásme, nakoniec dostal puk na ľavý kruh Kukuča. Snažil sa trafiť nad vyrážačku, Tomek ale dobre reagoval a podržal svoj tím.
24:39 gól Trenčín dal gól!
Tretí útok domáceho tímu kombinoval v pásme, puk sa nakoniec od Kettunena dostal až na pravý kruh, odkiaľ sa delovkou presadil TOMÁŠ BOKROŠ.
Asistencia: Janne Kettunen
24:13 dôležité Berisha zvládol súboj 1 na 1 so Šedivým, dostal sa až pred Tomeka, no bekhendom nenašiel medzeru v jeho postavení.
19:34 dôležité Prečíslenie 2 na 1 v podaní domácich, Reddick prihral cez obrancu na Krajča, ale ten v zakončení minul bránku hostí.
18:13 gól Dukla Michalovce dala gól!
Obranca Dukly Ilenčík zle zahral pri nahodenom puku na pravý mantinel, puku sa zmocnil PAVOL REGENDA, z pravej strany nakorčuľoval až pred Valenta a dokázal ho obstreliť.
Asistencia: Peter Galamboš
08:53 gól Trenčín dal gól!
Presilovku využíva aj domáci tím. MAREK VALACH dostal puk po vyhratom buly a spoza kruhov presne švihom trafil pod hornú žrdku.
Asistencie: Aaron Berisha, Branislav Rehuš
05:42 gól Dukla Michalovce dala gól!
Druhú presilovku hostia zužitkovali, strela MATIASA LEHTONENA z pravého kruhu prešla za Valentov chrbát.
Asistencie: Jordon Southorn, Marek Bartánus
05:24 dôležité Erkinjuntti tečoval strieľanú prihrávku od Korhonena, Valent reagoval výborne, následne chytil aj strelu McCormacka od modrej.
02:28 dôležité Až po uplynutí presilovky mali Michalovce dobrú šancu, Lalancette spoza bránky prihral pred bránkovisko voľnému Takáčovi, ten ale netrafil z prvej bránku.