HC Slovan Bratislava HK Dukla Michalovce ONLINE Tipos extraliga 2020 dnes

12. 11. 2020 |

HC Slovan Bratislava, HK Dukla Michalovce, online prenos, Tipos extraliga 2020, dnes. HC Slovan Bratislava v predohrávke 12. kola Tipos extraligy privíta na svojom ľade HK Dukla Michalovce. Ako súboj dopadne môžete sledovať ONLINE od 18:00 hod.

Hokejisti HC Slovan Bratislava. FOTO TASR.

HC Slovan Bratislava, HK Dukla Michalovce, online prenos, Tipos extraliga 2020, dnes. HC Slovan Bratislava sa v krátkom čase postaví ďalšiemu východoslovenskému mužstvu. HK Dukla Michalovce bude druhým súperom z východu republiky, keď predtým hrali proti hráčom HC Košice, ktorých porazili 2:0.

Hostia mali lepší štart do zápasu a snažili sa o rýchly gól. Strely obrancov Leeho a Štajnocha ešte neznamenali zmenu skóre, ale v 6. minúte O'Donnell vymietol ľavý horný roh košickej bránky - 0:1.

Prvá tretina priniesla aj viacero šarvátok, z ktorých vyplynulo aj niekoľko presiloviek. V 8. minúte sa do šance predral Mráz, ale Makarova neprekonal. Domáci neskórovali ani v niekoľkých presilovkách, v ktorých neprekvapili súperovu obranu.

Ani v druhej tretine nebola núdza o vylúčených, ale gólových príležitostí príliš nepribudlo. Ofenzívne akcie oboch tímov sa často končili už v zárodku, na ľade pribudlo nepresností a svoje tímy viackrát podržali aj brankári.

V 32. minúte sa Buček natlačil pred bránku Riečického, ale puk do nej nedostal. Na opačnej strane neprekvapili Makarova pokusy Michalčina či Klhůfeka.

V 41. minúte nevyrovnal Jenyš, ktorého tutovku zmaril Makarov. V 53. minúte Valach uvoľnil O'Donnella, ale ten zblízka neprekonal Riečického. Košičania v tretej časti zvýšili aktivitu v ofenzíve, ale ani Baránekova dorážka v 57. minúte neskončila v bránke.

O'Donnell v 58. minúte využil chybu v rozohrávke Košičanov a poradil si aj s Riečickým - 0:2.

