FK Senica Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga futbal dnes LIVE

26. 9. 2020 |

FK Senica, Spartak Trnava, online prenos, Fortuna liga, futbal, dnes, live. Online prenos dnešného zápasu Fortuna ligy FK Senica - Spartak Trnava štartuje dnes od 18:00.

FK Senica Spartak Trnava online prenos Fortuna liga futbal dnes live dnes od 18:00

Futbalový tréner Stanislav Griga bude opäť pôsobiť v FK Senica. V tíme Fortuna ligy bude mať na starosti útočníkov.

Päťdesiatosemročný tréner v sezóne 2010/2011 priviedol Seničanov k najväčšiemu úspechu ich klubu, k druhému miestu v najvyššej súťaži.

"Pán Griga je veľkou osobnosťou nielen senického, ale aj českého a slovenského futbalu. Keď sa objavila reálna možnosť spolupráce s ním, tak sme neváhali. Sme veľmi vďační, že sa vracia po desiatich rokoch do klubu.

Na základe práce, ktorú odviedol ako tréner ofenzívnych hráčov v Žiline a ktorá bola viditeľná najmä na Robovi Boženíkovi, je jasné, že našich hráčov môže posunúť len a len dopredu," vyhlásil podľa oficiálnej stránky Senice športový riaditeľ klubu Filip Holec.

Fortuna liga

FK Senica
0 : 2
(0:1)
FC Spartak Trnava

Góly: 40. Bukata, 70. Saymon. ŽK: 23. Addo (SEN), 44. Malec (SEN), 62. Gallovič (SEN) – 8. Izuchukwu (TRN), 75. Savvidis (TRN). Rozhodca: Ivan Kružliak – Michal Tomčík, Mário Roszbeck – Pavel Ochotnický.
FK Senica: Fryšták – Šimčák, Carrillo, Šalata, Kopečný – Addo – Košťál (46. Yenne), Piroska (72. Berisha), Duda (46. Gallovič), Eneji (71. Totka) – Malec (C).
FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Turňa, Grič, Izuchukwu, Miković – Savvidis – Yao (87. Olejník), Bukata, Saymon (73. Tumma), Tsaousis – Bamidele Isa.
90+2 časová značka Koniec zápasu.
90+1 V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!
90 Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.
89 dôležité Šimčák poslal dlhý center do pokutového územia Trnavy, tam sa následne snažil zakončiť Malec, ale vo vzduchu sa zrazil s Rusovom a padá na zem, jeho hlavička smerovala tesne nad bránu! Domáci futbalista je však v poriadku a dostáva sa späť na nohy.
88 Sme už v samom závere druhého polčasu. Trnava sa pomaly približuje k zisku troch bodov a vyzerá to, že Senica prehrá doma na nulu.
87 striedanie Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Yann Yao, prichádza Stanislav Olejník.
86 V pokutovom území sa pretlačil do zakončneia Malec, ale z uhla vysla len slabú strelu a Rusov si pripisuje úspešný zákrok.
85 Tréner hostí Norbert Hrnčár striedal zatiaľ len raz. Zrejme sa dajú z jeho strany ešte očakávať taktické striedania.
84 Pokračuje sa tak za stavu 0:2, ale domáci to ešte nevzdávajú. Čas však hrá už proti Senici, hostia sústreďujú svoji zvyšnú silu na bránenie výsledku.
83 dôležité Senica mohla dať kontaktný gól! Centrovaná lopta prepadla v pokutovom území na Yenneho, ktorý následne zakončoval tesne nad bránu súpera! Chýbal malý kúsok a Yenne by poslal loptu krasné do šibenice!
82 Bamidele zachytil nepresnú prihrávku domácich a snažil sa o prihrávku na spoluhráčov, Šalata však loptu zblokoval do bezpečia. Trnava tak ešte môže v útoku pokračovať.
81 Dostávame sa do záverečnej desaťminútovky riadneho hracieho času. Trnava vyhráva 2:0 a vyzerá to, že po troch rokoch odíde zo Senice víťazne.
80 Tsaousis zahral rohový kop nakrátko, následný center do pokutového územia Senice dokázal hlavou odvrátiť Šalata.
79 Následne na druhej strane centroval Yao, ale domáca defenzíva upratala loptu do bezpečia. Trnava tak stále môže pokračovať v útoku.
78 Kopečný centroval pred hosťujúcu bránu, tam však fauloval nový muž na ihrisku Berisha.
77 Trnava po chybnej rozohrávke súpera získava loptu na svoje kopačky. Hosťujúci tím sa teraz nemá kam ponáhľať, takýto stav Trnave vyhovuje.
76 Domáci po nedovolenom zákroku získali priamy kop z nádejnej pozície. Napokon sa jeho rozohrávky chytil Yenne, ale jeho strelecký pokus ide mimo súperovu bránu.
75 zlta karta Žltú kartu dostáva Kyriakos Savvidis (FC Spartak Trnava).
74 Senica prehráva o dva góly a to je pre domácich veľmi náročná situácia. Zatiaľ to tak vyzerá, že Trnava dokáže v Senici prelomiť negatívnu sériu.
73 striedanie Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza De Barros Cabral Saymon, prichádza Gergely Tumma.
72 striedanie Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Juraj Piroska, prichádza Ardian Berisha.
71 striedanie Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Peter Moses Eneji, prichádza Marko Totka.
70 gól Trnava dala gól!

