FK Senica Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga futbal dnes LIVE

26. 9. 2020 |
 

FK Senica, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga, futbal, dnes, live. Online prenos dnešného zápasu Fortuna ligy FK Senica - Spartak Trnava štartuje dnes od 18:00.

FK Senica, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga, futbal, dnes, live. Online prenos dnešného zápasu Fortuna ligy FK Senica - Spartak Trnava štartuje dnes od 18:00.

FK Senica Spartak Trnava online prenos Fortuna liga futbal dnes live dnes od 18:00

Futbalový tréner Stanislav Griga bude opäť pôsobiť v FK Senica. V tíme Fortuna ligy bude mať na starosti útočníkov.

Päťdesiatosemročný tréner v sezóne 2010/2011 priviedol Seničanov k najväčšiemu úspechu ich klubu, k druhému miestu v najvyššej súťaži.

"Pán Griga je veľkou osobnosťou nielen senického, ale aj českého a slovenského futbalu. Keď sa objavila reálna možnosť spolupráce s ním, tak sme neváhali. Sme veľmi vďační, že sa vracia po desiatich rokoch do klubu.

Na základe práce, ktorú odviedol ako tréner ofenzívnych hráčov v Žiline a ktorá bola viditeľná najmä na Robovi Boženíkovi, je jasné, že našich hráčov môže posunúť len a len dopredu," vyhlásil podľa oficiálnej stránky Senice športový riaditeľ klubu Filip Holec.

Fortuna liga

FK Senica Spartak Trnava online prenos Fortuna liga futbal dnes live dnes od 18:00

FK Senica
0 : 2
(0:1)
FC Spartak Trnava

Góly & zostavy

Góly: 40. Bukata, 70. Saymon. ŽK: 23. Addo (SEN), 44. Malec (SEN), 62. Gallovič (SEN) – 8. Izuchukwu (TRN), 75. Savvidis (TRN). Rozhodca: Ivan Kružliak – Michal Tomčík, Mário Roszbeck – Pavel Ochotnický.
FK Senica: Fryšták – Šimčák, Carrillo, Šalata, Kopečný – Addo – Košťál (46. Yenne), Piroska (72. Berisha), Duda (46. Gallovič), Eneji (71. Totka) – Malec (C).
FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Turňa, Grič, Izuchukwu, Miković – Savvidis – Yao (87. Olejník), Bukata, Saymon (73. Tumma), Tsaousis – Bamidele Isa.
Aktualizuj online prenos
89 dôležité Šimčák poslal dlhý center do pokutového územia Trnavy, tam sa následne snažil zakončiť Malec, ale vo vzduchu sa zrazil s Rusovom a padá na zem, jeho hlavička smerovala tesne nad bránu! Domáci futbalista je však v poriadku a dostáva sa späť na nohy.
83 dôležité Senica mohla dať kontaktný gól! Centrovaná lopta prepadla v pokutovom území na Yenneho, ktorý následne zakončoval tesne nad bránu súpera! Chýbal malý kúsok a Yenne by poslal loptu krasné do šibenice!
70 gól Trnava dala gól!

Je tu druhý gól v Senici! Trnava založila presný a rýchly útočný výpad, Bamidele Isa si všimol výborné postavenie DE BARROS CABRAL SAYMON a ten pred bránou zakončil po presnej prihrávke do odkrytej siete – 0:2!
68 dôležité Domáci stratili loptu a zrodila sa obrovská šanca Trnavy! Mikovič potiahol loptu pred pokutové územie, prihrávkou našiel potom Yaoa, ale jeho zakončenie Fryšták fantasticky vyrazil na rohový kop!
40 gól Trnava dala gól!

Tak predsa len sme sa presného zásahu dočkali ešte v prvom polčase! Tento gól však zaradíme to kategórie veľmi lacných, keď domáci Šalata v pokutovom území odkopol loptu na hosťujúceho MARTINA BUKATU a ten ju dopravil do siete – 0:1!
14 dôležité Turňa centroval pred domácu bránu, v ideálnej pozícií sa ocitol Mikovič, ale jeho zakončenie smeruje tesne vedľa Fryštykovej brány! Senická obrana teraz zlyhala, ale nebola za to potrestaná gólom!
6 dôležité Je tu prvá zaujímavá situácia v tomto zápase! Piroska poslal presný center na zadnú tyč, tam sa do hlavičky dostal Carrillo, ale jeho pokus pod brvno brankár Rusov vyškrabal na rohový kop!
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo