HC Nové Zámky HK Dukla Michalovce ONLINE Tipos extraliga dnes

17. 11. 2020 |

HC Nové Zámky, HK Dukla Michalovce, online prenos, Tipos extraliga, dnes. Nové Zámky dnes na svojom ľade privítajú HK Dukla Michalovce. Ako tento súboj dopadne môžete sledovať prostredníctvom ONLINE prenosu live od 16:00 hod.

Hráči a tréner HK Dukla Michalovce. FOTO TASR.

HC Nové Zámky, HK Dukla Michalovce, online prenos, Tipos extraliga, dnes. Nové Zámky budú chcieť doma využiť nelichotivú bilanciu Michaloviec, ktoré už nevyhrali štyri zápasy po sebe. Naposledy zaznamneali prehru na ľade Zvolena 1:5.

Zvolen mal dobrý vstup do stretnutia, bol aktívnejší. McPherson ešte šancu z ľavej strany nevyužil, avšak prvé striedanie štvrtej formácie slávilo úspech. Po akcii Meliška sa presadil z troch metrov voľný Marcinek – 1:0. O pár sekúnd neskôr mohli hostia odpovedať Ondruškom z kruhu, proti bol Rahm. Domáci boli dôraznejší, Kelemen mal dobrú príležitosť z dorážky a hoci ju nevyužil, následne prihral Stupkovi a ten spoza hráča prestrelil Kiviaha – 2:0.

Zámčania mohli korigovať z presilovky, v nej mal dobrú možnosť v predbránkovom priestore Holovič, avšak bol tiesnený. Na opačnej strane nevyužil tutovku pred bránkou Meliško. V 15. minúte Ivan nabil puk pred Kiviaha a Nuutinen neskóroval vo vyloženej šanci. V závere prvého dejstva to skúšal ešte Kelemen tečom i z dorážky, no ani on neuspel.

V prostrednej časti pokračoval Zvolen v aktívnej hre. McPherson to dobre skúšal z ľavej strany, na opačnej strane z protiútoku v podobnej situácii nedokázal znížiť Obdržálek. V 25. minúte po vydarenej akcii domácich sa nepresadil zoči – voči brankárovi hostí Ivan. Tlak hokejistov spod Pustého hradu pokračoval a vygradoval v 31. minúte.

Kubka vystrelil od modrej, puk sa odrazil od zadného mantinelu pred McPhersona a ten bez prípravy z ľavej strany namieril do odkrytej časti bránky Kiviaha – 3:0. Nové Zámky potom nevyužili dve presilovky, krátko hrali v piatich proti trom.

Po ich skončení však mali dve šance, konkrétne Iso-Mustajärvi a Holenda. Nezužitkovali ich a pykali za to. Nechali totiž voľného Kelemena,, ktorý zakončil z dolnej časti kruhu a vyrazený puk nešťastne od korčule Juríka putoval späť za brankára hostí – 4:0.

V tretej tretine začal taktiež Zvolen aktívne, no líder extraligy využil hneď prvú príležitosť na skórovanie. V 42. minúte vyhral súboj na zadnom mantineli Záhradník, poslal prihrávku pred bránku Embrichovi a ten sa nemýlil – 4:1.

Tento moment domácich nerozhodil, často strieľali a vyplatilo sa. Najprv Stupka pálil do žŕdky, avšak mrzieť ho to nemuselo, pretože v 49. minúte spoza kruhov trafil presne Melancon a keďže mal Kiviaho zakrytý výhľad, nestačil reagovať – 5:1. Šiesty gól mohli ešte pridať Nuutinen a dvakrát Bondra, avšak šťastie týmto hráčom neprialo.

