HC Košice Dukla Trenčín ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

15. 1. 2021 |

HC Košice, Dukla Trenčín, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, hokej, live. HC Košice dnes doma privítajú hráčov Dukla Trenčín. Ako súboj bude prebeihať môžete sledovať ONLINE od 18:00 hod.

Hráči HC Košice počas zápasu Tipos extraligy. FOTO TASR.

HC Košice, Dukla Trenčín, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, hokej, live. HC Košice dnes doma privítajú hráčov Dukla Trenčín. Domáci budú chcieť nadviazať na vydreté víťazstvo v Liptovskom Mikuláši, ktorý porazili po nájazdoch 4:3.

V úvode zápasu si ani jeden tím nedokázal vypracovať výraznejšiu príležitosť a strelecké pokusy mali iba propagačný charakter. V 9. minúte však putoval na trestnú lavicu hosťujúci Pospíšil, ktorý si za vrazenie na mantinel vyslúžil aj osobný trest. Domáci presilovku využili, keď Valtolovu strelu dorazil Michalík.

Košice v druhom dejstve hýrili aktivitou, ale nevyužili dve presilovky. V 29. minúte síce Klhůfek prekonal brankára Kaarlehta, ale jeho gól rozhodcovia neuznali. Domáci mali problém s disciplínou, Kaarlehteho zdržovanie hry ešte Košičania nepotrestali, ale vylúčenie Baču už áno.

V 32. minúte Reway tečoval strelu Chovana od modrej čiary a vyrovnal. Košiciam stačilo tridsať sekúnd a dostali sa do vedenia, keď sa presadil Belluš. Radosť im dlho netrvala, v 36. minúte putoval na trestnú lavicu Baránek a Mikuláš udrel. McShane vybojoval puk, ideálne prihral Tulliovi a ten bez ťažkostí vyrovnal.

Ani Liptákom netrvalo dlho a opäť naklonili misky váh na svoju stranu, v 38. minúte skóroval Petran.

"Oceliaom" sa podarilo opäť vyrovnať v 46. minúte. A opäť potrestali vylúčenie domáceho hráča. Na konci ukážkovej kombinácie bol Mráz - 3:3. Pätnásť sekúnd pred klaksónom dostal Klhůfek opäť puk do bránky, ale aj druhýkrát mal posledné slovo videorozhodca, ktorý jeho zásah anuloval.

V predĺžení bol blízko k rozhodnutiu McShane, ktorý sa dostal do úniku, ale v koncovke nepochodil. V nájazdoch mali viac šťastia Košičania, keď jediným úspešným exekútorom bol Chovan.

HC Košice
0 : 3
(0:0, 0:1, 0:2)
Dukla Trenčín

Góly a asistencie: 33. Paukovček (Ackered, Okuliar), 50. Bezúch (Starosta, Urban), 58. Okuliar (Valach, Ackered). Rozhodca: Stano, Orolin — Jedlička, Gegáň (všetci SVK).
HC Košice: Sedláček (Riečický) — Baránek, Pavlin, Růžička, Michalčin, Deyl, Slovák, Cibák — Klhůfek, Vrábeľ, Jenyš — Chovan, Mráz, Réway — Jokeľ, Eliaš, Belluš — Krasničan, Havrila, Milý — Frič
Dukla Trenčín: Lacouvee (Valent) — Ackered, Lemcke, Starosta, E. Švec, Ilenčík, Rajnoha, Kukuča, Urban — Hecl, Paukovček, Bezúch — Okuliar, Rehuš, Kettunen — Valach, Reddick, Berisha — Sádecký, Sojčík, Chromiak
57:10 gól Trenčín dal gól!
No a je definitívne rozhodnuté. Pavlin zacúval do košického bránkoviska, no veľa tam toho urobiť nemohol. Na 0:3 upravuje OLIVER OKULIAR. Asistencie: Marek Valach, Carl Ackered.
49:10 gól Trenčín dal gól!
Košičania absolútne podcenili túto situáciu, po ktorej zvyšuje JURAJ BEZÚCH vedenie Trenčína na 2:0. Bezúch prenikol zo stredného pásma až do toho útočného a prepálil Sedláčka. Asistencie: Tomáš Starosta, Ján Urban.
32:32 gól Trenčín dal gól!
Trenčania ale skórovali z prvého závaru. Prvá strela Sedláčkovi vypadla, čo využil dôrazný LUKÁŠ PAUKOVČEK a puk doklepol do košickej siete. Asistencie: Carl Ackered, Oliver Okuliar.