HK Dukla Michalovce HC 05 Banská Bystrica ONLINE dnes Tipos extraliga live

15. 11. 2020 |

HK Dukla Michalovce, HC 05 Banská Bystrica, online, dnes, Tipos extraliga, live prenos, hokej. HK Dukla Michalovce dnes na svojom ľade privíta hráčov HC 05 Banská Bystrica. Všetko podstatné môžete sledovať od 16:00 hod. prostredníctvom online prenosu live.

Hráči a tréner HK Dukla Michalovce. FOTO TASR.

HK Dukla Michalovce, HC 05 Banská Bystrica, online, dnes, Tipos extraliga, live prenos, hokej. HK Dukla Michalovce vstupujú do zápasu s HC 05 Banská Bystrica po nelichotivých výsledokch. Z posledných piatich súbojov prehrali tri po sebe. Rovnako je HC 05 Banská Bystrica, ktorá naposledy podľahla Novým Zámkov 2:3.

V úvode si oba tímy zahrali presilovku, lepšie ju zvládli hosťujúci hráči, keď mal v 5. minúte veľkú šancu Šimun, no z nájazdu Kiviaha neprekonal. Inak nebolo tempo vysoké, hra sa prelievala zo strany na stranu a na ľade sa skôr bojovalo. Výraznejšie šance prišli až v druhej polovici tretiny.

HK Dukla Michalovce, HC 05 Banská Bystrica, online, dnes, Tipos extraliga, live prenos, hokej

V 13. minúte nedal zblízka Breton, na druhej strane sa po Rehákovej strele nedostal k dorážke Bajtek.

Viac vzruchu prinieslo druhé dejstvo, v ktorom prišli aj góly. Už v prvej minúte mal dobrú šancu Winquist, ale do zakončenia sa mu hodil Västilä. Hostia sa dočkali o chvíľu neskôr, keď sa počas presilovky dostal pred bránkou k puku Faško-Rudáš a otvoril skóre.

Bystričania využili druhú početnú výhodu v 28. minúte po akcii Vašaša s Kabáčom. Domáci sa nepoučili a súperom darovali v krátkom slede ďalšie dve presilovky. Tie sa však gólmi neskončili. V 38. minúte sa Zámkom podarilo znížiť, keď sa presadil tvrdou strelou od modrej Mikuš.

V 45. minút mohol vrátiť Bystričanom dvojgólové vedenie Faško-Rudáš, ale sám pred Kiviahom nedal. O dve minúty išiel na trestnú Winquist a domáci vyrovnali, Iso-Mustajärvi prihral z ľavej strany Seppänenovi a ten rozvlnil sieť - 2:2.

Novým Zámkom sa napokon podarilo dokonať obrat, keď sa v 57. minúte presadil pri ďalšej početnej výhode Obdržálek. V závere Kiviaho vychytal tutovku Šimuna.

HK Dukla Ingema Michalovce
4 : 6
(1:2, 1:3, 2:1)
HC 05 Banská Bystrica

Góly a asistencie: 15. Hickmott (V. Mihálik), 33. Takáč (McCormack, Southorn), 46. Southorn (Hickmott), 59. T. Török (Lalancette) – 9. Drew, 15. Kabáč (Tamáši, A. Žiak), 22. Drew (Winquist, Breton), 27. Šimun (Winquist, Drew), 36. Drew (M. Sloboda), 51. Drew (Breton). Rozhodca: Fridrich, Goga – Stanzel, Janiga.. Diváci: bez divákov..
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek – McCormack, Ventelä, Southorn, V. Mihálik, Ťavoda, Louis, Zekucia, Bdžoch – P. Regenda, Lalancette, Majdan – Takáč, Hickmott, Bartánus – Korhonen, Galamboš, Mašlonka – Ragan, Češík, T. Török.
HC 05 Banská Bystrica: Rabčan – Breton, Drew, Ďatelinka, A. Žiak, Petrinec, Biro, Lopejský – M. Sloboda, Winquist, Faško – Rudáš – Kabáč, Tamáši, Vašaš – Výhonský, Šimun, Vybíral – Sojka, Giertl, L. Lunter.
59:38 dôležité Michalovce oddychový čas!
58:54 dôležité Michalovce hrajú power-play!
58:12 gól Dukla Michalovce dala gól!
TOMÁŠ TÖRÖK dokonal skvelú robotu Christophea Lalancetteho a po nezištnej prihrávke prepálil inak veľmi dobre chytajúceho Eugena Rabčana. Asistencia: Christophe Lalancette.
dôležité Reklamná prestávka.
50:11 gól Banská Bystrica dala gól!
HUNTER DREW chladnokrvne vyslal strelu švihom z väčšej diaľky, ktorá perfektne zapadla Tomekovi v pravom vinkli. Naozaj výstavný kúsok a úžasný koncert mladého Kanaďana. Asistencia: Alex Breton.
49:32 dôležité Banská Bystrica oddychový čas!
48:25 dôležité Banská Bystrica mierila do protiútoku a táto šanca volala po góle na 3:6! Iba Tomek a jeho reflex betónom zabránilo odskočeniu hostí na rozdiel troch gólov!
45:54 gól Dukla Michalovce dala gól!
JORDON SOUTHORN dáva Michalovciam nádej na priaznivý rezultát. Rabčana prekonal z bekhendu medzi nohy. Asistencia: Jordan Hickmott.
35:25 gól Banská Bystrica dala gól!
HUNTER DREW je jednoznačným mužom stretnutia v Michalovciach. 22-ročný obranca zaznamenáva hetrik viac-menej po nenáročnej práci. Asistencia: Marek Sloboda.
32:31 gól Dukla Michalovce dala gól!
SAMUEL TAKÁČ dokázal nadvihnúť puk ponad pravý betón Rabčana a je to teda 2:4. Asistencie: Graeme McCormack a Jordon Southorn.
30:43 dôležité Tomáš Tomek vytiahol dôležitý zákrok pri strele Šimuna!
29:12 dôležité Southorn švihom namieril do tyčky! Rabčan sa ešte prehadzoval v bránkovisku, lebo nevedel, kde je puk!
26:07 gól Banská Bystrica dala gól!
V tomto momente to s Michalovcami vyzerá zle – nedobre. EDUARD ŠIMUN sa Michalovčanom pripomenul najlepším spôsobom, akým mohol. Po jeho strele musel Tomáš Tomek po štvrtýkrát vyťahovať puk z vlastnej siete. Asistencie: Josh Winquist a Hunter Drew.
21:25 gól Banská Bystrica dala gól!
Bystričania to výborne zahrali a HUNTER DREW sa po presnej strele mohol tešiť z druhého streleckého zápisu. Tomáš Tomek už nemohol nič urobiť, aby to dokázal zvrátiť. Asistencie: Josh Winquist a Alex Breton.
14:47 gól Banská Bystrica dala gól!
Michalovskí hráči išli ležérne do tejto situácie. Strela MICHALA KABÁČA sa zastavila za chrbtom brankára Tomeka. Z môjho pohľadu to bolo aj tečované. Asistencie: Alex Tamáši a Adam Žiak.
14:10 gól Dukla Michalovce dala gól!
JORDAN HICKMOTT vynikajúco vyškolil bystrickú obranu na čele s brankárom Rabčanom. Skvelo sa obtočil okolo brány a úspešne zakončil. Asistencia: Vladimír Mihálik.
13:40 dôležité Krásne hostia vyšachovali domácich! Dnešný úvodný strelec Hunter Drew pálil z prvej! Tomek sa presúval s jeho strelou a nechtiac vykopol bránku zo svojho postavenia!
08:14 gól Banská Bystrica dala gól!
Len čo som dokončil myšlienku o premrhanej minúte hostí, prišiel gólový úder. HUNTER DREW bekhendom prekonal Tomeka. Stalo sa to po odraze puku od michalovských obrancov. Bez asistencie.
07:29 dôležité Po nasledujúcej šanci hostí sa trochu zaiskrilo! Mihálik a Ťavoda si chránili svojho brankára, do ktorého srdnato išli Vybíral a Výhonský! Vylučovať sa v tomto prípade nebude!