HC Mikron Nové Zámky
3 : 2
(1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 16. Obdržálek (Seppänen, Fereta), 26. Bajtek, 63. Obdržálek – 2. Mihalik (Takáč, Southorn), 44. Southorn (Majdan). Rozhodca: Baluška, Konc st. – Jurčiak, Crman.
HC Mikron Nové Zámky: Kiviaho (Lackovič) – Mikuš, Hain, Ligas, Västilä, Šeliga, Fereta, Barto, Roman – Iso-Mustajärvi, Seppänen, Obdržálek – Rogoň, Embrich, Zahradník – Bajtek, Holovič, Jurík – Rehák, Ondrušek, Okoličány
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek (Škorvánek) – McCormack, Ventelä, Southorn, Mihalik, Ťavoda, Louis, Zekucia, Farkaš – Regenda, Lalancette, Majdan – Takáč, Hickmott, Bartánus – Korhonen, Galamboš, Mašlonka – Chalupa, Češík, Török
62:50 gól HC Nové Zámky dali gól!
Skúsený domáci útočník PETR OBDRŽÁLEK sa po prihrávke od Embricha, ktorý využil zaváhanie Majdana, dostal do úniku a mieri presne!
62:29 Samuel Takáč obkrúžil bránku domáceho tímu a skúsil strelu. Kiviaho puk chytá a kryje ho aj pred dobiedzajúcim McCormackom.
62:05 Tomi Iso-Mustajärvi sa snažil dostať pred Tomeka, napokon je z toho postavenie mimo hru a vhadzovanie v strednom pásme.
61:22 Hostia aj po skončení presilovej hry zostávajú v pásme, Majdan z druhej vlny mieril vedľa Kiviahovej bránky.
60:57 Domáci v plnom počte.
60:30 Krásna kombinácia hostí, nebola však úspešná. Líšky napriek tomu ostávajú v útočnom pásme.
60:18 Hostia kombinujú pred Kiviahom.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase víťaza zápasu nepoznáme, o malú chvíľu sa začne predĺženie.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
59:45 Domáci sa výborne bránia.
59:30 Hostia kombinujú v útoku, McCormackova strela bola nepresná.
59:04 Vhadzovanie po ľavej ruke Kiviaha.
59:01 Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.
58:53 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2 min.).
58:44 Ventelä pálil od modrej čiary, nebol však presný.
58:23 Domáci kombinujú v útočnom pásme, Louis však tvrdým zákrokom poslal k ľadu Feretu a dopredu idú Michalovce.
58:01 Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.
57:59 Domáci kombinujú za Tomekovou bránkou, forhend Obdržálka následne Tomek zlikvidoval.
57:23 Hickmottov pokus Kiviahovi vypadol, Juraj Jurík dokázal puk dostať aspoň do stredného pásma.
57:02 Michalovce stále kombinujú v útočnom pásme.
56:23 V týchto momentoch sú v ofenzíve aktívnejší hostia z Michaloviec, Lalancette kombinuje s Majdanom.
55:44 dôležité Obrovská skrumáž pred Kiviahom! K puku sa snažil dostať Mašlonka, no v spleti videl puk najlepšie Henri Kiviaho a dokázal ho skryť do svojej lapačky!
55:01 Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.
54:34 Hostia získali puk a posielajú ho až ku Kiviahovi. Domáci sa však čo najskôr snažia vrátiť pred Tomáša Tomeka.
53:58 Oba tímy sa snažia o výhru v riadnom hracom čase, domáci sú v ofenzívne o malý kúsok nebezpečnejší.
53:04 Obranca Louis pálil od modrej čiary, spoľahlivý Kiviaho puk chytil.
52:56 Prieniková prihrávka na Seppänena, fínsky útočník v službách Býkov však v zakončení nebol úspešný.
52:33 Domáci stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.
52:05 Lalancette šikovne vystrelil, Kiviaho vôbec nevedel kde je puk, no Regenda ho v dorážke nedokázal dostať za chrbát fínskeho brankára!
51:44 Hra sa nám v týchto momentoch prelieva zo strany na stranu a zápas má výborné tempo!
51:03 dôležité Mašlonka urobil v strednom pásme chybu, k puku sa dostal Holenda, ktorý sa rútil na Tomeka. V zakončení však minul bránku Michaloviec!