Je tu druhý gól v Senici! Trnava založila presný a rýchly útočný výpad, Bamidele Isa si všimol výborné postavenie DE BARROS CABRAL SAYMON a ten pred bránou zakončil po presnej prihrávke do odkrytej siete – 0:2!
69 Rohový kop už nič zaujímavého neponúkol, Senica získava loptu na svoje kopačky. Snáď hra začne opäť ožívať a budú pribúdať aj gólové situácie.
68 dôležité Domáci stratili loptu a zrodila sa obrovská šanca Trnavy! Mikovič potiahol loptu pred pokutové územie, prihrávkou našiel potom Yaoa, ale jeho zakončenie Fryšták fantasticky vyrazil na rohový kop!
67 Momentálne je pri lopte Senica, ktorá sa snaží preniknúť cez obrané hradby súpera. Naozaj, nič zaujímavého sa teraz na ihrisku nedeje.
66 Hosťujúci Bamidele sa dostal do ofsajdu a tak nemoho v útočnom výpade Trnavy pokračovať.
65 Už dlhšiu dobu sme nič zaujímavého nevideli. Hra sa prelieva z jednej strany na druhú, ale je to bez streleckých pokusov.
64 Senici sa stále nedarí v prechode do útoku. Trnava výborne bráni svoje územie a drží tesné vedenie o jeden gól.
63 Bamidele zastavil Prisoku nedovolene a tak Senica získava loptu na svojej polovici ihriska. Domáci sa následne presúvajú na útočnú polovicu, kde však nevedia nájsť recept na prekonanie súperovej defenzívy.
62 zlta karta Žltú kartu dostáva Dávid Gallovič (FK Senica).
61 Domáci futbalisti Eneji je dnes veľmi aktívny, po rýchlom prechode do útoku to skúsil strelou zo strednej vzdialenosti, ale jeho pokus smeruje nad bránu súpera.
60 Hodina zo stretnutia v Senici je už minulosťou. Trnava aj nadalej drží tesné vedenie o jeden gól a to zásluhou Bukatu.
59 Eneji centroval do pokutového územia hosťujúceho tímu, ale Malec na loptu nedočiahol. Brankár Rusov tak bude rozohrávať loptu od svojej brány.
58 Pokus o rýchly brejk Senici nevyšiel, domáci sa previnili faulom. Hosťujúci Bamidele Isa zostal ležať na trávniku, ale je v poriadku a bud tak môcť pokračovať ďalej.
57 Trnava pokračovala v útoku, ale Tsaousis v dobrej pozícií nepretlačil loptu cez súperovych obrancov. Hostia sú však aj naďalej usadení na útočnej polovici.
56 Po nedovolenom zákroku zahrávali hostia priamy kop. Center do pokutového územia dokázala Senica odvrátiť do bezpečia.
55 Gallovič ťahal útok domácich, ale jeho prihrávka na Maleca neprešla. Smerom dopredu ide teraz Trnava, domáci sa musia rýchlo vrátiť do obrany.
54 Dianie v druhom polčase už pokračuje ďalej, Senica je znova pri lopte. Domácim sa však aj naďalej v útoku nedarí, dvaja noví hráči však priniesli oživenie do hry.
53 Trnavskí fanúšikovia teraz vypustili pyrotechniku a svoje svetlice. Okolo Rusovej brány sa začína tvoriť poriadny dym, hlavný rozhodca Kružliak na chvíľu prerušil hru.
52 Eneji centroval do pokutového územia, v poslednej chvíli zasiahla trnavská defenzíva. Senica začína ožívať, hostia sú pod menším tlakom.
51 Ďalší rýchly útočný výpad domácich a po zrazenej lopte zahrávala Senica svoj druhý rohový kop v tomto zápase. Rusov boxoval loptu do bezpečia.
50 Úvod druhého polčasu sa nesie v znamení nepresností na oboch stranách. Trnava sa však nemá kam ponáhľať, po zisku lopty prevažne kombinuje na svojej polovici ihriska.
49 Rýchly útočný výpad domácemu cleku nevyšiel, Trnava vyrazila do brejku. Následne hostia reklamovali faul, ale ten sa nepískal.
48 Domáci sú momentálne pri lopte, ale majú problémy s prechodom na útočnú polovicu. Do kombinácie Senice sa zapája aj brankár Fryšták.
47 Druhý polčas v Senici je už v plnom prúde, výkop mal domáci celok, ktorý tak musí doťahovať náskok svojho dnešného súpera. Verme, že v druhom polčase uvidíme zaujímavejší futbal.
46 striedanie Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Dominik Duda, prichádza Dávid Gallovič.
Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Martin Košťál, prichádza Tenton Yenne.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!
Úvodné dejstvo v Senici je už minulosťou. Moc pohľadný futbal sme v prvom polčase nevideli, na oboch straách evidujeme jednu nevyužitú veľkú šancu. Rozhodujúci moment prvého polčasu prišiel v 40. minúte, keď domáci Šalata spravil v pokutovom území hrubú chybu, poslal loptu na Bukatu a ten ju dopravil do siete. Trnava tak vyhráva 1:0, uvidíme čo ponúkne druhý polčas, ktorý sa začne približne o 19:01.
45 časová značka Prvý polčas sa skončil.
44 zlta karta Žltú kartu dostáva Tomáš Malec (FK Senica).
43 Sme v samom závere prvého polčasu. Trnava drží tesné vedenie o jeden gól, uvidíme, či sa do prestávky ešte bude skóre meniť.
42 Trnava však teraz porkačuje vo svojej aktivite, pokúša sa založiť ďalší útočný výpad. Senica sa tak v týchto chvíľach musí brániť.
41 Na rade sú tak domáci, ktorí musia doťahovať náskok svojho dnešného súpera. Podarí sa im to ešte v prvom polčase?
40 gól Trnava dala gól!

