HC Košice Zvolen ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

8. 1. 2021 |
 

HC Košice, HKM Zvolen, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, live, hokej. HC Košice dnes doma privítajú HKM Zvolen. Ako súboj dopadne môžete sledovať ONLINE od 18:00 hod.

Hráči HC Košice počas zápasu Tipos extraligy. FOTO TASR.

HC Košice, HKM Zvolen, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, live, hokej. HC Košice dnes doma privítajú HKM Zvolen. Domáci budú chcieť nadviazať na poslednú výhru nad Popradom 4:0.

HC Košice Zvolen ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

V úvode zápasu mal viac práce domáci brankár Riečický, ale Popradčania ho neprekvapili. Košičania sa do prvej vážnejšej šance dostali v 8. minúte, no osamotený Réway zblízka neprekonal Vošvrdu. To sa podarilo v 11. minúte Klhůfekovi, keď ťažil z prihrávky Pospíšila - 1:0.

V 17. minúte predviedol Vrábeľ efektnú individuálnu akciu, ale gólovú radosť mu nedoprial pohotový Vošvrda, ktorý zmaril aj príležitosť Klhůfeka v 19. minúte.

Popradčania boli v prvej polovici druhej tretiny ofenzívne aktívni a aj vďaka vzdialenejšej striedačke viackrát nadlho zovreli súpera v obrannom pásme. Riečický si však poradil a v 25. minúte zmaril aj príležitosť obrancu Brejčáka.

Košičania sa postupne osmelili, pomohli im aj presilovky. Vošvrdu najskôr v sľubných šanciach neprekonali Belluš, Jenyš ani Mráz, ale od 38. minúty už bolo 2:0. V závere presilovky Košíc vystrelil Pavlin a Belluš skóroval dorážkou z ostrého uhla.

Popradčania sa v úvode tretej časti snažili o kontaktný gól, no ten im Košičania nedopriali. Naopak, košický brankár Riečický v presilovke vysunul Růžičku, ktorého strela z väčšej vzdialenosti prekvapila Vošvrdu - 3:0. V 55. minúte Klhůfek uzavrel na 4:0, keď v presilovke zužitkoval strieľanú prihrávku Baráneka.

HC Košice
4 : 5
(2:0, 0:3, 2:1 - 0:0)
[ po s.n. 1 : 2 ]
HKM Zvolen

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 5. Klhůfek (Pospíšil, Chovan), 14. Pavlin (Klhůfek, Pospíšil), 49. Chovan (Klhůfek, Baránek), 50. Mráz (Chovan) – 25. Bondra (Halama, Nuutinen), 28. Bondra (Nuutinen), 37. Betker (Kotvan, Mikúš), 46. Hraško (Puliš, Nuutinen). Rozhodca: Žák, Fridrich — Gegáň, Stanzel (všetci SVK).
HC Košice: Riečický (Sedláček) — Pavlin, Baránek, Nemčík, Růžička, Slovák, Deyl, Michalčin — Réway, Pospíšil, Klhůfek — Jenyš, Mráz, Chovan — Belluš, Vrábeľ, Jokeľ — Milý, Havrila, Eliaš — Demek
HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) — Kotvan, Betker, Melancon, Ivan, Kubka, Hraško, Meliško — Puliš, Mikúš, Bondra — Nuutinen, Zuzin, Kolenič — Tibenský, Halama, Marcinek — Chlepčok, Jedlička, Ďuriš — Gubančok
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
65:00 gól V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKM Zvolen.

Mráz neskóroval. Zvolen vyhráva po samostatných nájazdoch.
Halama bránku netrafil.
Vrábeľ Rahma neprestrelil.
Mikúš dostáva Zvolen opäť do vedenia.
Chovanov parádny bekhendový oblúčik, máme vyrovnané.
Nuutinen to vymyslel podobne, ako pred chvíľou Pospíšil. Ani on ale neskóroval.
Pospíšil šiel do kľučky, Rahma neprekvapil.
dôležité Na opačnej strane si Zuzin rozhýbal Riečického. Trafil vnútornú konštrukciu jeho bránky, Zvolen vedie.
Milý šiel na nájazd ako prvý. Proti Rahmovi zvolil priamu strelu, ale neskóroval.
časová značka Samostatné nájazdy začínajú.
Skončilo sa predĺženie, po krátkej úprave ľadovej plochy rozhodnú o víťazovi definitívne samostatné nájazdy.
65:00 časová značka Predĺženie sa skončilo.
64:50 Puk je v strednom pásme. Už sa zrejme nič neudeje.
64:24 dôležité Nuž, kuriózny moment, v zápase končí predčasne aj tretí muž — hlavný arbiter.
64:24 dôležité Jeden z hlavných arbitrov musí byť ošetrený košickým tímom lekárov. Krátku pauzu využívajú oba celky na rozdanie si pokynov pri hráčskych laviciach.
64:16 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Peter Hraško – 2 min., podrazenie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
64:00 Havrila je na ľade. Je tu posledná minúta predĺženia.
63:20 dôležité Kotvanova tečovaná strela, ani toto si cestu do siete nenašlo. Hosťujúci celok zvláda túto presilovú hru výborne.
63:01 Už sa ale Košice oslobodzujú.
62:36 dôležité Slovák schytal bombu do nohy, striedať ale nemôže. Zvolenčania pritlačili na svojho súpera.
62:10 Zuzin našiel Nuutinena, ten Riečického bránku minul. Zvolen ostáva v útočnom pásme.
61:43 Vylúčenie v tíme HC Košice (Matúš Havrila – 2 min., podrazenie).
61:27 Na opačnej strane zakončoval aj Mikúš. Aj košický brankár si na svoje konto pripísal dobrý zákrok.
60:52 Klhůfek individuálne. V strednom pásme nabral rýchlosť a prenikol až do toho útočného. Tam volil krátky švih, ale našiel len lapačku Rahma. Ten okamžite rozohrával.
60:10 Ja len pripomeniem, že predĺženie sa odohrá v divácky atraktívnom formáte troch proti trom. Uvidíme, ktorému tímu bude množstvo priestory na veľkom košickom ľade vyhovovať viac.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
Šesťdesiat minút o víťazovi nerozhodlo, po minútovej pauze bude nasledovať päťminútové predĺženie.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
59:15 Chovanovo nahodenie zo stredného pásma skončilo v Rahmovej lapačke. Dobrá práca košického kapitána, ktorý pre svoj tím vybojoval vhadzovanie v útočnej tretine.
58:30 Košické zakončenie skončilo v ochrannej sieti, no zrazené nebolo. Hra je tak vykázaná do stredného pásma, Rahm môže ostať pokojný.
58:01 Začali plynúť posledné dve minúty riadnej hracej doby.
57:18 Melancon nevyslal presvedčivú strelu, jeho puk letel priamo do lapačky Riečického. Napriek tomu to Zvolenu stačilo na to, aby sa buly pred košickým brankárom opakovalo.
57:12 dôležité Oddychový čas domácich.
57:12 Zakázané uvoľnenie Košíc.
56:50 Bondra to urobil dobre, keď si puk prikryl telom a nakorčuľoval si medzi kruhy. Následne ale nemal s kým kombinovať, preto zacúval len k mantinelu.