50:49 Zakázané uvoľnenie v podaní domáceho tímu, hra sa sťahuje pred Henriho Kiviaha.
50:44 Patrik Rogoň strelou Tomeka neprekabátil, následne v dorážke neuspel ani domáci kapitán Juraj Jurík.
50:01 Polovica tretej tretiny je za nami, v Nových Zámkoch máme zatiaľ remízu 2:2.
49:49 Závar pred domácou bránkou, Regenda sa snažil pretlačiť k puku, no ten napokon skryl do svojej lapačky pozorný Kiviaho a prerušil hru.
49:20 Na opačnej strane pálil Regenda, no tečovaný puk končí na ochrannej sieti za Kiviahovou bránkou.
49:13 Rýchla akcia domáceho tímu, z ľavej strany zakončoval Tomi Iso-Mustajärvi, ale Tomáš Tomek bol znovu pozorný!
49:05 Domáci stiahli puk za svoju bránku a striedajú, rovnako tak činia i hostia.
48:48 Novozámčania znovu bojujú o puk v útočnom pásme, ale strácajú ho a dopredu idú hostia.
48:05 Domáci Býci sa v tomto momente nadýchli k náporu, hostia sa bránia aj za cenu zakázaného uvoľnenia.
47:56 Vastilä pálil od modrej čiary, jeho pokus Tomek kryl a následne radšej prerušil hru.
47:33 Okoličány našiel krížnou prihrávkou Ligasa, ktorý však minul Tomekovu bránku.
46:55 Seppänen pálil z kruhu, Tomek ukázal šikovnú vyrážačku.
46:12 Vladimír Mihalik je dnes azda najčastejšie strieľajúcim hráčom Michaloviec, s jeho zakončením si Kiviaho poradil.
45:55 Po súboji v útočnom pásme sa k ľadu porúčal hosťujúci Majdan, vylučovať sa však nebude.
45:33 V Nových Zámkoch máme reklamnú prestávku, pre oboch trénerov je to ideálny čas na taktické pokyny do ďalšieho priebehu tretej tretiny.
45:01 Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky hrajú s Michalovcami nerozhodne 2:2.
44:43 dôležité Hostia ale pokračujú v nápore, Kiviaha zlikvidoval ako strelu Venteläeho, tak i dorážku Petra Galamboša!
44:30 Od modrej čiary pálil McCormack, Kiviaho bol pozorný.
44:22 Vhadzovanie po ľavej ruke Henriho Kiviaha.
44:12 Takáčova strela bola tečovaná Ligasom, puk mieri nad domácu bránku.
43:43 gól Dukla Michalovce dala gól!
A je vyrovnané! JORDAN SOUTHORN odčinil svoju chybu pri druhom góle Zámkov, pretože napriahol od modrej čiary a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste vrátane brankára Kiviaha! Asistencia: Juraj Majdan.
43:07 Mihalik spoza bránky domácich hľadal pred Kiviahom Majdana, no k tomu sa puk napokon nedostal. Hostia napriek tomu ostávajú v útočnom pásme.
42:33 Zdá sa, že tréner hostí Miroslav Chudý trošku pomenil jednotlivé formácie.
41:55 Úvod tretej tretiny má výborné tempo, hostia sa snažia o vyrovnanie, ale stále im to v kombinácii nie úplne dobre ladí.
41:20 Tentoraz strela v podaní Galamboša, ktorý však nemieril presne.
40:50 Okoličány našiel prihrávkou Marcela Holoviča, ktorý okamžite strieľal, no puk zblokoval Alexander Zekucia.
40:24 Útočná snaha domácich prerušená pre postavenie mimo hru. Vhadzovať sa bude v strednom pásme, bližšie k bránke hostí.
Po druhej tretine vedú Nové Zámky nad Michalovcami 2:1. Tretia tretina sa začne približne o 17:50.
39:44 O puk sa bojuje za domácou bránkou.
39:12 Marek Bartánus sa dostal do šance, lenže Kiviaho je dnes skutočne výborný.
39:01 Začala sa posledná minúta druhej tretiny.
38:40 V druhej tretine sa v domácom drese už na ľade neobjavil Samuel Zahradník. Domáci kouč Martin Hrnčár musel hru zredukovať na tri formácie.
38:33 Domáci tentoraz kombinujú v útočnom pásme, Tomek ale zatiaľ nemusel zasahovať.
38:01 Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.
37:55 Regenda si pripravil streleckú pozíciu, ale nemieril presne.
37:21 Kombinačné chyby vidíme v týchto momentoch na oboch stranách. Hostia sa stále snažia tlačiť pred Kiviaha, ale chýba im pokoj vo finálnej fáze.