Tak predsa len sme sa presného zásahu dočkali ešte v prvom polčase! Tento gól však zaradíme to kategórie veľmi lacných, keď domáci Šalata v pokutovom území odkopol loptu na hosťujúceho MARTINA BUKATU a ten ju dopravil do siete – 0:1!
39 Postupne sa domáci pokúšajú o útočný výpad, ale Trnava výborne napáda rozohrávku súpera. Zatiaľ to tak vyzerá, že sa gólu v prvom polčase nedočkáme.
38 Na druhej strane získala Trnava priamy kop, ale centrovaná lopta len preletela cez pokutové územie a Fryšták zasahovať nemusel.
37 Eneji prihrával pred bránu súpera, ale bolo to už spoza postranej čiary a tak táto akcia Senice nemohla pokračovať. Rusov bude rozohrávať loptu od svojej brány.
36 Trnava zahrávala svoj prvý rohový kop v tomto zápase. Tsaousisov center putoval na zadnú týč, ale tam úspešne zasiahla domáca defenzíva. Hostia však pri lopte ešte zostávajú.
35 Domáci futbalisti sa previnili faulom a Trnava rozohráva loptu na svojej polovici ihriska. Uvidíme, či sa hosťom podarí založiť útočný výpad.
34 Sledovali sme aktivitu domáceho Enejiho, ktorý poslal prízemný center až do pokutového územia, ale Grič poslal hlavlou loptu do bezpečia. Domáci ešte pokračujú v útoku.
33 Svoju rozohrávku však domáci museli stiahnúť až na obranú polovicu, postupne sa už Senica opäť snaží preniknúť smerom dopredu.
32 Senica sa rýchlo presunula na útočnú polovicu, ale Izuchukwu bol v defenzíve úspešný a súpera do žiadnej šance nepustil. Domáci sú však aj naďalej pri lope.
31 Polhodina zo stretnutia v Senici je už minulosťou. Zatiaľ čakáme na úvodný otvárací zásah, medzičasom sa v dejisku stretnutia spustil veľmi hustý dážď.
30 Na centrovanú loptu na hranicu pokutového územia reagoval Saymon, ale hosťujúci futbalista poslal len veľmi slabú hlavičku a Fryšták si pripisuje úspešný zákrok.
29 Piroskova prihrávka smerovala za postranú čiaru, Trnava získala autové vhadzovanie na útočnej polovici. Cez obranu súpera sa však hostia nedokázali presadiť.
28 Chcelo by to teda ďalší poriadny impulz, ktorý by priniesol potrebné oživenie do hry. Snažia sa o to aj trnavskí fanúšikovia, ktorí vo veľkom povzbudzujú svoj tím.
27 Obraz hry sa prakticky nemení, oba celky sa po zisku lopty snažia čo najrýchlejšie ísť do útoku, ale defenzívy si plnia svoje úlohy na výbornú.
26 Na oboch stranách sme teraz videli rýchly útočné výpady, ale defenzíva Senice aj Trnavy bola úspešná.
25 Veľmi zle zahratý priamy kop, následne lopta putovala do rukavíc brankára Fryštáka. Senici však nevyšiel rýchly prechod do útoku a opäť sledujeme aktivitu Trnavy.
24 Hosťujúci Turňa sa cez obranu domácich nedostal, ale je pískaný faul a tak Trnava môže zahrávať priamy kop na útočnej polovici. Senica sa tak ešte musí brániť.
23 zlta karta Žltú kartu dostáva Edmund Addo (FK Senica).
22 Sme približne v polovici úvodného dejstva, videli sme po jednej veľkej šanci na oboch stranách. Momentálne sa na ihrisku v Senici nič zaujímavého nedeje.
21 Košťál zostáva ležať na ihrisku po súboji s Bukatom, ktorý mu nešťastne pristúpil nohu. Hra je prerušená, ale lekárska pomoc nebude potrebná.
20 Ani tento útok Senice nebol nijak výnimočný, Trnava vhadzuje loptu na svojej polovici ihriska. Oba tímy však pokračujú vo vysokom napádaní súperovej rozohrávky.
19 Domáci Piroska je veľmi aktívny a posielal dlhú loptu do pokutového územia, jeho spoluhráč Malec sa však už k lopte nedostal a toto útočné ťaženie Senice končí faulom.