55:50 Domáci sa usadili v pásme, Rahm roztiahol ruky od tela. Chvíľu totiž nevedel, odkiaľ puk priletí, napokon ale Košičania jeho bránku nezasiahli.
55:14 Posledných päť minút riadnej hracej doby.
54:30 Betkerovi sa nepodarilo puk poslať von zo zvolenského pásma, Košice sa tak na malý moment usadili pred Rahmom. Vážnejšie ho však tentokrát neohrozili.
53:20 dôležité Pavlin zapracoval v obrannom pásme, keď zareagoval dobre na zaujímavú prienikovú prihrávku medzi kruhy. Už tam mohli byť dvaja hostia priamo pred Riečickým.
52:47 Nasleduje komerčná prestávka.
52:20 Obe mužstvá už hrajú v plnom počte.
52:03 Hosťom sa počas tejto početnej výhody absolútne nedarí. Hrá sa ďaleko od Riečického.
51:27 dôležité Veľká šanca Klhůfka, ktorý pripravil o puk v strednom pásme Betkera. Puk si ešte stiahol na forhend, ale na Rahma to nestačilo. Zvolenský brankár podržal svoj tím.
50:54 Puk je pri Rahmovi.
50:16 Vylúčenie v tíme HC Košice (Filip Vrábeľ – 2 min., hákovanie).
50:04 Začalo plynúť záverečných desať minút riadnej hracej doby.
49:24 dôležité Oddychový čas hostí.
49:24 gól Košice dali gól!
Nuž, pokračujeme v dramatickom zápase. Zvolenčania trochu podcenili tú situáciu, ktorá pripomínala pokazenú útočnú akciu. To by však nemohol nájsť Chovan priamo pred bránkou BRUNA MRÁZA. Asistencia: Michal Chovan.
48:38 Nasleduje komerčná prestávka.
48:11 gól Košice dali gól!
Opäť je to o čosi zaujímavejšie, presilovku totiž využíva košický kapitán MICHAL CHOVAN. Ten sa dostal pred bránkou k odrazu od zadného mantinela. Asistencie: Pavel Klhůfek, Marek Baránek.
47:40 dôležité Veľké šance Košíc. Chovanove prihrávky postupne hľadali Klhůfka aj Pospíšila, ani jeden z nich sa v predbránkovom priestore nepresadil.
46:57 Hostia sa okamžite oslobodili.
46:45 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Branislav Kubka – 2 min., podrazenie).
45:51 gól Zvolen dal gól!
Zvolenčania robia rázny krok za víťazstvom v dnešnom zápase. Dobre to urobil PETER HRAŠKO, ktorý nedal brankárovi šancu na úspešný zákrok. 2:4. Asistencie: Radovan Puliš, Mikko Daniel Nuutinen.
45:20 Puliš je na ľade, Zvolen usadený pred Riečickým. Dohráva svoju skrátenú presilovú hru.
44:16 dôležité Obrovská šanca Dávida Bondru, ktorý mohol zavŕšiť hetrik! Unikol totiž domácej defenzíve, ale v samostatnom úniku netrafil Riečického bránku.
43:46 Vylúčenie v tíme HC Košice (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
43:29 Zvolenčania sa oslobodzujú. Hráči sa následne zabudli pri mantineli, Riečický preto rozohrávať nemohol.
42:50 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Radovan Puliš – 2 min., držanie hokejky).
42:17 Pavlin to skúšal spoza obrancu, ale tentokrát mu to na gól nestačilo. Rahm s pozorným, no oveľa dôležitejším zákrokom.
41:16 Stále sa hrá pred Riečickým, ten musel riešiť aj strelu z uhla.
40:40 V úvode poslednej časti začali lepšie Zvolenčania, ktorí vystihli súperovu prihrávku a nasťahovali sa pred Riečického. Halama tam získal vhadzovanie pre svoj ítm.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Skončila sa druhá tretina zápasu medzi Košicami a Zvolenom. Hostia ju zahrali ideálne a tromi gólmi strhli priebežné vedenie na svoju stranu. Postupne sa presadili dvakrát Bondra a raz Betker.