HC Slovan Bratislava
7 : 4
(4:1, 3:2, 0:1)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 2. Studenič (Štajnoch, Ranford), 2. O´Donnell (Gašpar, Lee), 18. Kytnár (Gašpar, Sersen), 19. Gašpar (O´Donnell, Urbánek), 22. Studenič (Valach, Štajnoch), 24. Ališauskas (Zigo, Sersen), 37. Rapáč (Jendek) – 5. Ragan (Török, Mihálik), 27. Takáč (Southorn), 33. Galamboš (Takáč, Southorn), 60. Török. Rozhodca: Konc D.st., Hronský – Šefčík, Hercog.
HC Slovan Bratislava: Makarov – Sersen, Ališauskas, Bačik, Štajnoch, Lee, Valach, Maier, Beňo – Buček, Zigo, Harris – Ranford, Kytnár, Studenič – Gašpar, Urbánek, O´Donnell – Rapáč, Petráš, Jendek
HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek (21.Tomek) – Ventelä, McCormack, Southorn, Mihálik, Zeleňák, Louis, Ťavoda, Bdžoch – Hickmott, Lalancette, Regenda – Takáč, Galamboš, Bartánus – Korhonen, Češík, Mašlonka – Török, Farkaš, Ragan
časová značka Koniec zápasu.
59:27 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Maier – 2 min., hrubosť).
59:27 dôležité Veľmi škaredý záver zápasu. Pri vzájomnej potýčke Louis jedným KO úderom zložil na ľad Maiera, ten zostal nehybne ležať a je tam aj krv. Je pri ňom lekár a Maier je už nakladaný na nosítka. Našťastie hýbe rukami a komunikuje.
59:27 gól Dukla Michalovce dala gól!
Ešte kozmetická úprava zo strany hostí. TOMÁŠ TÖRÖK sa presadil zoči voči Makarovovi, zakončil pekne pod hornú žŕdku nad rameno domáceho brankára.
59:14 Hra je prerušená pre posunutú bránu na domácej strane. Vhodí sa po Makarovovej ľavici.
58:40 Strela Michaloviec na bránu neprešla a Slovan sa oslobodzuje.
57:27 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Ranford – 2 min., hrubosť).
57:01 Štajnoch sám na útočnom výlete, opäť len odovzdáva puk.
55:55 Z pravého kruhu pálil z prvej O´Donnell, Tomek puk vyrazil ramenom nad bránu.
55:22 So strelou Leeho mal Tomek problémy, ale napokon situáciu dokázal vyriešiť.
54:52 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Southorn – 2 min., podrazenie).
54:34 Studenič mal proti sebe trojicu protihráčov, tak iba nahodil puk a išiel striedať. Slovan sa už nikam neženie.
52:39 Sersenovo nahodenie Tomek likviduje, vhodí sa po jeho pravici.
52:12 Slovan poriadne zovrel súpera, ale finálna fáza mu zatiaľ nevychádza.
51:00 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Ťavoda – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
50:57 Buček pri zakončení pichol hokejkou do Tomekovej lapačky v snahe ešte zasiahnuť puk, čo sa pochopiteľne nepáčilo hosťujúcim hráčom. Náznak šarvátky však rozhodcovia rýchlo zažehnali.
50:45 Takáč sa po odraze puku dostal k streleckému pokusu z otočky, no mieril len do domáceho brankára.
49:45 Strela z uhla nebola nebezpečná, Makarov si bližšiu tyčku postrážil.
49:08 Hostia sa neudržali v útočnom pásme, prišli o puk a museli vykorčuľovať.
48:42 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Buček – 2 min., hákovanie).
47:28 Po Maierovej prihrávke na modrú strieľal Ranford z prvej, Tomek pozorný.
46:37 Gašpar si pýtal puk medzi kruhy, aj ho dostal, no príliš dlho váhal a potom neprestrelil hradbu tiel pred sebou.
45:37 Bartánus sa zmocnil puku, no neprešiel cez pozorného Ališauskasa.
44:38 Bačik nahodil puk na bránu od mantinelu, Tomek ho zrazil do rohu.
43:17 O´Donnell si vypýtal prihrávku medzi kruhy, no potom mieril mimo brány.
42:48 Michalovce pošetrili čas v útočnom pásme.
42:09 Sersen pálil z prvej veľmi nepresne. Slovan zostáva v útočnom pásme.
41:55 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie).
41:27 Galamboš skúšal šťastie z ostrého uhla, no Makarova neprekvapil.