18 Veľa nepresností teraz na oboch stranách, nádejné útočné výpady tak nič neprinášajú. Oba celky tak budú musieť v priebehu zápasu popracovať na finálnej fáze.
17 Piroska poslal peknú prihrávku na Enejiho, ktorý sa následne nedokázal presadiť v pokutovom území súpera. Zakrátko však Senica opäť získava loptu na svoje kopačky.
16 Rýchly útočný výpad Trnavy sa končí faulom, Senica rozohráva loptu zo svojej polovice ihriska.
15 Na veľké šance to je 1:1, na úvodný presný zásah však stále čakáme. Verme, že zaujímavých situácií bude len pribúdať, momentálne je pri lopte domáca Senica.
14 dôležité Turňa centroval pred domácu bránu, v ideálnej pozícií sa ocitol Mikovič, ale jeho zakončenie smeruje tesne vedľa Fryštykovej brány! Senická obrana teraz zlyhala, ale nebola za to potrestaná gólom!
13 Nepresná prihrávka pred pokutové územie hosťujúceho celku, k lopte sa tak dostala Trnava a snaží sa o postupný prechod smerom dopredu. Senica ihneď vysoko napáda rozohrávku súpera.
12 Momentálne sa už hra prelieva z jednej strany na druhú, ale žiadne zaujímavé momenty neprichádzajú.
11 Trnava sa konečne dostala smerom dopredu, ale nádejne vyzerajúca útočná akcia sa skončila ofsajdom. Zakrátko sa hostia znova presúvajú na útočnú polovicu.
10 Úvodná desaťminútovka tohto malého derby je už minulosťou. Prekvapivo je aktívnejšia Senica, ktorá už mala aj jednu zaujímavú príležitosť na otvorenie skóre.
9 Senica zahrávala ďalší priamy kop a teraz to bolo ešte z lepšej pozície. Pri lopte stáli Piroska a Eneji, napokon ho zahral druhý menovaný, ale loptu poslal vysoko nad hosťujúcu bránu.
8 zlta karta Žltú kartu dostáva Anthony Izuchukwu (FC Spartak Trnava).
7 Po realizácií rohového kopu nasledovať ešte krátky útočný tlak domáceho tímu, ale ten sa končí ofsajdom. Trnava tak po dlhšej dobe získava loptu na svoje kopačky.
6 dôležité Je tu prvá zaujímavá situácia v tomto zápase! Piroska poslal presný center na zadnú tyč, tam sa do hlavičky dostal Carrillo, ale jeho pokus pod brvno brankár Rusov vyškrabal na rohový kop!
5 Eneji ťahal rýchly brejk domáceho celku, ale Isa ho fauloval. Senica získava priamy kop z veľmi dobrej pozície, Trnava sa musí aj naďalej brániť.
4 Center do pokutového územia hosťujúceho tímu neprešiel, domáci však ešte získavajú aut v blízkosti pokutového územia. Trnava sa ihneď snaží o vysoké napádanie súperovej rozohrávky.
3 Trnava sa pokúsila o postupný útočný výpad, ale Mikovićova prihrávka smerovala len k brankárovi Fryštákovy, ktorý už posiela loptu na svojich spoluhráčov.
2 Od úvodného výkopu okamžite počuť fanúšikov hosťujúceho celku, ktorí sa starajú o futbalovú atmosféru, ako to len pôjde. Predsa len, na štadiónoch stále platia obmedzenia a vyzerá to, že takýto stav tu bude ešte veľmi dlho.
1 Prvý polčas v Senici je už v plnom prúde, výkop patril Trnave. Hostia nastupujú v bielych dresoch, domáci v červeno-modrej kombinácií.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný športový podvečer všetkým fanúšikom futbalu! Dnes je na programe ôsme kolo slovenskej Fortuna ligy a v OMS Aréne na seba narazia domáca Senica a Spartak Trnava. Favoritom zápasu je podľa posavenia v tabuľke hosťujúce mužstvo, ale určite by domáci ccheli bodovať a vylepšiť tak svoje postavenie. Keď sa pozrieme do historie, naposledy Trnava vyhrala v Senici ešte v roku 2017! Navyše sa Trnava musí zaobísť bez Erika Pačindu. Zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa opäť prihlásime.