Tretia tretina sa začne približne o 19:44.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:53 Ešte je tu jedno zakázané uvoľnenie Košíc.
39:28 Réway si puk potiahol k čiare, kde ho stratil. Už sa zrejme nič výnimočné neudeje.
38:30 Zvolenčania sa snažili preniknúť do útočnej tretiny, pred prestávkou by radi ešte raz skórovali. Teraz ich však zastavilo postavenie mimo hry. Buly v strednom pásme.
38:04 Sú tu posledné dve minúty prostrednej časti riadnej hracej doby.
37:20 Klhůfek to skúšal v pohybe, keď z vnútornej hranice kruhu mieril pod hornú žrď Rahmovej bránky. Trafil však len jeho lapačku.
36:11 gól Zvolen dal gól!
Zvolenčania ideálne otáčajú stav zápasu vo svoj prospech. Rytieri sa usadili pred Riečickým, domácim zamotali hlavy a puk do siete poslal švihom do rohu BENJAMIN RIVER BETKER. Asistencie: Oldrich Kotvan, Juraj Mikúš.
35:16 Pulišovo nahodenie od modrej čiary, Zvolen medzičasom prestriedal. Riečický sa rozhodol hru neprerušiť, naopak, puk posúval spoluhráčom.
34:17 Košičania sa na malý moment usadili v útočnom pásme, ale Baránek nedostal ideálnu prihrávku na čiaru. Zvolenčania to tak poľahky vytlačili aspoň do stredného pásma.
33:15 Havrila vysunul dopredu Demeka, ktorý to skúsil pred Rahmom. Pohodlný zákrok zvolenského brankára, nasleduje komerčná prestávka.
32:40 Puk viackrát preletel zo strany na stranu. Ani jeden z tímov útočnú akciu nezaložil.
31:39 Nuutinen je už na ľade.
31:17 dôležité Košice sú už pred Rahmom. Viackrát to skúšal z bezprostrednej blízkosti Mráz, ale zvolenský brankár bol pri svojej bližšej žrdi a všetko si postrážil.
30:30 dôležité A celá situácia sa zopakovala aj o tridsať sekúnd neskôr. Navyše, Zuzin sa po chybe súperov dostal k puku, ale Riečického neprekonal.
30:01 Zvolenčania sa oslobodzujú, puk letí cez všetky čiary.
29:39 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Mikko Daniel Nuutinen – 2 min., krosček).
29:10 Pri vyrovnanom stave hra výrazne stráca na svojom tempe, veríme teda, že pôjde len o krátkodobý efekt. Zakázané uvoľnenie Košíc, vhadzovať sa bude pred ich bránkou.
28:11 Rahm hru prerušil, nasleduje komerčná prestávka.
27:40 gól Zvolen dal gól!
Máme vyrovnané. Zvolenčania ostali v košickom pásme aj po svojej presilovke, no a RADOVAN BONDRA skóroval aj po druhýkrát. V predbránkovom priestore si totiž našiel vypadnutý puk Riečického. Asistencia: Mikko Daniel Nuutinen.
27:02 dôležité Zuzin si hľadal priestor v predbránkovom priestore, z čoho napokon bola neprehľadná situácia. Riečický ležal na bruchu, Zvolenčania to nevyužili.
26:34 Posledných 50 sekúnd dlhej zvolenskej presilovky. Hrá sa pri mantineli.
26:06 Po góle to už Zvolenu smerom dopredu príliš nevychádza. Nuutinen si prihral s Kotvanom, ani jeden z nich sa ale pred súperovu bránku nedostal.
25:37 Už však puk smeruje k Rahmovi.
25:16 dôležité Presilovka hostí pokračuje, Zvolen naďalej zviera Košice pred Riečickým.
24:22 gól Zvolen dal gól!
Rytieri zo stredného Slovenska strieľajú konraktný gól. RADOVAN BONDRA dostal puk priamo pred bránkovisko, odkiaľ bez problémov prestrelil presúvajúceho sa Riečického. Asistencie: Marco Halama, Mikko Daniel Nuutinen.
23:58 Nuutinen to skúšal spoza ľavého kruhu na vhadzovanie. Tvrdá rana mierila priamo na Riečického, ktorý puk bez väčších problémov vytesnil.
22:58 dôležité Mikúš triafa v úvode dlhej presilovky konštrukciu Riečického bránky. Oceliari sa následne oslobodzujú, puk letí k Rahmovi.
22:24 Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Belluš – 5 min., napadnutie hlavy a krku + osobný trest do konca zápasu, napadnutie hlavy a krku).
21:32 Úvodná minúta ale bola pokojná, puk sa len výnimočne dostával do jedného či druhého obranného pásma. Obaja gólmani tak mohli byť pokojní.
20:16 Úvodné buly druhej tretiny vyznelo lepšie v prospech domácich Košic. Tie sa formujú v strednom pásme, odkiaľ sa budú chcieť presunúť pred Rahma.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Skončila sa prvá tretina zápasu medzi Košicami a Zvolenom. Skórovali počas nej len oceliari, ktorí sa presadili zásluhou Klhůfka a Pavlina. Domáci celok tak po 20 minútach hry vedie 2:0.