40:19 Z pravého kruhu strieľal nepríjemne McCormack, Makarov sklepol betóny včas.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Gólové hody pokračovali aj v prostrednom dejstve, Slovan zatiaľ vyhráva nad Michalovcami 7:3.
Tretia tretina sa začne približne o 19:45.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
38:52 Opäť voľný hráč medzi kruhmi, Kytnár strieľal po prihrávke z bránkovej čiary z prvej, no jeho pokus bol zrazený mimo brány.
36:51 gól Slovan Bratislava dal gól!
Jendek strieľal, Tomekovi puk vypadol, čo si všimol BRANISLAV RAPÁČ a poľahky ho poslal do brány.
Asistencia: Dominik Jendek
36:39 Petrášova strela letela tesne nad bránu. Hostia sa previnili icingom.
36:00 Urbánek dlho držal puk, na pomoc mu prišiel O´Donnell, prihrával naslepo pred bránu, no tam nebol nik v bielom.
35:32 Pritvrdilo sa, no hrá sa čisto.
34:53 Harris len odovzdal puk na súperove hokejky a odišiel striedať.
33:57 Regenda strieľal z dobrej pozície, no tesne minul pravú tyčku.
33:16 Na ľade vzplanuli vášne. po tom čo Mašlonka zakončoval z ofsajdu.
32:21 gól Dukla Michalovce dala gól!
PETER GALAMBOŠ vystrelil spoza dvoch brániacich hráčov Slovana a zrejme tečovaný puk zapadol do siete za prekvapeného Makarova.
Asistencie: Samuel Takáč, Jordon Southorn
31:35 Domáci hráči sa po dlhšom čase dostali do útoku, no Harriss so Ziom si nerozumeli a zavadzali si.
30:23 Michalovčania teraz zvierajú belasých, tí sa nevedia dostať z obrannej tretiny.
29:30 Neujala sa ani Korhonenova strela.
28:57 Regedovu prihrávku domáci vystihli a vyhodili puk cez všetky čiary.
28:10 Pekná kombinácia hostí, zakončujúcemu hráčovi však puk skočil a smeroval nad bránu.
27:55 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Jendek – 2 min., hákovanie).
26:27 gól Dukla Michalovce dala gól!
Michalovce z ničoho nič udreli v oslabení! SAMUEL TAKÁČ sa natlačil cez Leeho a bekhendom prekonal Makarova.
Asistencia: Jordon Southorn
26:15 Konečne si môžu hostia vydýchnuť, Galamboš vložil hokejku do prihrávky a oslobodil svoje mužstvo.
25:26 Slovan sa hneď usadil v útočnom pásme, z prvej strieľal O´Donnell, Tomek jeho strelu vyrazil betónmi.
25:02 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Regenda – 2 min., hákovanie).
23:59 gól Slovan Bratislava dal gól!
Gólostroj Slovana pokračuje, hostia sú zúfalí! Zigo nabil NERIJUSOVI ALIŠAUSKASOVI a ten príklepom prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. 6:1.
Asistencie: Tomáš Zigo, Michal Sersen
23:11 Petráš síce puk za bránou nevybojoval, no aspoň rozdal poriadny hit.
21:51 gól Slovan Bratislava dal gól!
MARIÁN STUDENIČ si spracoval puk do jazdy, z obrancu urobil štatistu a potom si s obrovským prehľadom vychutnal Tomeka. Nádherný moment!
Asistencie: Juraj Valach, Martin Štajnoch
21:13 Hrá sa 4 proti 4.Slovan za bránou súpera prišiel o puk, dopredu idú hostia.
20:01 striedanie Striedanie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce: z ihriska odchádza Škorvánek, prichádza Tomek.
20:00 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hrubosť).
20:00 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Maier – 2 min., hrubosť).
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Slovan prvú tretinu zvládol na výbornú a vyhráva 4:1. Možno mu tento náskok vystačí až do konca zápasu, uvidíme.
Druhá tretina sa začne o 18:55.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
18:06 gól Slovan Bratislava dal gól!
O´Donnell chrbtom k bráne prihral bekhendom RASTISLAVOVI GASPAROVI, ktorý puk šikovne tečoval za chrbát Škorvánka. Slovan vyhráva už 4:1!
Asistencie: Brendan O´Donnell, Jakub Urbánek
17:30 gól Slovan Bratislava dal gól!
Belasí využívajú presilovú hru veľmi rýchlo a pekne ju zohrali. Gašpar naviazal na seba hráčova mohol aj strieľať, no nezištne prihral MILANOVI KYTNÁROVI, ktorý triafal do odkrytej brány.