36:44 Filip Bajtek potiahol puk po ľavej strane do útočného pásma, ale veľmi rýchlo ho stratil.
36:22 Michal Roman pálil od modrej čiary, pre Tomáša Tomeka to bola ľahká práca.
35:59 Nuž ale Líšky z východu republiky naozaj zo všetkých síl útočia, no zatiaľ im to nie je nič platné.
35:23 Louis pálil od modrej čiary, tečovaný puk končí nad Kiviahovou bránkou.
35:01 Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny.
34:41 Majdan tentoraz našiel prihrávkou Lalancettea na pravej strane, hostia sa veľmi snažia o vyrovnanie.
34:05 Lalancette nastrelil puk na domácu bránku, Kiviaho nevedel, kde má puk, ale Juraj Majdan sa k dorážke nedostal.
33:50 Ďalšia strela v podaní obrancu Vladimíra Mihalika, ktorý je dnes zatiaľ jediným strelcom hostí. Puk končí v moci Henriho Kiviaha.
33:45 Samuel Chalupa zaľahol puk za bránkou Nových Zámkov, hra je prerušená.
33:02 Janne Seppänen odvádza v drese domácich skutočne výbornú prácu. Je silný v hre 1 na 1, navyše dokáže o puk zabojovať aj v súbojoch a tým podporuje aj obranu Nových Zámkoch.
32:12 Nové Zámky v útočnej akcii neuspeli, hostia získali puk a okamžite sa rútia dopredu.
31:33 Bartánus našiel prihrávkou Samuela Takáča, ktorý okamžite pálil. Hostia to všemožne skúšajú, ale Nové Zámky majú v bránke Henriho Kiviaha, ktorý je obrovskou oporou tímu.
31:22 Ďalšia strela v podaní Southorna, Kiviaho bol znovu pripravený.
31:04 dôležité Výborná strelecká pozícia v pravom kruhu pre Jordana Southorna, no Kiviaho mu skvele zmenšil strelecký uhol a podržal svoj tím!
30:33 Michalovce majú obrovské diery v obrane. Jednu takú využil práve Janne Seppänen, ktorý sa dostal do zakončenia, ale gólovú radosť mu pokazil výborný Tomek.
30:01 Máme za sebou polovicu zápasu, Nové Zámky vedú nad Michalovcami 2:1.
29:19 dôležité Hostia sa snažili v ofenzívne, ale z ničoho nič sa k puku dostal domáci Marcel Holovič a rútil sa do úniku. Skúsil blafák k ľavej tyči, ale skúsený Tomáš Tomek bol dostatočne rýchly a priestor pri tyči vykryl ľavým betónom!
28:40 Majdan dobre vystrelil, Lalancette puk šikovne tečoval, ale ten si cestu do domácej bránky nenašiel.
28:23 Michalovce v nápore pred Kiviahom, fínsky gólman zatiaľ nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.
28:04 Rogoň sa znovu tlačil do zakončenia, Tomek tentoraz nemusel zasahovať.
27:37 Po strele Patrika Rogoňa musel znovu zasahovať Tomáš Tomek. Obaja hráči sa poznajú z pôsobenie v drese Žiliny. V Nových Zámkoch bude nasledovať reklamná prestávka.
27:04 Hostia pôsobia v týchto chvíľach zakríknuto, potrebujú sa čo najskôr dostať do tempa.
26:23 Domácim hokejistom vedúci gól dal novú energiu a okamžite sa znovu tlačia pred Tomáša Tomeka.
25:30 Nuž, hostia vedia, že musia poriadne zabrať. Hovorí sa, že stolička pod trénerom Miroslavom Chudým je poriadne rozkývaná a je možné, že príde i rez do hráčskeho kádra.
25:03 gól HC Nové Zámky dali gól!
Obrovská chyba skúseného Jordana Southorna! FILIP BAJTEK sa dostal k puku, z ľavej strany sa dostal pred Tomeka a bekhendovým blafákom si doslova vychutnal Tomáša Tomeka! Bez asistencií.
24:55 Embrich puk nahodil do útočného pásma.
24:12 Nový obranca v drese domácich Michal Roman si musel dať pozor na aktívneho Petra Galamboša, náročnú situáciu zvládol.
23:58 Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, vhadzovať sa bude po pravej ruke Tomáša Tomeka.
23:33 Druhá tretina má však od úvodu solídne tempo, oba tímy sa snažia dostať do vedenia.