FK Senica: Fryšták – Šimčák, Carrillo, Šalata, Kopečný – Addo – Košťál, Piroska, Duda, Eneji – Malec (C)

Náhradníci: Slančík – Ólafsson, Gallovič, Marie, Yenne, Totka, Berisha

FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Turňa, Grič, Izuchukwu, Miković – Savvidis – Yao, Bukata, Saymon, Tsaousis – Bamidele Isa

Náhradníci: Takáč – Tumma, Nsumoh, Benovič, Konstantinidis, Vlasko, Olejník

Rozhodca: Ivan Kružliak – Michal Tomčík, Mário Roszbeck – Pavel Ochotnický
Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá FK Senica a FC Spartak Trnava. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 18:00.

Cez víkend je na programe ôsme kolo Fortuna ligy. OMS ARENA v Senici bude hostiť stretnutie tímov z opačných častí tabuľky.

FK Senica
Domácemu celku sa momentálne nedarí. Po 6 zápasoch (odohral o jeden menej) má na svojom konte len 5 bodov a to stačí na predbežné predposledné 11. miesto. V poslednom kole nestačila Senica doma na Dunajskú Stredu a podľahla jej 2:4.

Hostia odohrali doposiaľ sedem zápasov a na svojom konte majú 10 bodov, čo stačí na predbežné 5 miesto, len o skóre Trnava zaostáva za Žilinou. V poslednom kole Trnava prelomila negatívnu sériu troch prehier, doma zdolala Zlaté Moravce 1:0.

Podľa postavenia v tabuľke je favoritom tohto zápasu Trnava. Ako dopadne toto stretnutie? Sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.