Asistencie: Rastislav Gašpar, Michal Sersen
17:13 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mihálik – 2 min., držanie).
16:08 Valach si vypýtal puk medzi kruhmi, z prvej vystrelil, no puk bol tečovaný a k bráne sa nedostal.
14:53 Studenič naštartoval motory, no za bránou ho odzbrojil Mihálik.
14:21 Ališauskas na dvakrát ustál súboj s Regendom a udržal puk v útočnej tretine. Ten napokon končí na ochrannej sieti.
12:56 Rapáč šťuchol do puku, ten skočil na striedačke v lapačke Tomeka.
11:46 dôležité Studenič predviedol svoju rýchlosť na ľavej strane a aj nebezpečne zakončil, Škorvánek puk vyrazil pred seba, kde Ranford tiež nebezpečne dorážal.
11:26 Prieniková prihrávka na Galamboša úspech neslávila, pretože hosťujúci hráč sa nevyhol ofsajdu.
10:51 McCormack dobre zapracoval na modrej a udržal pásmo pre svoj tím, no hosťom sa nepodarilo ohroziť domácu bránu.
10:33 Malina pre Škorvánka, ktorý podržal puk a prerušil hru.
09:30 Po koncovke Petráša Škorvánek prikryl puk. Belasí sú aktívnejší.
08:31 Slovan sa peknou kombináciou dostal do útočného pásma, no strele z pravého krídla chýbali potrebné parametre.
07:31 Buček strieľal z medzikružia, len do stredu brány.
07:20 Urbánek vystrelil, trafil presne Škorvánkovu lapačku, michalovský gólman prerušil hru.
06:25 Pre Makarovom bolo husto, ale domáci gólman puk nevyrazil pred seba.
04:42 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Jendek – 2 min., podrazenie).
04:26 gól Dukla Michalovce dala gól!
Tak predsa sa hosťom darí znížiť a gólostroj pokračuje! Török naviazal na seba hráčov a šikovne prihral na druhú stranu bránkoviska, kde ostal nepokrytý JAKUB RAGAN a ten z prvej prekonal Makarova. Ruský brankár inkasuje prvý gól v Tipos Extralige.
Asistencie: Tomáš Török, Vladimír Mihálik
04:06 Hostia sa snažia čím skôr znížiť, no Slovan ich nepúšťa do veľkých šancí.
01:24 gól Slovan Bratislava dal gól!
Studená sprcha pre Michalovce, Slovan ide veľmi rýchlo už do dvojgólového vedenia! Dobrú prácu odviedol Gašpar, prihral na pravý kruh BRENDANOVI O´DONELLOVI, ktorý nechytateľne zavesil.
Asistencie: Rastislav Gašpar, Cameron Lee
01:04 gól Slovan Bratislava dal gól!
Ranford s prehľadom našiel Štajnocha, ktorý vypálil z prvej, Škorvánek vyrazil puk pred seba, kde ho MARIÁN STUDENIČ na dvakrát doklepol za jeho chrbát.
Asistencie: Martin Štajnoch, Brendan Ranford
00:34 Michalovce boli v útočnom pásme iba chvíľočku, napokon ho museli opustiť.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava: Makarov – Sersen, Ališauskas, Bačik, Štajnoch, Lee, Valach, Maier, Beňo – Buček, Zigo, Harris – Ranford, Kytnár, Studenič – Gašpar, Urbánek, O´Donell – Rapáč, Petráš, Jendek

HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek – Ventelä, McCormack, Southorn, Mihálik, Zeleňák, Louis, Ťavoda, Bdžoch – Hickmott, Lalancette, Regenda – Takáč, Galamboš, Bartánus – Korhonen, Češík, Mašlonka – Török, Farkaš, Ragan

Rozhodca: Konc D.st., Hronský – Šefčík, Hercog.
Dnes o 18:00 sa hrá jeden zápas 12. kola Tipos Extraligy. HC Slovan Bratislava privíta na svojom ľade tím HK Dukla Ingema Michalovce.

SLOVAN odohral sedem zápasov, v ktorých získal jedenásť bodov a je momentálne siedmy. Nemal presvedčivý vstup do sezóny, no zdá sa, že už sa naštartoval. V posledných troch zápasoch zvíťazil s celkovým skóre 12:2. V minulom kole rozdrvil Banskú Bystricu 7:2.

MICHALOVCE naopak v dvoch uplynulých stretnutiach ťahali za kratší koniec. Naposledy nestačili na zatiaľ stopercentnú Nitru a podľahli jej 3:5. Po ôsmich odohraných zápasom patrí Michalovciam piata priečka so ziskom trinástich bodov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.