HC Košice Zvolen ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

8. 1. 2021 |

HC Košice, HKM Zvolen, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, live, hokej. HC Košice dnes doma privítajú HKM Zvolen. Ako súboj dopadne môžete sledovať ONLINE od 18:00 hod.

Hráči HC Košice počas zápasu Tipos extraligy. FOTO TASR.

HC Košice, HKM Zvolen, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, live, hokej. HC Košice dnes doma privítajú HKM Zvolen. Domáci budú chcieť nadviazať na poslednú výhru nad Popradom 4:0.

V úvode zápasu mal viac práce domáci brankár Riečický, ale Popradčania ho neprekvapili. Košičania sa do prvej vážnejšej šance dostali v 8. minúte, no osamotený Réway zblízka neprekonal Vošvrdu. To sa podarilo v 11. minúte Klhůfekovi, keď ťažil z prihrávky Pospíšila - 1:0.

V 17. minúte predviedol Vrábeľ efektnú individuálnu akciu, ale gólovú radosť mu nedoprial pohotový Vošvrda, ktorý zmaril aj príležitosť Klhůfeka v 19. minúte.

Popradčania boli v prvej polovici druhej tretiny ofenzívne aktívni a aj vďaka vzdialenejšej striedačke viackrát nadlho zovreli súpera v obrannom pásme. Riečický si však poradil a v 25. minúte zmaril aj príležitosť obrancu Brejčáka.

Košičania sa postupne osmelili, pomohli im aj presilovky. Vošvrdu najskôr v sľubných šanciach neprekonali Belluš, Jenyš ani Mráz, ale od 38. minúty už bolo 2:0. V závere presilovky Košíc vystrelil Pavlin a Belluš skóroval dorážkou z ostrého uhla.

Popradčania sa v úvode tretej časti snažili o kontaktný gól, no ten im Košičania nedopriali. Naopak, košický brankár Riečický v presilovke vysunul Růžičku, ktorého strela z väčšej vzdialenosti prekvapila Vošvrdu - 3:0. V 55. minúte Klhůfek uzavrel na 4:0, keď v presilovke zužitkoval strieľanú prihrávku Baráneka.

HC Košice
4 : 5
(2:0, 0:3, 2:1 - 0:0)
[ po s.n. 1 : 2 ]
HKM Zvolen

Góly a asistencie: 5. Klhůfek (Pospíšil, Chovan), 14. Pavlin (Klhůfek, Pospíšil), 49. Chovan (Klhůfek, Baránek), 50. Mráz (Chovan) – 25. Bondra (Halama, Nuutinen), 28. Bondra (Nuutinen), 37. Betker (Kotvan, Mikúš), 46. Hraško (Puliš, Nuutinen). Rozhodca: Žák, Fridrich — Gegáň, Stanzel (všetci SVK).
HC Košice: Riečický (Sedláček) — Pavlin, Baránek, Nemčík, Růžička, Slovák, Deyl, Michalčin — Réway, Pospíšil, Klhůfek — Jenyš, Mráz, Chovan — Belluš, Vrábeľ, Jokeľ — Milý, Havrila, Eliaš — Demek
HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) — Kotvan, Betker, Melancon, Ivan, Kubka, Hraško, Meliško — Puliš, Mikúš, Bondra — Nuutinen, Zuzin, Kolenič — Tibenský, Halama, Marcinek — Chlepčok, Jedlička, Ďuriš — Gubančok
65:00 gól V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKM Zvolen.

49:24 gól Košice dali gól!
Nuž, pokračujeme v dramatickom zápase. Zvolenčania trochu podcenili tú situáciu, ktorá pripomínala pokazenú útočnú akciu. To by však nemohol nájsť Chovan priamo pred bránkou BRUNA MRÁZA. Asistencia: Michal Chovan.
48:11 gól Košice dali gól!
Opäť je to o čosi zaujímavejšie, presilovku totiž využíva košický kapitán MICHAL CHOVAN. Ten sa dostal pred bránkou k odrazu od zadného mantinela. Asistencie: Pavel Klhůfek, Marek Baránek.
45:51 gól Zvolen dal gól!
Zvolenčania robia rázny krok za víťazstvom v dnešnom zápase. Dobre to urobil PETER HRAŠKO, ktorý nedal brankárovi šancu na úspešný zákrok. 2:4. Asistencie: Radovan Puliš, Mikko Daniel Nuutinen.
36:11 gól Zvolen dal gól!
Zvolenčania ideálne otáčajú stav zápasu vo svoj prospech. Rytieri sa usadili pred Riečickým, domácim zamotali hlavy a puk do siete poslal švihom do rohu BENJAMIN RIVER BETKER. Asistencie: Oldrich Kotvan, Juraj Mikúš.
27:40 gól Zvolen dal gól!
Máme vyrovnané. Zvolenčania ostali v košickom pásme aj po svojej presilovke, no a RADOVAN BONDRA skóroval aj po druhýkrát. V predbránkovom priestore si totiž našiel vypadnutý puk Riečického. Asistencia: Mikko Daniel Nuutinen.
24:22 gól Zvolen dal gól!
Rytieri zo stredného Slovenska strieľajú konraktný gól. RADOVAN BONDRA dostal puk priamo pred bránkovisko, odkiaľ bez problémov prestrelil presúvajúceho sa Riečického. Asistencie: Marco Halama, Mikko Daniel Nuutinen.
13:42 gól Košice dali gól!
Zvolenčania chybovali v obrannom pásme, čo oceliari potrestali. Slovinský reprezentant ŽIGA PAVLIN to skúsil spomedzi kruhov, Rahm puk len vyrážal. Pavlin si puk aj sám dokorčuľoval a upravil na 2:0. Asistencie: Pavel Klhůfek, Martin Pospíšil.
04:12 gól Košice dali gól!
Napriek tomu sa oceliari do vedenia predsa len dostali. Po neprehľadnej situácii Rahm na puk nevidel, čo využil PAVEL KLHŮfEK gólovou strelou z uhla. Asistencie: Martin Pospíšil, Michal Chovan.