23:02 Strela tentoraz aj v podaní Býkov, z ľavej strany spoza obrancu pálil Richard Ondrušek, ale mieril len do hrude skúseného Tomáša Tomeka.
22:38 Michalovce sú aktívne, McCormack však nemieril vôbec presne.
22:00 Samuel Takáč sa z ľavej strany dostal až pred Kiviaha, snažil sa mieriť medzi betóny fínskeho brankára, no ten bol pozorný.
21:49 Hostia v plnom počte.
21:35 Poriadny závar pred bránkou hostí, Tomáš Tomek však na dvakrát dokázal puk skryť do svojej lapačky.
21:30 Nové Zámky s piatimi hráčmi, Michalovce so štyrmi hráčmi.
21:22 Z pravého kruhu sa do puku oprel opäť Markus Västilä, no Tomek bol pozorný. Fín v drese Nových Zámkov tak stále čaká na prvý presný zásah našej najvyššej súťaži.
20:55 Västilä delovkou triafa len Bartánusa, domáci pokračujú v nápore.
20:22 Seppänenova delovka z prvej, následne sa k dorážke nedostal Petr Obdržálek.
20:01 Úvodné buly druhej tretiny v prospech domáceho tímu. Nové Zámky majú k dispozícii takmer dvojminútovú presilovú hru v pomere 4 na 3.
Po prvej tretine hrajú Nové Zámky na domácom ľade s Michalovcami nerozhodne 1:1. Druhá tretina sa začne približne o 16:58.
19:49 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Maškonka – 2 min., napadnutie).
19:49 Mašlonka dohral Holendu pri mantineli, to sa rozhodcom príliš nepozdáva a domáci budú hrať presilovku 4 na 3.
19:30 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mihalik – 2 min., sekanie).
19:30 dôležité Obrovská šanca hostí! Majdan našiel ideálne Vladimíra Mihalika, ktorý okamžite pálil, no Kiviaho mu výborným zákrokom nedoprial druhý gól v dnešnom zápase!
19:05 Výbornú prácu v útoku hostí odviedol Samuel Takáč, puk však končí v moci Henriho Kiviaha. Márne boli i snahy o dorážku v podaní Mareka Bartánusa.
19:01 Začala sa posledná minúta prvej tretiny.
18:33 Barto šikovne našiel prihrávkou Embricha, ktorý mal však puk na bekhend. Namiesto strely tak skúsil puk znovu prihrať Bartovi, no nepresne.
18:01 Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.
17:33 Domáci v plnom počte.
17:30 Hostia v plnom počte.
16:55 Chyba v domácej obrane, následnú strelu však Kiviaho bez problémov kryl. Nuž a vzniká ďalšia šarvátka, vylučovať sa ale nebude.
16:33 Na ľade znovu ostáva ležať otrasený Samuel Zahradník, tentoraz po nepríjemnom náraze od Bartánusa. Vylučovať sa však nebude.
15:49 gól HC Nové Zámky dali gól!
Krásna akcia domácich, nahodený puk spoza Tomekovej bránky poslal Seppänen parádnou zadovkou priamo na hokejku PETRA OBDRŽÁLKA, ktorý v jasnej pozícii pohotovo vyrovnáva na 1:1! Pre českého legionára je to navyše 300. bod v našej najvyššej súťaži! Asistencie: Janne Seppänen, Samuel Fereta.
15:35 Na ľade teda hráme 4 na 4, čo je ideálne priestor pre šikovných korčuliarov na oboch stranách.
15:33 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Iso-Mustajärvi – 2 min., držanie).
15:30 Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Regenda – 2 min., hrubosť).
15:30 Následne Regenda ešte po prerušení hry dohral jedného z domácich hráčov, následne mu okamžite dohovára domáci kapitán Juraj Jurík a je z toho napokon menšia šarvátka.
15:05 Po dlhšom čase kombinujú v útoku hostia, McCormack pálil od modrej čiary, no šikovný Regendov teč si cestu do Kiviahovej siete nenašiel.
15:01 Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Michalovce stále vedú v Nových Zámkoch rozdielom jediného gólu.
14:12 Branislav Ligas rozohrával puk od vlastnej bránky, domáci hokejisti sa už dostali do zápasového tempa a v týchto chvíľach sú opticky lepším tempom.
13:39 Hra sa prelieva zo strany na stranu, vážnejšie gólové príležitosti sme však dlhšie nevideli.
12:55 Pred Tomeka sa snažil prebiť tentoraz Richard Ondrušek, puk napokon končí v lapačke brankára hostí.
12:09 Ďalší náznak šance pre domácich, v ktorom sa ocitol Marcel Holovič. Býci zvyšujú svoj tlak a obrana Dukly má veru čo robiť.
11:41 dôležité Dobrá akcia domácich, stredom potiahol puk Patrik Rogoň, našiel prihrávkou naľavo Zahradníka, no Tomek následnú strelu mladého domáceho krídelníka bez problémov vyriešil.
11:19 Kiviaho skryl nahodený puk do svojej lapačky a prerušil hru, v Nových Zámkov nasleduje reklamná prestávka.
11:02 Hostia môžu po dlhom čase prestriedať, domáci sa nadýchli k mohutnej ofenzíve, ale zatiaľ im to nie je nič platné.
10:32 Prvá formácia Nových Zámkov sa snaží o kombináciu v útočnom pásme, ale Tomek zatiaľ vôbec nemusel zasahovať.
10:01 Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Michalovcami 0:1.
09:18 Mihalik nahodil puk na domácu bránku, Kiviaho puk skryl do svojej lapačky a prerušil hru.
09:07 Vhadzovanie po pravej ruke Tomáša Tomeka.
08:08 Novozámčania sa snažia usadiť v útočnom pásme, aktívni boli Rogoň s Embrichom, no puk smeruje von z útočného pásma domáceho tímu.
07:55 Prvý útok Býkov sa však postupne dostáva do tempa, Obdržálek so Seppänenom už začínajú robiť prievan v obrane hostí.
07:23 Peter Mikuš výborne našiel Janneho Seppänena, ktorý sa po pravej strane dostal do šance, Tomáš Tomek však strelu fínskeho útočníka bez problémov vyriešil.
07:04 Ďalšia šanca pre hostí, tentoraz Kiviaho vôbec nevedel, kde má puk. S prispením šťastia však končí vo výstroji fínskeho brankára.
06:23 Domáci Novozámčania sa zatiaľ nedokážu dostať v ofenzíve na dostrel Tomáša Tomeka, prevažne len bojujú o puk pri mantineloch.
05:45 Västilä stiahol puk za vlastnú bránku, oba tímy striedajú počas hry.
05:01 Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky na domácom ľade prehrávajú s Michalovcami zatiaľ 0:1.
04:58 dôležité Pred Kiviahom to však stále horí, Lalancette našiel ideálne nováčika v drese hostí Juraja Majdana, ktorý opečiatkoval brvno novozámockej bránky!
04:44 Ventelä skúsil strelu od modrej čiary, no táto strela bola lahôdkou pre jeho krajana v bránke Býkov Kiviaha.
03:58 Ondrušek krátko po príchode z trestnej lavice našiel prihrávkou Zahradníka, ktorý však Tomáša Tomeka neprekvapil.
03:41 Domáci v plnom počte.
03:13 Michalovciam sa však kráti čas v presilovej hre, Kiviaho doposiaľ nemusel zasahovať.
02:54 Chyba hostí pri striedaní, Seppänen sa mohol dostať do šance, no Iso-Mustajärvi mu neposlal prihrávku.
02:13 Hosťom sa zatiaľ nepodarilo usadiť sa v útočnom pásme, výbornú prácu odviedol v obrane Holenda a Seppänen vyhodil puk až ku Tomekovi.
01:41 Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Ondrušek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
01:37 gól Dukla Michalovce dala gól!
Líšky z východu Slovenska idú do vedenia, pretože Samuel Takáč našiel na útočnej modrej čiare VLADIMÍRA MIHALIKA, ktorý prestrelil Kiviaha v domácej bránke! Asistencie: Samuel Takáč, Jordan Southorn.
01:03 Samuel Zahradník ostáva ležať na ľade na útočnej modrej čiare Nových Zámkov. Po krátkom čase odchádza s bolestivou grimasou na striedačku.
01:00 Dobrý útok v podaní hostí, puk potiahol Samuel Takáč, ale Kiviaho nemusel zasahovať.
00:33 Prvý útok hosťom v zápase nevyšiel, Lalancette sa musel vrátiť po puk do vlastného obranného pásma.
00:01 Úvodné buly zápasu v prospech domácich hokejistov.
Oba tímy už máme pripravené na ľadovej ploche, po zaznení štátnej hymny Slovenskej republiky sa začne samotný zápas.

Rozhodca: Baluška, Konc st. – Jurčiak, Crman.
Príjemný dobrý deň z Nových Zámkov, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 14.kola hokejovej Tipos Extraligy, v ktorom hokejisti HC Nové Zámky privítajú na domácom ľade hráčov Dukly Ingema Michalovce. Zápas sa začína o 16:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Novým Zámkom patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné druhé miesto so ziskom 22 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Martina Hrnčára prehrali vo Zvolene 1:5. Najproduktívnejším hráčom tímu je Filip Bajtek, ktorý má na svojom konte 11 kanadských bodov (4+7). Brankárskou jednotkou tímu je Fín Henri Kiviaho s úspešnosťou 92,16%.

Michalovciam patrí v tabuľke Tipos extraligy až siedme miesto so ziskom 13 bodov. Káder nabitý zvučnými menami však zatiaľ nenapĺňa pozíciu favorita súťaže. Zverenci trénera Miroslava Chudého v poslednom doterajšom zápase prehrali na domácom ľade s Banskou Bystricou 4:6. Najproduktívnejším hráčom tímu je Samuel Takáč, ktorý má na svojom konte 11 kanadských bodov (6+5). Brankárskou jednotkou tímu je skúsený Tomáš Tomek s úspešnosťou 89,04%.

Zápas sa v Nových Zámkoch začína o 16:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.