HC Slovan Bratislava HK Dukla Michalovce ONLINE Tipos extraliga 2020 dnes

12. 11. 2020 |

HC Slovan Bratislava, HK Dukla Michalovce, online prenos, Tipos extraliga 2020, dnes. HC Slovan Bratislava v predohrávke 12. kola Tipos extraligy privíta na svojom ľade HK Dukla Michalovce. Ako súboj dopadne môžete sledovať ONLINE od 18:00 hod.

Hokejisti HC Slovan Bratislava. FOTO TASR.

HC Slovan Bratislava, HK Dukla Michalovce, online prenos, Tipos extraliga 2020, dnes. HC Slovan Bratislava sa v krátkom čase postaví ďalšiemu východoslovenskému mužstvu. HK Dukla Michalovce bude druhým súperom z východu republiky, keď predtým hrali proti hráčom HC Košice, ktorých porazili 2:0.

Hostia mali lepší štart do zápasu a snažili sa o rýchly gól. Strely obrancov Leeho a Štajnocha ešte neznamenali zmenu skóre, ale v 6. minúte O'Donnell vymietol ľavý horný roh košickej bránky - 0:1.

Prvá tretina priniesla aj viacero šarvátok, z ktorých vyplynulo aj niekoľko presiloviek. V 8. minúte sa do šance predral Mráz, ale Makarova neprekonal. Domáci neskórovali ani v niekoľkých presilovkách, v ktorých neprekvapili súperovu obranu.

Ani v druhej tretine nebola núdza o vylúčených, ale gólových príležitostí príliš nepribudlo. Ofenzívne akcie oboch tímov sa často končili už v zárodku, na ľade pribudlo nepresností a svoje tímy viackrát podržali aj brankári.

V 32. minúte sa Buček natlačil pred bránku Riečického, ale puk do nej nedostal. Na opačnej strane neprekvapili Makarova pokusy Michalčina či Klhůfeka.

V 41. minúte nevyrovnal Jenyš, ktorého tutovku zmaril Makarov. V 53. minúte Valach uvoľnil O'Donnella, ale ten zblízka neprekonal Riečického. Košičania v tretej časti zvýšili aktivitu v ofenzíve, ale ani Baránekova dorážka v 57. minúte neskončila v bránke.

O'Donnell v 58. minúte využil chybu v rozohrávke Košičanov a poradil si aj s Riečickým - 0:2.

HC Slovan Bratislava
7 : 4
(4:1, 3:2, 0:1)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 2. Studenič (Štajnoch, Ranford), 2. O´Donnell (Gašpar, Lee), 18. Kytnár (Gašpar, Sersen), 19. Gašpar (O´Donnell, Urbánek), 22. Studenič (Valach, Štajnoch), 24. Ališauskas (Zigo, Sersen), 37. Rapáč (Jendek) – 5. Ragan (Török, Mihálik), 27. Takáč (Southorn), 33. Galamboš (Takáč, Southorn), 60. Török. Rozhodca: Konc D.st., Hronský – Šefčík, Hercog.
HC Slovan Bratislava: Makarov – Sersen, Ališauskas, Bačik, Štajnoch, Lee, Valach, Maier, Beňo – Buček, Zigo, Harris – Ranford, Kytnár, Studenič – Gašpar, Urbánek, O´Donnell – Rapáč, Petráš, Jendek
HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek (21.Tomek) – Ventelä, McCormack, Southorn, Mihálik, Zeleňák, Louis, Ťavoda, Bdžoch – Hickmott, Lalancette, Regenda – Takáč, Galamboš, Bartánus – Korhonen, Češík, Mašlonka – Török, Farkaš, Ragan
59:27 dôležité Veľmi škaredý záver zápasu. Pri vzájomnej potýčke Louis jedným KO úderom zložil na ľad Maiera, ten zostal nehybne ležať a je tam aj krv. Je pri ňom lekár a Maier je už nakladaný na nosítka. Našťastie hýbe rukami a komunikuje.
59:27 gól Dukla Michalovce dala gól!
Ešte kozmetická úprava zo strany hostí. TOMÁŠ TÖRÖK sa presadil zoči voči Makarovovi, zakončil pekne pod hornú žŕdku nad rameno domáceho brankára.
36:51 gól Slovan Bratislava dal gól!
Jendek strieľal, Tomekovi puk vypadol, čo si všimol BRANISLAV RAPÁČ a poľahky ho poslal do brány.
Asistencia: Dominik Jendek
32:21 gól Dukla Michalovce dala gól!
PETER GALAMBOŠ vystrelil spoza dvoch brániacich hráčov Slovana a zrejme tečovaný puk zapadol do siete za prekvapeného Makarova.
Asistencie: Samuel Takáč, Jordon Southorn
26:27 gól Dukla Michalovce dala gól!
Michalovce z ničoho nič udreli v oslabení! SAMUEL TAKÁČ sa natlačil cez Leeho a bekhendom prekonal Makarova.
Asistencia: Jordon Southorn
23:59 gól Slovan Bratislava dal gól!
Gólostroj Slovana pokračuje, hostia sú zúfalí! Zigo nabil NERIJUSOVI ALIŠAUSKASOVI a ten príklepom prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. 6:1.
Asistencie: Tomáš Zigo, Michal Sersen
21:51 gól Slovan Bratislava dal gól!
MARIÁN STUDENIČ si spracoval puk do jazdy, z obrancu urobil štatistu a potom si s obrovským prehľadom vychutnal Tomeka. Nádherný moment!
Asistencie: Juraj Valach, Martin Štajnoch
18:06 gól Slovan Bratislava dal gól!
O´Donnell chrbtom k bráne prihral bekhendom RASTISLAVOVI GASPAROVI, ktorý puk šikovne tečoval za chrbát Škorvánka. Slovan vyhráva už 4:1!
Asistencie: Brendan O´Donnell, Jakub Urbánek
17:30 gól Slovan Bratislava dal gól!
Belasí využívajú presilovú hru veľmi rýchlo a pekne ju zohrali. Gašpar naviazal na seba hráčova mohol aj strieľať, no nezištne prihral MILANOVI KYTNÁROVI, ktorý triafal do odkrytej brány.
Asistencie: Rastislav Gašpar, Michal Sersen
11:46 dôležité Studenič predviedol svoju rýchlosť na ľavej strane a aj nebezpečne zakončil, Škorvánek puk vyrazil pred seba, kde Ranford tiež nebezpečne dorážal.
04:26 gól Dukla Michalovce dala gól!
Tak predsa sa hosťom darí znížiť a gólostroj pokračuje! Török naviazal na seba hráčov a šikovne prihral na druhú stranu bránkoviska, kde ostal nepokrytý JAKUB RAGAN a ten z prvej prekonal Makarova. Ruský brankár inkasuje prvý gól v Tipos Extralige.
Asistencie: Tomáš Török, Vladimír Mihálik
01:24 gól Slovan Bratislava dal gól!
Studená sprcha pre Michalovce, Slovan ide veľmi rýchlo už do dvojgólového vedenia! Dobrú prácu odviedol Gašpar, prihral na pravý kruh BRENDANOVI O´DONELLOVI, ktorý nechytateľne zavesil.
Asistencie: Rastislav Gašpar, Cameron Lee
01:04 gól Slovan Bratislava dal gól!
Ranford s prehľadom našiel Štajnocha, ktorý vypálil z prvej, Škorvánek vyrazil puk pred seba, kde ho MARIÁN STUDENIČ na dvakrát doklepol za jeho chrbát.
Asistencie: Martin Štajnoch, Brendan Ranford