Druhá tretina sa začne približne o 18:52.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:06 Jedličkov individuálny prienik. Hosťujúci mladík sa ale dostal medzi trojicu súperov, od ktorých sa už za košickou bránkou odpútať nedokázal.
18:16 Začali plynúť posledné dve minúty prvej tretiny.
17:39 Pospíšil to skúsil individuálne, keď si puk sám odtiahol od mantinela, kľučkou si obhodil súpera a skúsil aj bekhendové zakončenie. To ale nebolo nebezpečné.
16:15 Hra mierne spomalila, oba celky potrebovali striedať.
15:16 dôležité Vôbec zle to teraz nemyslel Betker. Zvolenčania sa dostali po dlhšom čase k strele a Betker to mieril k Riečického nohám. Dobrý zákrok domáceho brankára.
14:55 Oceliari pokračujú v pásme svojho súpera.
13:42 gól Košice dali gól!
Zvolenčania chybovali v obrannom pásme, čo oceliari potrestali. Slovinský reprezentant ŽIGA PAVLIN to skúsil spomedzi kruhov, Rahm puk len vyrážal. Pavlin si puk aj sám dokorčuľoval a upravil na 2:0. Asistencie: Pavel Klhůfek, Martin Pospíšil.
13:13 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Juraj Mikúš – 2 min., hrubosť).
13:13 Vylúčenie v tíme HC Košice (Matúš Havrila – 2 min., hrubosť).
13:13 Po Růžičkovom zakončení od modrej si Zvolenčania čistili priestor pred Rahmom. Zdá sa, že sa to bez trestov nezaobíde. Nasleduje komerčná prestávka.
12:27 Betker zatvoril pásmo pre spoluhráčov, ale opäť sa Zvolenčania dostali len k mantinelom. Odtiaľ na Riečického nevystrelili. Pri puku sú Košice.
11:48 Pri rovnovážnom stave na ľade sa toho veľa neudialo, hráči si len niekoľkokrát vymenili puk v strednom pásme. Dopredu budú chcieť ísť hostia.
10:51 Havrila je na ľade, Zvolenčania svoju prvú presilovku v zápase nevyužili.
10:16 dôležité Mikúš však dostal priestor na reparát a vymyslel to dobre. Pokúšal sa zakončiť do protipohybu Riečického, ktorý si v sklze puk pritlačil o hruď a hru prerušil.
10:01 Mikúš dostával puk do pozície, z ktorej zvykne strieľať Popradčan Haščák. Puk mu však v rozhodujúcej chvíli od čepele odskočil.
09:28 Až teraz sa rytieri usadili pred Riečickým. Potrebujú sa tam rozostaviť, zatiaľ je to bez strely.
09:10 Košice sa rýchlo oslobodzujú, puk končí v strednom pásme.
08:51 Vylúčenie v tíme HC Košice (Matúš Havrila – 2 min., držanie).
08:39 Košičanom to príliš nevyšlo, puk odovzdali na súperove hokejky.
07:56 Nuutinen bol pred Riečickým sám, napriek tomu pokúsil šťastie a vystrelil. Sympatické zakončenie zvolenského krídelníka, po ktorom ostanú stredoslováci v útočnom pásme.
07:15 Nasleduje komerčná prestávka.
07:10 Růžičkovi sa otvoril priestor pri modrej čiare, čo využil na okamžitú ranu príklepom. Rahm sa ale zaskočiť nenechal a puk bez väčších problémov zachytil pred bránkovou čiarou.
06:10 Betker neriskoval a prihral za Rahma. Teraz to hostia skúsia smerom dopredu.
05:30 Melancon chcel puk odpáliť k Riečickému, trafil však len hokejku košického obrancu. Zvolen si musel dávať pri následnom striedaní pozor.
04:37 Zvolen v snahe o rýchlu odpoveď, Riečický musel hru prerušiť.
04:12 gól Košice dali gól!
Napriek tomu sa oceliari do vedenia predsa len dostali. Po neprehľadnej situácii Rahm na puk nevidel, čo využil PAVEL KLHŮfEK gólovou strelou z uhla. Asistencie: Martin Pospíšil, Michal Chovan.
04:00 dôležité Veľká šanca Košíc! Chovan sa dostal k odrazenému puku, čo chcel využiť na okamžitú bombu príklepom. Skvelý Rahm v pohybe Zvolenčanov podržal.
03:28 Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Radovan Puliš – 2 min., hrubosť).
03:20 Pavlin sa pozrel dopredu a puk poslal k mantinelu. V strednom pásme to bolo následne až príliš prehustené, ani jeden z tímov sa tak k súperovej svätyni nedostal.
02:07 Hostia sa oslobodili, zakázané uvoľnenie to nebolo.
01:48 Pokračujeme v aktívnom hokeji, z čoho chcel ťažiť Jokeľ. Ten prenikol po ľavom krídle, z ktorého to chcel poslať Rahmovi pomedzi betóny. Nepodarilo sa mu to.
01:08 Aj hostia sa dostali do pásma, tam to už prinieslo aj zakončenie. Do puku sa oprel Ivan, ale v úvode zápasu Riečického neprekvapil.
00:27 Po úvodnom buly sa smerom dopredu vybrali Košičania, ktorí puk okamžite nahodili za bránku Rahma. Tam ale pristúpil zvolenský brankár a rozohral na svojich spoluhráčov.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Košice: Riečický (Sedláček) — Pavlin, Baránek, Nemčík, Růžička, Slovák, Deyl, Michalčin — Réway, Pospíšil, Klhůfek — Jenyš, Mráz, Chovan — Belluš, Vrábeľ, Jokeľ — Milý, Havrila, Eliaš — Demek

HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) — Kotvan, Betker, Melancon, Ivan, Kubka, Hraško, Meliško — Puliš, Mikúš, Bondra — Nuutinen, Zuzin, Kolenič — Tibenský, Halama, Marcinek — Chlepčok, Jedlička, Ďuriš — Gubančok

Rozhodca: Žák, Fridrich — Gegáň, Stanzel (všetci SVK).
Vážení športoví priatelia, hokejová Tipos extraliga napíše už svoje 29. pokračovanie, v rámci ktorého sa v Steel aréne pozrieme na súboj HC Košice a HKM Zvolen.

HC Košice trápila ešte prednedávnom nepriaznivá séria troch prehier v rade. Zdá sa však, že oceliari z východu republiky sa z nej pozbierali, pričom teraz nestratili body v posledných dvoch zápasoch. Košičania si tak potvrdili šieste miesto v tabuľke, na ktorom sa usadili so ziskom 43 bodov. Isté je, že smerom nahor nepôjdu, keďže od piateho miesta ich delí až sedem bodov — východniari ich strácajú práve na Zvolenčanov. Tešiť sa však môžu zo skóre v priaznivom pomere 81 strelených k 65 inkasovaným gólom.

Posledné tri odohrané zápasy Košíc:
HC Košice — HK Poprad 4:0
DVTK Jegesmedvék Miškovec — HC Košice 4:5
HC Košice — HK Dukla Ingema Michalovce 1:2

HKM Zvolen je na tom v porovnaní so svojím hostiteľom veľmi podobne. Zvolenčania rovnako zvládli ostatné dva zápasy, z ktorých si odniesli maximálny počet bodov. Pomohlo im to v upevnení si piateho miesta v tabuľke. Navyše, jednoducho sa môžu posunúť ešte vyššie — veď rozdiel medzi prvou a piatou priečkou je v tejto chvíli len štvorbodový. Rytieri zo stredného Slovenska majú pomerne produktívny útok — do sietí súperov nastrieľali v 25 zápasoch 87 gólov. Sami ich pritom inkasovali o dvadsať menej.

Posledné tri odohrané zápasy Zvolena:
HC 05 Banská Bystrica — HKM Zvolen 1:3
MHK 32 Liptovský Mikuláš — HKM Zvolen 1:3
HKM Zvolen — HC 07 Detva 2:4
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo