HC Slovan Bratislava Liptovský Mikuláš ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

29. 1. 2021 |

HC Slovan Bratislava dnes cestuje na súboj s L. Mikulášom. Sledujte ONLINE prenos od 17:00 hod.

Hokejisti HC Slovan Bratislava. FOTO TASR.

HC Slovan Bratislava dnes cestuje na súboj s L. Mikulášom. Na Liptov prichádzajú belasí v pozícii favorita a nič iné ako víťazstvo nebudú brať ako úspech. Naposledy vyhrali dopma nad Zvolenom 3:2, ale až po samostatných nájazdoch.

Domáci začali veľmi nedisciplinovanie a Zvolenčania mali v rozmedzí 2. a 12. minútou až tri presilovky, no príliš kombinovali a nedokázali ich premeniť. Slovanisti dostali početnú výhodu v 16. minúte prvej dvadsaťminútovky a hosťom udelili lekciu z efektivity, keď otvoril skóre Šišovský.

HC Slovan Bratislava Liptovský Mikuláš ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes LIVE NAŽIVO hokej

Radosť im však nevydržala dlho, už o necelú minútu neskôr vyrovnal Nuuinen.

V úvode druhého dejstva sa dostal do dobrej šance Urbánek, ale Šišovského prihrávku nezužitkoval a neskôr sa nepresadil ani O'Donnell. "Belasí" sa však dočkali v 38. minúte a opäť trafil bývalý útočník Zvolena Šišovský - 2:1.

V závere druhej tretiny putoval na trestnú lavicu McPherson, domáci však jeho trest nevyužili, práve naopak. V závere presilovky Bondra vysunul Kelemena a ten efektným blafákom vyrovnal.

Duel dospel až do predĺženia, no ani tam sa nikto nepresadil, hoci mal Slovan v závere početnú výhodu štyroch proti trom. Bratislavčania neprekonali Rahma ani v nájazdoch, naopak, Nuutinen a Mikúš skórovali a zaistili Zvolenu druhý bod.

HK 32 Liptovský Mikuláš
5 : 4
(2:1, 1:1, 2:2)
HC Slovan Bratislava

Góly a asistencie: 13. Michalík (Hamráček, Petran), 15. Robertson (Tullio), 32. Lištiak (Mezovský, Huna), 45. Valtola (Štrauch, Michalík), 47. Surový (Toma, Pavúk) – 13. Uram (Jendek, Kundrik), 36. O'Donnell (Sersen), 52. Štajnoch (Šišovský), 58. Brodzinski (Šišovský, Bortňák). Rozhodca: Tomáš Orolin, Vladimír Snášel – Oto Durmis, Matúš Stanzel – Vladimír Martinko.
HK 32 Liptovský Mikuláš: Kaarlehto (Kozel) – Mezovský, Nemec, Valtola, Petran, Robertson, Jesus, Droppa, Pavúk – Štrauch, Lištiak, Huna – Hamráček, Oško, Michalík – Tullio, McShane, Portokalis – Surový, Uhrík, Toma
HC Slovan Bratislava: Makarov (Beke) – Sersen, Brodzinski, Meszároš, Štajnoch, Maier, Bačik, Beňo, Jasenec – O'Donnell, Kytnár, Bortňák – Šišovský, Harris, Ranford – Zigo, Urbánek, Matoušek – Uram, Jendek, Kundrik
57:59 gól Slovan Bratislava dal gól!
Gól strelil MICHAEL ALLEN BRODZINSKI, pretože bol v správny čas na správnom mieste, kde po spätnej prihrávke dramatizuje záver dnešného zápasu! Asistencie: Peter Šišovský, Dalibor Bortňák.
51:59 gól Slovan Bratislava dal gól!
Gól strelil MARTIN ŠTAJNOCH. Ten to teraz vzal pomerne na seba a po nakorčuľovaní do útočného pásma súpera znižuje utešenou strelou pod brvno. Asistencia: Peter Šišovský.
46:08 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil MAROŠ SUROVÝ. Asistencie Lukáš Toma, Branislav Pavúk.
44:27 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil KALLE VALTOLA. Ten mal teraz aj dávku šťastia, no napokon dokázal prepasírovať puk za chrbát brankára. Asistencie: Andreas Štrauch, Markus Michalík.
35:56 gól Slovan Bratislava dal gól!
Gól strelil BRENDAN O'DONNELL, ktorý dokázal šikovne tečovať nahodený puk od Sersena, a preto je rozdiel opäť jednogólový. Asistencia: Michal Sersen.
31:04 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil ANDREJ LIŠTIAK. Práve on bol tým hráčom, ktorý sa najlepšie zorientoval v trme vrme pred bránkou Bratislavy a šikovne usmernil puk do hosťujúcej bránky. Asistencie: Filip Mezovský, Rudolf Huna.
28:47 dôležité O'Donnellova strela z medzikružia trafila len domáceho brankára, ktorý zvládol puk vyraziť nad seba.
25:35 dôležité Obrovská šanca domáceho tímu! Po trme vrme sa dostal do zakončenia na odkrytú bránku Jesus, ale tvrdou ranou trafil len bočnú sieť.
19:41 dôležité Obrovská šanca Kytnára gólom nekončí! Domácemu brankárovi síce puk vypadol z lapačky, ale útočiaci hráč v snahe zabrzdiť posunul bránku.
18:33 dôležité Kaarlehto teraz parádnym spôsobom vychytal zoči voči Harrisa.
16:54 dôležité Huna sa pretlačil pred brániaceho hráča, ale Makarov mu v hodine dvanástej šikovne vypichol puk.
14:21 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil CARTER ROBERTSON. Práve on bol tým hráčom, ktorý tvrdo napriahol od modrej a prinavrátil vedenie opäť na stranu Liptákov. Asistencia: Tyler Tullio.
12:46 gól Slovan Bratislava dal gól!
Gól strelil JAKUB URAM, ktorý vypálil bez prípravy z prvej a ukázalo sa to ako najlepšie možné riešenie. Asistencie: Dominik Jendek, Peter Kundrik.
12:12 gól Liptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil MARKUS MICHALÍK. Ten prepasíroval puk za chrbát hosťujúceho brankára s veľkou dávkou šťastia, ale na to sa história nebude pýtať. Asistencie: Lukáš Hamráček, Marcel Petran.