FK Pohronie AS Trenčín ONLINE Fortuna liga dnes

27. 2. 2021 |

FK Pohronie, AS Trenčín, ONLINE, online prenos, Fortuna liga, 2021, dnes, LIVE. FK Pohronie dnes doma privíta AS Trenčín. Sledujte ONLINE prenos od 14:00 hod.

Na snímke radosť hráčov Trenčína po úvodnom góle v zápase 1. kola futbalovej Fortuna ligy FK Senica - AS Trenčín v Senici 20. júla 2019. FOTO TASR - Martin Palkovič

Trenčania budú chceiť dnes nadviazať na súboj spred týždňa, keď vyhrali v Senici 3:2. V prvom polčase mali hernú prevahu Trenčania. Zo začiatku boli nebezpeční domáci, už v 3. minúte na dvakrát zakončoval stopér Carrillo, prvá strela bola tečovaná, druhá išla nad. V 12. minúte vyšla Záhorákom krásna akcia.

Po výbornej prihrávke Pirosku za obranu Košťál z vnútra 16-ky prestreli brankára Šemrinca. Vedenia sa domáci akoby zľakli a hralo sa prevažne na polovici Senice. V 17. minúte Čatakovičovu strelu z priameho kopu z 20 metrov Fryšták vyrazil na roh. Po jeho zahratí a peknom signále z rohu 16-ty prestrelil bránku El Mahdioui.

FK Pohronie AS Trenčín ONLINE Fortuna liga dnes LIVE

V 26. minúte sa dostal do výbornej streleckej pozície vo vnútri pokutového úzenia Corryn, ale loptu netrafil. O šesť minút nepríjemne tvrdo pálil obranca Slávik, aj tentoraz loptu Fryšták vyboxoval. V 36. minúte po súboji Carrillu s Kadákom posúdil rozhodca ako nedovolený, z nariadenej penalty vyrovnal Čatakovič.

Až potom sa Seničania prebrali, hru vyrovnali, mali aj kus smoly. V 41. minúte po Piroskovom rohu, hlavička Asanoviča skončila len na pravej žrdi Šemrincovej brány.

Druhý polčas priniesol rušný futbal na oboch stranách a gólovú prestrelku nakoniec zvládli Trenčania. V 48. minúte pálil tvrdo z diaľky Košťál, Šemrinec loptu vyrazil a o malú chvíľu si poradil aj s delovkou Gamboša.

Hostia boli v útoku aktívni, v 63. minúte strieľal po zemi vedľa pravej žrde Kadák, v 67. minúte vyšla Trenčanom kombinačná akcia Demitra - Kmeť, druhý menovaný v 16-ke našiel voľného Corryna, ktorý technickou strelou k ľavej žrdi upravil na 1:2. Seničania sa nechceli zmieriť s týmto stavom. Už o dve minúty lopta po Malecovej hlavičke letela tesne vedľa ľavej žrde.

Vyrovnanie priniesla 77. minúta, po centri Pirosku predĺžil loptu Asanovič a od Kapuadiho skončila v sieti. Remízový srav dlho nevydržal, keď o dve minúty mali výhodu rohového kopu hostia, po jeho zahratí Kadákom usmeril loptu do vlastnej siete Šimčák.

Záhoráci bojovali aspoň o vyrovnanie, Dudovu strelu Šemrinec kryl a Asanovičova hlavička z 5-ky letela vedľa. Seničania tak ani v druhom jarnom kole nezvíťazili a stále sú na poslednom mieste tabuľky.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
0 : 1
(0:0)
AS Trenčín

Góly: 85. Čataković. ŽK: 52. Fadera (POH) – 69. Čataković (TRE), 87. Slávik (TRE). Rozhodca: Kráľovič – Ferenc, Jánošík.
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Mazan (C), Štrba, Heurtaux, Petrák – Adamec, Weir – Blahút (56. Ladji), Da Silva, Fadera (71. Galuška) – Chvěja.
AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Križan, Šulek, Pirinen – El Mahdioui (C) – Demitra (66. Gaži), Kadák (51. Roguljić), Kmeť (66. Ghali), Corryn – Čataković.
90+2 časová značka Koniec zápasu.
90+2 Na opačnej strane pohrozil strelu Aboubakar Ghali a následne aj Milan Corryn, výsledkom je rohový kop pre AS Trenčín.
90+1 V druhom polčase bude hlavný rozhodca Kráľovič nastavovať minimálne 2 minúty.
90 Šanca pre domácich! Alder dobre predĺžil hlavou vhadzovanie Petráka, zo skrumáže pred Šemrincom bude napokon autové vhadzovanie.
90 Domáci futbalisti Pohronia sa snažia zo všetkých síl o vyrovnanie.
89 Hlavička Adlera, ale pre Igora Šemrinca bola táto lopta doslova lahôdka.
88 Heurtauxov center do šestnástky Trenčína bol nepresný, Petrák po kvalitnom šprinte vrátil loptu späť k Thomasovi Heurtauxovi.
87 zlta karta Žltú kartu dostáva Adrián Slávik (AS Trenčín).
86 Vôbec prvá strela hostí do priestoru bránky Tomáša Jenča značí vedenie AS 1:0. Domáci vystrelili na Šemrinca dovedna štyrikrát, ale neboli úspešní.
85 gól Trenčín dal gól!
Dlhý center hostí na hranicu šestnástky Pohronia pre HAMZU ČATAKOVIĆA, ktorý sa dostal cez obrancu domáceho tímu a krížnou strelou prekonal Tomáša Jenča!
84 Petrák našiel prihrávkou Petra Galušku, ktorý však neprešiel cez obrancu AS Trenčín.
83 Bernard Petrák sa predieral po ľavej strane, po súboji s Adamom Gažim však skončil na trávniku. Faul to však podľa názoru hlavného rozhodcu nebol.
82 Domáci futbalisti sa veľmi snažia, ale zatiaľ sa im nedarí prelomiť pozornú defenzívu Trenčína.
81 Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času. Hlavný rozhodca Kráľovič teraz rázne napomína domáceho kouča Jana Kameníka.
80 Martin Adamec zahral rohový kop zle, následný opakovaný center Ladjiho našiel Chvěju, ktorý zo záklonu hlavičkoval nepresne.
79 Rohový kop pre Pohronie z pravej strany.
78 Heurtaux poslal dlhý center na polovicu Trenčína, domáci sa k nej však následne nedostali.
77 Ghali prišiel o loptu v súboji s Petrákom, následne bol Weir faulovaný a dopredu tak pôjdu domáci futbalisti.
76 Zápas má solídne tempo, ale stále platí, že oba tímy robia až príliš veľa chýb v kombinácii.
75 Záverečná štvrťhodina zápasu je pred nami, zdá sa, že o osude zápasu rozhodne jediný gól. Ak teda dnes vôbec nejaký uvidíme.
74 Bernard Petrák si urobil priestor na pravej strane, jeho center bol však až príliš dlhý a pred Šemrincom nenašiel adresáta.
73 Tentoraz kombinujú na polovici súpera domáci futbalisti.
72 Trenčania v týchto momentoch kombinujú na polovici súpera, prudký center Slávika ale pred Jenčom nenašiel adresáta!
71 dôležité Obrovská šanca Pohronia, z ničoho nič sa v šestnástke Trenčína dostal k lopte Thomas Heurtaux, ale z otočky minul bránku Igora Šemrinca!
71 striedanie Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Alieu Fadera, prichádza Petr Galuška.
70 Strela hosťujúceho Chvěju nenarobila Šemrincovi žiadny vážnejší problém.
69 zlta karta Žltú kartu dostáva Hamza Čataković (AS Trenčín).
68 Čataković v ostrom súboji s Thomasom Heurtauxom, bude to napokon za žltú kartu.
67 Trenčania preskupili svoje ofenzívne rady, Ghali sa presunul priamo na hrot, Čataković zamieri na podhrotovú pozíciu.
66 striedanie Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Matúš Kmeť, prichádza Abubakar Ghali.
66 striedanie Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Lucas Demitra, prichádza Adam Gaži.
65 Dobrá šanca domáceho tímu, Ladjiho strela však bola zblokovaná!
63 Faul v strede poľa, dopredu pôjdu domáci futbalisti.
62 Roguljić sa snažil po pravej strane vysunúť Lucasa Demitru, na mladého krídelníka hostí však bola táto prihrávka pridlhá.
61 Hodina hry je za nami, FK Pohronie Žiar nad Hronom hrá na domácom štadióne s AS Trenčín stále nerozhodne 0:0.
60 Dobrá lopta do šestnástky Pohronia pre Milana Corryna. Ten sa v sklze k nej napokon nedostal a tak končí v rukaviciach Tomáša Jenča.
59 Dlhý nákop lopty od Jenča, ktorý hľadal Adlera. Hráč Pohronia vo výskoku poslal loptu za postrannú čiaru.
58 Dlhá lopta za obrancu Pohronia pre Hamzu Čatakovića, ktorý bol ale v postavení mimo hru.
57 Tomáš Jenčo pri rozohrávke pod tlakom napádajúceho hráča Trenčína, náročnú situáciu ale zvládol bez väčších problémov.
56 striedanie Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Blahút, prichádza Mallé Ladji.
56 Faul v strede poľa, dopredu pôjdu hráči Pohronia.
55 Lopta je tentoraz v moci Tomáša Jenča, ktorý ju vykopáva ďaleko do poľa. Aj Trenčania však robia chybujú v presnosti prihrávok.
54 Domáci kombinujú, snažia sa nájsť priestor v obrane AS, ale chybujú až príliš často.
53 Prvá strela hostí v druhom polčase, Roguljić však mieril vysoko nad Jenčovu bránku.
52 zlta karta Žltú kartu dostáva Alieu Fadera (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
52 Centrovaná lopta domácich z pravej strany, Šemrinec ju odvážne vyboxoval, následne strela domácich zblokovaná obranou Trenčína.
51 striedanie Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Jakub Kadák, prichádza Ante Roguljić.
51 Domáci sa snažili dostať do prečíslenia pri neúčasti Kadáka, rozohrali však nepresne.
50 Jakub Kadák napokon odnášaný priamo do zázemia štadióna a v dnešnom zápase teda končí. V každom prípade mu želáme skoré uzdravenie.
49 Jakub Kadák bude potrebovať ošetrenie a jeho pokračovanie v dnešnom zápase je otázne.
48 Chvěja centroval z pravej strany, následne Weir vletel tvrdo do súboja s Jakubom Kadákom. Je to faul, Kadák ostáva ležať otrasený na trávniku.
47 Od Martina Šuleka ťažká malá domov pre Igora Šemrinca, ktorý loptu pred dobiedzajúcim hráčom Pohronia odkopol až na tribúnu.
46 Z ľavej strany centroval domáci obranca Bernard Petrák, no jeho prihrávka bola nepresná.
46 Úvodný výkop druhého polčasu patrí domácim futbalistom.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase máme v Žiari nad Hronom nerozhodný stav 0:0. Druhý polčas sa začne približne o 15:02.
45 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45 Priamy kop domáceho celku neznamenal pre Šemrinca žiadne vážnejšie nebezpečenstvo.
44 Po faule Lucasa Demitru budú mať domáci výhodu priameho kopu, je to však pomerne ďaleko od bránky Igora Šemrinca.
43 Kmeťovi čisto zobral loptu kapitán Pohronia Peter Mazan, následne však rozohral nepresne.
42 Patrik Blahút bol pri pravej čiare faulovaný Pirinenom. Žltá karta to nebude, hoci domáci mohutne protestujú.
41 Začalo sa posledných 5 minút druhého polčasu, Pohronie hrá s Trenčínom nerozhodne 0:0.
40 Peter Mazan na pravej strane šikovne vysunul Adlera, ktorého okamžite dostupoval Martin Šulek. Adler i tak vystrelil, no trafil len bočnú sieť Šemrincovej bránky.
39 Fadera sa na ľavej strane zbavil Lucasa Demitru a odcentroval, no v šestnástke Trenčína jeho prihrávka nenašla adresáta.
39 Chvěja sa po pravej strane snažil dostať k bránke Trenčína, cez Šuleka však neprešiel.
38 Igor Šemrinec trošku váha s rozohrávkou, napokon loptu vykopáva ďaleko od svojej bránky.
37 Adamcov center z priameho kopu obrana AS poľahky upratala do bezpečia.
36 Martin Šulek odstavil od lopty Blahúta. Bude to priamy kop pre Pohronie približne 30 metrov od Šemrincovej bránky.
35 Kadák si s loptou po prihrávke od Demitru zbehol do šestnástky domácich, jeho následná strela však bola Petrákom zblokovaná.
34 Pirinen je späť v hre, krátko po príchode na trávnik fauloval Blahúta.
34 Dlhá lopta za obranu AS pre Adlera, no táto prihrávka bola pridlhá.
33 Fínsky obranca Trenčína Juha Pirinen následne mieri na striedačku svojho tímu, keďže v jeho tvári sa objavila krv. Hráč AS teda musí byť ošetrený.
32 dôležité Obrovská šanca Pohronia! Patrik Blahút sa dvomi kľučkami zbavil Pirinena, v dobrej pozícii ale ľavačkou mieril veľmi nepresne!
31 Tomáš Jenčo vykopával loptu do svojej bránky ďaleko do poľa.
30 Polhodina zápasu je za nami, v Žiari nad Hronom máme stále nerozhodný stav 0:0.
29 Tentoraz kombinujú na polovici súpera Trenčania, hľadajú prípadný voľný priestor v obrane Pohronia.
28 Adler sa individuálne predieral cez obranu Trenčína, k priamej strele na Šemrinca sa však nedostal.
27 Trenčín v kombinácii pred šestnástkou Pohronia, výsledkom je nepresný center Achrafa El Mahdiouiho.
26 Pohrozil však aj Trenčín a to konkrétne Lucas Demitra. Strelu mladučkého útočníka Trenčína však zblokoval na rohový kop Bernard Petrák.
25 Viacero nepresností na oboch stranách, domáci sú však stále aktívnejší.
24 Nepresná prihrávka Petráka v kombinácii, hráči Trenčína to však nedokázali využiť.
23 Ďalšia útočná snaha domácich, lopta ale končí za čiarou a vykopávať ju od svojej bránky bude Igor Šemrinec.
22 Rohový kop Pohronia z ľavej strany zahral Peter Mazan. Jenčo loptu odvážne vyboxoval. Následne sa k lopte dostal Adler, pálil z otočky, ale mieril veľmi nepresne.
21 Chvěja sa na pravej strane nepresadil, ale našiel Adamca. Center z pravej strany Richard Križan napokon odvrátil na rohový kop.
20 Futbalisti Pohronia sú ale pri útočnej chuti, snažia sa o kombináciu na súperovej polovici trávnika. Chýba im však trošku pokoj pri finálnej fáze.
19 Rohový kop Pohronia vyriešila obrana AS Trenčín bez väčších problémov.
18 Výsledkom ďalšej útočnej snahy Pohronia je rohový kop z ľavej strany.
17 Brejková situácia pre Demitru, ktorý ešte našiel Čatakovića. Hamza sa ešte snažil centrom nájsť Kadáka, no Jenčo skryl včas loptu do svojich rukavíc.
16 Od Čatakovića sa lopta odrazila ku Jakubovi Kadákovi, ktorý sa okamžite oprel do strely. Lopta však mieri vysoko nad bránku domáceho celku.
15 Demitra ukradol loptu Petrákovi, následne prenikol po pravej strane, ale center pred Jenča bol nepresný.
14 Hráči Pohronia sú ale v týchto momentoch aktívni a snažia sa v ofenzívne niečo vymyslieť.
13 Ďalší center Pohronia z kopačky Faderu, tentoraz loptu odhlavičkoval do bezpečia fínsky bek Trenčína Pirinen.
12 Domáci futbalisti sa kombinačne dostali k šestnástke Trenčína, následný center z ľavej strany upratal do bezpečia Richard Križan.
11 Domáci kapitán Peter Mazan v strede poľa nepríjemne poslal k zemi Corryna. Žltá karta to nebude, ale futbalista Pohronia si vyslúžil rázny dohovor od hlavného rozhodcu.
10 Úvodných 10 minút zápasu je za nami, Pohronie hrá s Trenčínom 0:0.
9 Domáci sú opticky trošku viac pri lopte, zatiaľ im to však nie je nič platné.
8 Dlhá lopta za obranu Trenčína pre Adlera. Prihrávka to však bola pridlhá, domáci futbalista bol navyše v postavení mimo hru.
6 dôležité Priamy kop parádne zatočil James Weir k pravej tyč, Šemrinec bol však pozorný a loptu bravúrne vyrazil!
5 Domáci Fadera sa predieral po ľavej strane, tesne pred šestnástkou Trenčína bol faulovaný, bude to priamo kop zo zaujímavej pozície.
3 Úvod zápasu obojstranne opatrný.
1 Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Mazan (C), Štrba, Heurtaux, Petrák – Adamec, Weir – Blahút, Da Silva, Fadera – Chvěja.
Náhradníci: Dovec – Jenat, Župa, Badolo, Galuška, Ladji, N'Zeyi.

AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Križan, Šulek, Pirinen – El Mahdioui (C) – Demitra, Kadák, Kmeť, Corryn – Čataković.
Náhradníci: Kukučka – Kapuadi, Roguljić, Ghali, Lavrinčík, Gaži, Yem.

Rozhodca: Kráľovič – Ferenc, Jánošík.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Príjemný dobrý deň zo Žiaru nad Hronom, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 20.kola futbalovej Fortuna ligy, v ktorom futbalisti FK Pohronie Žiar nad Hronom privítajú na domácom trávniku hráčov AS Trenčín. Zápas sa začína o 14:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Pohroniu patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné desiate miesto so ziskom 19 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Jana Kameníka prehrali v Bratislave so Slovanom 0:1. Najlepším strelcom tímu je James Weir, ktorý má na svojom konte 5 gólov.

Trenčínu patrí v tabuľke Fortuna ligy priebežné siedme miesto so ziskom 22 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Stijna Vrevena zvíťazili v Senici nad FK 3:2. Najlepším strelcom AS je Hamza Ćataković, ktorý má na svojom konte 7 presných zásahov.

Zápas sa začína o 14:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.